dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

15 IKONICKÝCH ČERNÝCH ŠATŮ ZE STŘÍBRNÉHO PLÁTNA

Každá žena si ráda oblékne elegantní či rafinované šatičky temných tónu. Přinášíme vám 15 ikonických scén ze stříbrného plátna, ve kterých figurovaly zapamatovatelné černé šaty. 

Američané velmi rádi používají trendy termín LBD (little black dress) pro černé večerní či koktejlové šaty. Většinou jsou kratších a jednoduchých střihů, ale znáte to, sto lidí, sto chutí, takže naleznete velké množství šatů nejrůznějších provedení. Jak už jsme naznačili, každá moderní žena alespoň jedny černé šatičky ve svém šatníku má a pokud náhodou ne, máme pro vás 15 ikonických šatů nejen z filmového ale také z televizního prostředí, které vás zaručeně inspirují.

Na obr. zl. Barbra Streisand (The mirror has two faces, 1996), Audrey Hepburn (Breakfast at Tiffany’s, 1961), Natasha Richardson (The parent trap, 1998) a Angelina Jolie (Mr. And Mrs. Smith, 2005)

Na obr. zl. Grace Kelly (Rear Window, 1954), Lindsay Lohan (Mean girls, 2004), Whitney Houston (The bodyguard, 1992), Marilyn Monroe (The asphalt jungle, 1950)

Na obr. zl. Jessica Paré (Mad men, 2012), Viola Davis (How to get away with murder, 2015), Sophia Loren (That kind of woman, 1959) a Gwyneth Paltrow (Country strong, 2010)

ikonicke-cerne-saty04.png

Na obr. zl. Christina Ricci (Addams Family, 1993), Reese Witherspoon a Angela Bassett (What’s love go to do with it, 1993)

Tak co říkáte? Které z ikonických šatů se vám líbí nejvíce? 

vanityfair

ČERNÉ ŠATY BARBARA STREISAND AUDREY HEPBURN NATASHA RELINA JOLIE GRACE KELLY LINDSAYICHARDSON ANG LOHAN whitney houston MARILYN MONROE jessica pare viola davis SOPHIA LOREN GWYNETH PALTROW christina ricci REESE WHITHERSPOON angela bassett LBD MALÉ ČERNÉ ŠATY

Související články

Mimozemské spiknutí podzimní kolekce Moschino

Jeremy Scott se rozhodl ztvárnit ve své nové kolekci jedno malé mimozemské spiknutí. Nebo možná více než pozemské. Prezident J.F. Kennedy a Marilyn Monroe byli tou nejlepší inspirací.

Celý článek

Jak vyrazit z práce rovnou na večerní akci?

Chystáte se večer na akci, ale čeká vás předtím celý den v práci? Poradíme vám, jak se obléct a co doladit, abyste mohla vyrazit rovnou z kanceláře.

Celý článek

Reese Witherspoon zapózovala pro WSJ magazín

Populární herečka Reese Witherspoon, která se i po čtyřicítce pyšní dívčím vzhledem, zapózovala pro listopadový WSJ magazín.

Celý článek

Seznamte se s Draper James – módní značkou herečky Reese Witherspoon

Vlastně jsme na ni narazili náhodou a ve skutečnosti nás zaujala natolik, že jsme se s vámi rozhodli o tuhle módní krásu podělit.

Celý článek

Gwyneth Paltrow a Anna Wintour o založení nového časopisu

Partnerství, které by asi čekal jen málokdo, vzniklo před pár dny. Provází je rozšíření mediální stopy časopisu Goop.

Celý článek

Gwyneth Paltrow varuje před fantazií šířenou prostřednictvím kosmetického průmyslu

Gwyneth Paltrow je rovněž ženou stojící za přírodou a vědomém postoji k ní. A také je ženou, která se neomlouvá a nevysvětluje...

Celý článek

BOSS MA VIE FLORALE

Jedinečná kytice ukrývající v sobě vše, co moderní žena může žádat po své vůni.

Celý článek

Herečka Brooke Shields po 37 letech znovu spolupracuje se značkou Calvin Klein

Reklamní kampaň z roku 1980 a nová kampaň Rafa Simonse budou mít jedno společné – Brooke Shields.

Celý článek