dnes je 30.10.2020 a svátek má Tadeáš

Nová značka Dune London potěší milovnice obuvi a kabelek

Přidat na Seznam.cz
Dune London je kvalitní britská značka obuvi a kabelek. Na český trh ji aktuálně přivedl zoot.cz a my musíme jen konstatovat, že dobře udělal. Pojďte se mrknout (a zamilovat) do toho nejlepšího.

Lodičky Dune jsou prostě kouzelné. Decentní šněrování na nártu a tenoučké jehlové podpatky si získaly náš obdiv. Je pozoruhodné, jak dokázali designéři spojit trendy design spolu s jehlovým podpatkem a vyhnout se efektu prvoplánově sexy lodiček. Lodičky Dune jsou především elegantní. A tak trochu princeznovské. Ideální na všechny plesy, které vás ještě letos čekají. (Ostatně perfektní budou i na ty v příštím roce.) Variantou jsou samozřejmě i ke casual business oblékání, které v dnešní době preferuje čím dál tím více žen. 

Do kterých jste se zamilovala Vy?

  
Lakované lodičky 2 659 Kč ; Černé lodičky 2 929 Kč ; Lodičky se zlatou špičkou 2 759 Kč

Výběr kabelek je naprosto úchvatný. Velice dobře pozorovatelná je vybraná barevná paleta, kterou Dune využívá v aktuální kolekci. Vsází na nadčasovost v pudrových, hnědých a černých odstínech. Nabízí tak kabelky i peněženky, které se perfektně hodí naprosto ke všemu. Spousta žen se uchyluje k jednotvárnosti v podobě černé kabelky, ale právě skvělý výběr stylových kousků Dune London by vás mohl přesvědčit, že taupe barva nebo šedá také nejsou vůbec od věci. A černý kabát a černé kalhoty perfektně prozáří. Kabelky jsou vyrobené z pevných materiálů, takže nehrozí, že se utrhne ucho po pár nošení nebo ošoupe roh po prvním plese.

  
Šedá kabelka 2 739 Kč ; Peněženka s vizitkovníkem 1 129 Kč ; Béžové psaníčko 1 629 Kč

zoot.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD BOTY NA PODPATKU PSANÍČKA DÁMSKÉ KABELKY PENĚŽENKY ZOOT.CZ DUNE LONDON

Související články

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Nové fitness hodinky HONOR Watch ES – soukromý trenér na vašem zápěstí

S druhou vlnou epidemie koronaviru jsou i návštěvy fitness center pasé. Čím dál tím větší riziko nákazy, by nás mělo motivovat k pohybu venku, v přírodě, a to i přes nevlídné podzimní počasí.

Celý článek

Podzimní lenošení ve stylu hygge!

Teplá deka, horký čaj ve stylovém hrníčku, poutavá kniha a pocit pohody a štěstí mohou naplno provázet vaše podzimní dny. Zkuste si tohle roční období udělat klidné, krásné a pohodové, jednoduše ve stylu hygge.

Celý článek

P40 lite od Huawei je parťák, na kterého se můžete spolehnout

Kdy jste naposledy udělali fotku něčím jiným než smartphonem? Chytré telefony využíváme při práci, plánujeme v nich práci i život, přinášejí nám zábavu, a dokonce téměř nahradily i některé přístroje jako třeba fotoaparáty. 

Celý článek

Značka Brooks Brothers oblékala 40 amerických prezidentů. Kvůli koronaviru zkrachovala

Luxusní oděvní značka Brooks Brothers, jejíž obleky nosil například Kennedy nebo Obama, po více jak 200 letech končí. Do značné míry k tomu přispěla pandemie koronaviru, kvůli níž bylo nutné zavřít některé obchody. Nyní se firma připravuje na uzavření svých továren v USA a shání kupce.

Celý článek

Pět kabelek, které by momentálně měla vlastnit každá žena

Zatímco styl se neustále vyvíjí a mění, investice do jedné správné věci vám může ušetřit čas i peníze. Proto je důležité, vybrat si tu správnou kabelku. Pokud o ni totiž budete správně pečovat, vydrží vám celý život. 

Celý článek

Malířka Kateřina Bohušíková své malby přenesla na povlečení i kabelky

Móda a umění jsou velmi často propojeny v jeden celek. Ne jinak je tomu u návrhů, které vznikají pod rukama české malířky Kateřiny Bohušíkové.

Celý článek