dnes je 01.04.2020 a svátek má Hugo

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Přidat na Seznam.cz
Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Šaty, byť jsou svatební, na které návrhářské duo tentokrát vsadilo, jsou určeny pro vícero příležitostí. A skutečně bychom některé z nich mohly pohodlně vynosit na koktejlový večírek, zatímco jiné striktně a pouze jako nevěsta s velkým N.

Nadýchané tylové vrstvy budou vždy vyvolávat dojem skutečné princezny, zatímco korzetové živůtky téměř odhalují více, než je pro nevěstu, natož pro princeznu, vhodné. Takové šaty opravdu raději vezměte na dobrou párty než na svůj velký den.

Kaskádové volánky, květinová krajka i 3D motivy našité na sukni působí příjemně nadneseně. Krémová a slonovinová barva jsou obohaceny o nebesky modrou, která osloví každou netradiční nevěstu. Garcii a Kim touží po tom, aby se nevěsty cítily lehce a svobodně a svůj svatební den si užily s lehkostí bytí včetně pořádného svatebního tanečku.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SVATBY SVATEBNÍ ŠATY OSCAR DE LA RENTA TYLOVÁ SUKNĚ KRAJKA 3D NÁŠIVKY

Související články

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Jaro přichází a s ním krásné barvy a nové trendy

Co bude v hlavní roli nejvíce trendy a na co se můžete těšit tento rok? Výběr je opravdu velký. Začneme zlehka limetkovými barvami přes bílé kostýmky, retro až po zajímavé volánky.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Jak koronavirus mění módní průmysl

Ještě před několika týdny bylo otevřené zákulisí několika módních přehlídek. Dnes, o pouhý měsíc později, nepředstavitelná věc. Koronavirus COVID-19 zastavil život téměř celého světa. Jaký dopad to má nyní na módní průmysl?

Celý článek