dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Přidat na Seznam.cz
Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Šaty, byť jsou svatební, na které návrhářské duo tentokrát vsadilo, jsou určeny pro vícero příležitostí. A skutečně bychom některé z nich mohly pohodlně vynosit na koktejlový večírek, zatímco jiné striktně a pouze jako nevěsta s velkým N.

Nadýchané tylové vrstvy budou vždy vyvolávat dojem skutečné princezny, zatímco korzetové živůtky téměř odhalují více, než je pro nevěstu, natož pro princeznu, vhodné. Takové šaty opravdu raději vezměte na dobrou párty než na svůj velký den.

Kaskádové volánky, květinová krajka i 3D motivy našité na sukni působí příjemně nadneseně. Krémová a slonovinová barva jsou obohaceny o nebesky modrou, která osloví každou netradiční nevěstu. Garcii a Kim touží po tom, aby se nevěsty cítily lehce a svobodně a svůj svatební den si užily s lehkostí bytí včetně pořádného svatebního tanečku.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SVATBY SVATEBNÍ ŠATY OSCAR DE LA RENTA TYLOVÁ SUKNĚ KRAJKA 3D NÁŠIVKY

Související články

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek
Piknik pro nevěstu

CHYSTÁTE PRO SVOU KAMARÁDKU ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Jak by mohla rozlučka se svobodou vypadat, jakou zábavu na rozlučku zvolit a do čeho se obléci.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek