dnes je 27.11.2021 a svátek má Xenie

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Přidat na Seznam.cz
Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

zdroj: pexels.com

Chcete menší obměnu účesu, ale nechcete investovat do kulmy? Děláte dobře, pokud s ní neumíte správně zacházet, tak může nadělat více škody než užitku. To samé samozřejmě platí i pro žehličku, pomocí které lze také udělat hezké vlnky. Ale o tom dnešní článek není. Tyhle 3 způsoby vás zajisté nadchnou.

Vlny pomocí donutu

Pokud jste ještě neslyšela o tzv. donutu, tedy výplně do vlasů ve tvaru donutu, tak nezoufejte. Dá se sehnat asi v každé drogerii a stojí pár korun. Čím menší donut koupíte, tím menší vaše vlnky budou. Vlasy můžete jemně navlhčit, ale především je nastříkejte přípravkem pro podporu vln. Postup je velmi lehký – vyčesejte si vlasy do vysokého culíku a protáhněte ho skrze donut. Culík si rozdělte na 2 prameny a obmotávejte vlasy kolem obvodu donutu, tak pokračujte i s druhou půlkou. Konec zafixujte pinetkami a nechte působit cca 3 hodiny. Výsledkem budou krásné objemné vlnky.

zdroj: pinterest.com

Hit Instagramu

Nedávno se na Instagramu objevil zajímavý trik, jak si bez kulmy krásně natočit vlasy. Postačí vám nějaká delší stuha, popřípadě náš tip je pásek od županu. Vlasy můžete natáčet mokré nebo suché, záleží, jak intenzivní vlny chcete. Pásek si nasaďte na hlavu, kde se dává čelenka a srovnejte konce. Jednu stranu sepněte do culíku a s druhou pracujte. Vezměte od vrchu hlavy cca 2 cm pramínek a ten jednou obmotejte kolem pásku, pak vezměte pramen níže a udělejte to samé, postupně budete vytvářet něco jako francouzský cop. Na konci zajistěte gumičkou, a to stejné udělejte na druhé straně. Můžete s tím i spát nebo nechat působit přes den pár hodin. Pak jen odmotejte pásek a užijte si princeznovské vlnky.

zdroj: pinterest.com

Varianta s čelenkou

Pokud máte kratší vlasy, tak je tahle varianta pro vás ideální. Navlhčete si vlasy a dejte si do nich tužidlo pro objem. Pak si nasaďte pohodlnou čelenku a postupně obmotávejte pramínky vlasů kolem čelenky. Opět platí pravidlo, že čím menší pramínek vezmete, tím menší budou vaše lokny. Všechny pramínky obmotejte kolem čelenky a nechte to na hlavě alespoň 4 hodiny. Pak sundejte čelenku, vlnky pročesejte a užijte si krásný a jednoduchý účes, který vydrží několik dní.

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY VLNY JAK NA VLNY JAK SI NAVLNIT VLASY KRÁSNÉ VLNY ÚČESY VLNY BEZ KULMY KRÁSNÉ VLASY

Související články

Advent 2021 s kreativními adventními kalendáři Vánoce počkají na vás

Jak poznáte, že se Vánoce opravdu blíží? Trh je na chvíli zahlcen nabídkou adventních kalendářů nejrůznějších druhů. S námi vyberete ten pravý pro vás.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Aromaterapeutická přírodní kosmetika Nobilis Tilia představuje novinky v řadě pro děti

Citlivá pokožka dětí vyžaduje maximálně šetrnou a jemnou péči od narození. Značka Nobilis Tilia na to myslí, a proto pro děti připravila novinky v podobě koupelového oleje, dětské pěny i BIO sirupu.

Celý článek

Nákupní tip: Namožené svaly a klouby uklidní aktivní látky jako chilli, zázvor, CBD i CBG

Podzim je jako stvořený pro aktivní dobrodružství. Když ale začnou bolet svaly a klouby, je potřeba jim dodat patřičný balzám.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Objevte řadu pěti produktů obsahující komplex bylinných extraktů a éterických olejů pro aknózní pleť

Podzimní novinky, které ocení nejenom ti, kteří kvůli nošení roušek trpí více na akné. Řadu produktů Nobilis Tilia provází aroma hřebíčků, který se tradičně využívá pro své protizánětlivé účinky.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

Vlasy s mokrým efektem jako svěží letní trend

Vlasy s mokrým efektem. Další z letních trendů, které stojí za to vyzkoušet. Máme pro vás několik tipů, jak takového stylingu lehce a rychle docílit.

Celý článek