dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Přidat na Seznam.cz
Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Šaty, byť jsou svatební, na které návrhářské duo tentokrát vsadilo, jsou určeny pro vícero příležitostí. A skutečně bychom některé z nich mohly pohodlně vynosit na koktejlový večírek, zatímco jiné striktně a pouze jako nevěsta s velkým N.

Nadýchané tylové vrstvy budou vždy vyvolávat dojem skutečné princezny, zatímco korzetové živůtky téměř odhalují více, než je pro nevěstu, natož pro princeznu, vhodné. Takové šaty opravdu raději vezměte na dobrou párty než na svůj velký den.

Kaskádové volánky, květinová krajka i 3D motivy našité na sukni působí příjemně nadneseně. Krémová a slonovinová barva jsou obohaceny o nebesky modrou, která osloví každou netradiční nevěstu. Garcii a Kim touží po tom, aby se nevěsty cítily lehce a svobodně a svůj svatební den si užily s lehkostí bytí včetně pořádného svatebního tanečku.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SVATBY SVATEBNÍ ŠATY OSCAR DE LA RENTA TYLOVÁ SUKNĚ KRAJKA 3D NÁŠIVKY

Související články

Cítím se dobře, když jsem dobře oblečená

Jak dalece má oblékání vliv na naše sebevědomí? Platí to, že čím lépe jsem oblečená, tím lépe se cítím? Jak dosáhnout spokojeného outfitu, abyste se opravdu cítila díky oděvu lépe?

Celý článek

Camden Town, londýnská oblast plná umění, módy a inspirace

Místo v londýnském městském obvodu známém pro své originální trhy, výborná jídla a talentované umělce. Chcete vidět Londýn z jiného úhlu pohledu? Pak nesmíte vynechat tuto kouzelnou prohlídku.

Celý článek

Pletené šaty vás v podzimních dnech zahřejí, a navíc vypadají skvěle

Počasí se ochlazuje, tak je nutné se trochu zahřát. Pletenina je dokonalým kouskem pro chladné dny. Milujete šaty nejen v létě? Pak je tohle řešení přesně pro vás.

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Vybrali jsme tři podzimní sukně, které si zamilujete

Co je víc ženského než skvěle padnoucí sukně? Existuje několik typů, střihů i barev. My jsme pro vás vybrali tři nejlepší, která vás budou bavit. Jakým sukním na podzim dáváte přednost vy?

Celý článek

Zalando přislíbilo velké změny a přichází s novou sezónní kolekcí

Pokud neznáte Zalando, jako byste nežili. Je to největší platforma s výběrem módy a trendů v Evropě. Představují svoji novou image pod jasným poselstvím. Blýská se na lepší časy, počínaje uhlíkovou stopou přes jednorázové plasty po marketingovou kampaň.

Celý článek

Box je hlavní inspirací supermodelky Adriany Lima v kolekci pro značku Puma

První společná kolekce Adriany Lima a značky PUMA přináší oblečení i obuv v retro stylu s funkčními materiály a v bezchybném provedení.

Celý článek

Na oslavě nové kolekce GIAMBATTISTA VALLI x HM v Praze nechyběly známé osobnosti

Příležitost vidět mezi prvními exkluzivní kolekci GIAMBATTISTA VALLI x HM jsme si nemohli nechat ujít. A co jsme spatřili? Lásku, romantiku i prvky punku.

Celý článek