dnes je 29.10.2020 a svátek má Silvie

Samuel L. Jackson tváří kampaně značky Brioni

Přidat na Seznam.cz
Amerického herce zachytil fotograf Gregory Harris a nám nezbývá než konstatovat, že tahle spolupráce opravdu padla na úrodnou půdu.

Milánská značka Brioni se vrací ke svým kořenům v rámci šicího řemesla, na pomoc a zřetelnou propagaci si tak přizvala legendárního herce Samuela L. Jacksona. Propracovaná jarní kampaň tak přináší silný odklon od nedávné kampaně zobrazující členy skupiny Metallica. V každém případě originalita je u této značky na prvním místě.

I značka Brioni se pustila směrem černobílých fotek, kde zachytila herce většinou v přímém pohledu do objektivu. V poslední době byl Jackson k vidění v modrém, sametovém obleku Brioni na předávánní Oscarů a v semišovém saku a kašmírovém svetru téže značky na Independent Spirit Awards.

Svým dobrým vkusem podtrhuje herec svou osobnost i charakter. Nakonec uměleckého ducha nám potvrdil v mnoha kvalitních snímcích od Pulp Fiction, Star Wars, Nespoutaného Djanga až po The Avengers. A zde mu to rovněž opravdu sluší.

wwd.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA BRIONI SAMUEL L. JACKSON JARNÍ KAMPAŇ JARO 2017

Související články

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Jak zasáhl feminismus do módy

Feminismus a móda jsou spojené možná víc, než si myslíte. Naštěstí už nežijeme ve světě, kdy se ženy musejí oblékat podle určitých pravidel a dusit se například v korzetu.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek

Vogue, módní bible a jeho historie

Vogue. Časopis, který zná každý módní nadšenec. Jak to ale celé vzniklo a kdo stál za jeho založením? Podíváme se společně do historie i současnosti.

Celý článek