dnes je 28.02.2020 a svátek má Lumír

10. ročník Batist Nej sestřička 2018 je definitivně minulostí

Přidat na Seznam.cz
Tečkou za letošním ročníkem soutěže o nejsympatičtější zdravotní sestru či bratra Batist Nej sestřička 2018, bylo setkání známých osobností s dětmi a zdravotnickým personálem na oddělení Urologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Volnou chvíli si pro malé pacienty na lůžkovém oddělení, kteří dostali od známých osobností hračky a drobnosti, které jim zpříjemní pobyt ve zdravotnickém zařízení, vyšetřila zpěvačka, rockerka Sabina Křováková„Vzala jsem s sebou podpisové karty, máme dárečky a chci, aby si to děti užily a zvedlo jim to náladu. Znám to z vlastní zkušenosti. Chodila jsem za kamarádkou do nemocnice a vím, jak čekala na každou návštěvu a rozptýlení. Nosila jsem jí časopisy nebo takové blbůstky pro radost, kterými se zabavila a potěšilo ji to,“ uvedla vítězka SuperStar 2013.

Znalosti z lékařského prostředí seriálu Modrý kód má i David Gránský. „Dozvěděl jsem se, že vítězka Batist Nej sestřičky 2018 si s námi zahraje v Modrém kódu. Nevím, jestli je to pro ni úplně výhra, protože profesionál nemusí občas souhlasit s našimi filmovými postupy, které tam předvádíme. Nej sestřičku Ivanu Lelkesovou neznám, ale viděl jsem ji dneska v kalendáři pro rok 2019 a těším se, až si s námi v Modrém kódu zahraje. A také se těším na děti tady v nemocnici. Často charitativně nemocnice navštěvuji, a tak vím, jak to dětem ve špitále pomalu ubíhá a bývá jim smutno,“ usmíval se David. 

Dárečky pro děti si přichystali také moderátor Miroslav Šimůnek, zpěvák Josef Vágner, moderátorka Lenka Špillarová, herečka Kateřina Kornová, moderátorka Eva Decastelo, modelka Andrea Bezděková a nepřehlédnutelný Marian Vojtko. Křest kalendáře Batist Nej sestřička zaštítila svojí přítomností Dana Jurásková, ředitelka Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a nešetřila pochvalnými slovy směrem k řediteli soutěže Davidovi Novotnému.

Závěrečné slovo patřilo pořadateli soutěže Batist Nej sestřička Davidovi Novotnému, který křtem kalendáře udělal tlustou čáru za ročníkem 2018.

„Tímto křtem kalendáře je definitivně uzavřený 10. ročník Batist Nej sestřička 2018. A jak jinak, začínáme nanovo. Na jaře nás čeká vyhlášení už 11. ročníku 2019, pokračujeme přes soustředění finalistek a finalistů, a vyvrcholením je finále Batist Nej sestřičky 2019 už tradičně v Náchodě. Výtěžek z letošní soutěže putoval na konto Českého červeného kříže a dnes, při křtu kalendáře, předal za firmu Batist Medical a.s její obchodní ředitel Jaroslav Franc dětskému urologickému oddělení VFN Praha šek na 10 000 korun,“ uvedl spokojený David Novotný a dodal: „Známé osobnosti byly velice vstřícné. Původně měly být jen čtyři, ale nakonec se jich sešlo devět. To je pro mne známka, že moje snažení upozornit na náročnou sesterskou práci, není marná.“

Přidat na Seznam.cz
NEJ SESTŘIČKA NEJ SESTŘIČKA 2018 SABINA KŘOVÁKOVÁ DAVID GRÁNSKÝ IVANA LELKESOVÁ MIROSLAV ŠIMUNEK JOSEF VÁGNER LENKA ŠPILLAROVÁ KATEŘINA KORNOVÁ EVA DECASTELO MARIAN VOJTKO DANA JURÁSKOVÁ DAVID NOVOTNÝ BATIST

Související články

Celebrity provětraly své šatníky kvůli charitě

Odlehčit svým skříním a darovat oblečení pro dobrou věc se rozhodli Eva Decastelo, Milan Peroutka, Monika Bagárová nebo Klára Issová.

Celý článek

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku - Ivanu Lelkesovou!

O prvenství v soutěži se utkalo deset zdravotních sestřiček, včetně dvou zdravotních bratrů, z nemocnic celé republiky. Kdo zasedl v porotě a jak to nakonec dopadlo?

Celý článek

Finalisté soutěže Muž roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 zná své finalisty! Podívejte se na dvanáctku krasavců a už tipujte vítěze!

Celý článek

Druhý casting Muže roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 pokračoval o víkendu druhým a zároveň závěrečným kolem castingů, kde se sešlo pár desítek mladých mužů, kteří mají zájem soutěžit o nejvyšší posty.

Celý článek

David Novotný pořádal adventní koncert

Při příležitosti adventních koncertů, které každoročně pořádá David Novotný, vystoupila celá řada známých pěveckých osobností.

Celý článek

V nemocnici Na Bulovce se dětským pacientům rozdávaly dárečky

Soutěžící a známé osobnosti soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička spojili síly a v Nemocnici Na Bulovce rozdali dárečky dětským pacientům a  pokřtili své kalendáře

Celý článek

Finále soutěže - Batist Nej sestřička

Redakce magazínu Moda.cz přijala pozvání na devátý ročník vyhlášení ankety o Batist Nej sestřičku, kde se ve finále dne 7. října 2017 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě utká 12 finalistek. 

Celý článek

Český Krumlov ožil Andělskou show

V sobotu 16. září 2017 rozsvítila Zámeckou jízdárnu Českého Krumlova Andělská show s finalistkami České Miss 2017.

Celý článek