dnes je 26.11.2020 a svátek má Artur

Samuel L. Jackson tváří kampaně značky Brioni

Přidat na Seznam.cz
Amerického herce zachytil fotograf Gregory Harris a nám nezbývá než konstatovat, že tahle spolupráce opravdu padla na úrodnou půdu.

Milánská značka Brioni se vrací ke svým kořenům v rámci šicího řemesla, na pomoc a zřetelnou propagaci si tak přizvala legendárního herce Samuela L. Jacksona. Propracovaná jarní kampaň tak přináší silný odklon od nedávné kampaně zobrazující členy skupiny Metallica. V každém případě originalita je u této značky na prvním místě.

I značka Brioni se pustila směrem černobílých fotek, kde zachytila herce většinou v přímém pohledu do objektivu. V poslední době byl Jackson k vidění v modrém, sametovém obleku Brioni na předávánní Oscarů a v semišovém saku a kašmírovém svetru téže značky na Independent Spirit Awards.

Svým dobrým vkusem podtrhuje herec svou osobnost i charakter. Nakonec uměleckého ducha nám potvrdil v mnoha kvalitních snímcích od Pulp Fiction, Star Wars, Nespoutaného Djanga až po The Avengers. A zde mu to rovněž opravdu sluší.

wwd.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA BRIONI SAMUEL L. JACKSON JARNÍ KAMPAŇ JARO 2017

Související články

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

Užijte si pyžamovou party ve stylovém pyžamku

Mrknout na oblíbený film, zahrát si karetní hru, nebo si u skleničky povídat o tom, jaké to bylo, když jste chodila na střední? Pyžamová party je skvělý nápad ať je vám patnáct nebo pětatřicet, a pokud na takovou akci jdete, nebo ji dokonce pořádáte, nezapomeňte si vybrat stylové pyžamko!

Celý článek

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek