7 originálních dárků na Valentýna, které potěší

7 originálních dárků na Valentýna, které potěší

Svátek zamilovaných se kvapem blíží, a i když je většina toho názoru, že jde pouze o marketingový tah, tak není od věci partnera potěšit. Když si páry dávají dárečky nebo malé pozornosti během roku, je to ta nejlepší volba, ale pokud nestíháte ani to, je dobré si vzpomenout alespoň na Valentýna.

zdroj: canva/studioroman

Lámete si hlavou s tím, co koupit své drahé polovičce na tento svátek zamilovaných? Zde vám napíšeme hned několik skvělých tipů, ze kterých si určitě vyberete. Jahody, šampus, květiny a čokoláda, to je klasika, která neomrzí. Co ale zkusit něco jiného?

1. Originální dárek pro oba

Chcete dárek, který vydrží a budete z něj mít radost oba? Pak můžete zvolit náramky pro zamilované s malým srdíčkem. Lze na něj gravírovat iniciály, symbol nebo text jako důkaz vaší lásky.

ryjeme.cz/ 2x náramek s vlastním textem 699 Kč

2. Taška plná dobrot

Elegantní taštička se samými dobrotami! Najdete zde sadu pralinek, které vytvoří tu správnou romantickou atmosféru, sametovou tabulku čokolády, křupavé mandle v malinovém prachu, sladkou horkou čokoládu na zahřátí a jako bonus je v každé taštičce přibaleno velké růžové srdce naplněné jahodami až po okraj.

doncoco.cz/ valentýnská taštička plná lásky 1190 Kč

3. Zamilované ponožky

Nepotrpíte si na velké dary a potěší vás i drobnosti? Pak vsaďte na krásné valentýnské ponožky pro páry. Ponožky Láska pro ni na sobě nesou motiv srdce a klíče, kterým odemkne zámek na párových – pánských ponožkách. To je ale romantika, co říkáte?

 wantee.cz/ ponožky láska 314 Kč

4. Mlsná jako veverka

Potrpíte si na zdravé stravování a nechcete se cpát čokoládou? V tom případě bude Valentýnský box od Veverky to pravé, doslova ořechové. V balení najdete malinové mandle, višně v hořké čokoládě a mandle raffaello.

vesela-veverka.cz/ valentýnský box 640 Kč

5. Zlobte spolu

Potřebujete nějak okořenit váš vztah? Valentýn je na to ideálním časem! S hrou Nevinné hrátky Deluxe prožijete nezapomenutelné zážitky, které posunou hranice vaší intimity zase o kus dál. Pohodlně se posaďte naproti sobě a vychutnejte si každý nevinný i pekelně hříšný úkol, který vám hra postaví do cesty.

ruzovyslon.cz/ Nevinné hrátky Deluxe 999 Kč

6. Pivní speciality

Který chlap nemiluje pivo? Udělejte mu radost touhle sadou a bude jistě milovat o to víc i vás! Překvapte svého partnera originálním dárkem, ve kterém najde kromě těch nejlepších světových piv také poctivé gurmánské speciality.

manboxeo.cz/ loveboxeo plné pivních specialit 899 Kč

7. Překvapení pro partnerku

Lámete si hlavu nad tím, jaký šperk by se vaší drahé partnerce zamlouval? Co pořídit rovnou šperkovnici? Koženková šperkovnice značky Stackers ve starorůžové barvě je perfektním organizérem pro šperky i jako skvělý dárek pro ženy.

eppi.cz/ šperkovnice světle růžová Paris 1290 Kč

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram