dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Přidat na Seznam.cz
Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

zdroj: pexels.com

Chcete menší obměnu účesu, ale nechcete investovat do kulmy? Děláte dobře, pokud s ní neumíte správně zacházet, tak může nadělat více škody než užitku. To samé samozřejmě platí i pro žehličku, pomocí které lze také udělat hezké vlnky. Ale o tom dnešní článek není. Tyhle 3 způsoby vás zajisté nadchnou.

Vlny pomocí donutu

Pokud jste ještě neslyšela o tzv. donutu, tedy výplně do vlasů ve tvaru donutu, tak nezoufejte. Dá se sehnat asi v každé drogerii a stojí pár korun. Čím menší donut koupíte, tím menší vaše vlnky budou. Vlasy můžete jemně navlhčit, ale především je nastříkejte přípravkem pro podporu vln. Postup je velmi lehký – vyčesejte si vlasy do vysokého culíku a protáhněte ho skrze donut. Culík si rozdělte na 2 prameny a obmotávejte vlasy kolem obvodu donutu, tak pokračujte i s druhou půlkou. Konec zafixujte pinetkami a nechte působit cca 3 hodiny. Výsledkem budou krásné objemné vlnky.

zdroj: pinterest.com

Hit Instagramu

Nedávno se na Instagramu objevil zajímavý trik, jak si bez kulmy krásně natočit vlasy. Postačí vám nějaká delší stuha, popřípadě náš tip je pásek od županu. Vlasy můžete natáčet mokré nebo suché, záleží, jak intenzivní vlny chcete. Pásek si nasaďte na hlavu, kde se dává čelenka a srovnejte konce. Jednu stranu sepněte do culíku a s druhou pracujte. Vezměte od vrchu hlavy cca 2 cm pramínek a ten jednou obmotejte kolem pásku, pak vezměte pramen níže a udělejte to samé, postupně budete vytvářet něco jako francouzský cop. Na konci zajistěte gumičkou, a to stejné udělejte na druhé straně. Můžete s tím i spát nebo nechat působit přes den pár hodin. Pak jen odmotejte pásek a užijte si princeznovské vlnky.

zdroj: pinterest.com

Varianta s čelenkou

Pokud máte kratší vlasy, tak je tahle varianta pro vás ideální. Navlhčete si vlasy a dejte si do nich tužidlo pro objem. Pak si nasaďte pohodlnou čelenku a postupně obmotávejte pramínky vlasů kolem čelenky. Opět platí pravidlo, že čím menší pramínek vezmete, tím menší budou vaše lokny. Všechny pramínky obmotejte kolem čelenky a nechte to na hlavě alespoň 4 hodiny. Pak sundejte čelenku, vlnky pročesejte a užijte si krásný a jednoduchý účes, který vydrží několik dní.

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY VLNY JAK NA VLNY JAK SI NAVLNIT VLASY KRÁSNÉ VLNY ÚČESY VLNY BEZ KULMY KRÁSNÉ VLASY

Související články

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

Natalie Portman v kampani na novou ikonickou rtěnku Dior

Natalie Portman se poprvé objevila v kampani řady rtěnek Rouge Dior v roce 2013. Nyní se vrací, aby představila aktuální novinky oblíbeného módního domu a jeho nejnovější beauty linie.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Face roller a guasha pro krásnou pleť

Kdy jindy se rozmazlovat než právě přes vánoční svátky? Ženy určitě tyto produkty již koutkem oka zahlédly na sociálních sítích, ale v čem tkví jejich tajemství a jak fungují? Opravdu jde o malý zázrak pro vaši pleť?

Celý článek

Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody s novou řadou ORGANIC WEAR dekorativní kosmetiky PHYSICIANS FORMULA®

Zima je obdobím, které je pro naši pleť velmi náročné. Ranní mrazíky a přebíhání do vyhřátých kanceláří dávají pokožce zabrat. Proto je vhodné sama sobě dopřát péči z naprosto čisté přírody. Hýčkejte svou pleť a ona vám to ráda vrátí.

Celý článek

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Celý článek

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Celý článek

Jak vybrat vhodnou kosmetiku proti padání vlasů

Nadměrné a nežádoucí padání vlasů je podmíněno mnohými faktory. Prořídlé vlasy trápí i ženy a pokud k nim patříte i Vy, určitě hledáte způsoby, jak nechtěnému padání vlasů předcházet a jak řešit tento nepříjemný problém.

Celý článek