dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

5 mužů, kterým ženy mohou závidět dlouhé vlasy

Přidat na Seznam.cz
Muži a dlouhé vlasy? Že vám to nejde k sobě. Přesvědčíme vás o opaku. Těmto mužům jejich kštici závidí ženy po celém světě.

Dnes by měli zbystřit všichni muži. Máte dlouhé vlasy a stále váháte, jestli je to to pravé ořechové? Nebo si vlasy necháváte narůst a potřebujete jen trochu inspirace. Tak my ji pro vás máme. Nestříhejte, nechávejte narůst! Vybrali jsme pět známých mužů, kteří by vás mohli přesvědčit.

1. Jason Momoa

Americký herec, kterému jeho hřívu závidí celý Hollywood. Ani se nedivíme. V největších rolích byly jeho vlasy vždy předností. Ať už vzpomeneme na Aquamana nebo Khal Droga ve Hře o trůny.

2. Keanu Reeves

Keanu Reeves za svou hereckou kariéru vystřídal spoustu účesů a délek vlasů. Ovšem letos se objevil s touto image pro podzimní kampaň značky Saint Laurent. Dlouhé a přirozeně rovné vlasy. Trefa do černého, Keanu!

3. Kit Harrington

Opět Hra o trůny. Oni věděli, koho obsadit. Další muž s dlouhou a bohatou kšticí. Ve smlouvě pro HBO, právě k natáčení Game of Thrones, měl výslovný zákaz nechat se ostříhat. A my hlásíme, že by to byla velká škoda.

4. Christian Bale

Jako takhle, podle nás tenhle chlap bude vypadat dobře za jakékoli situace, takže vlasy můžou jít stranou. Kvůli hereckým rolím i Christian Bale prochází často velkými změnami. 

5. Jared Leto

Nejedna žena touží vědět, jaký kondicionér Jared Leto používá. Jeho hedvábné kadeře dokazují, že dlouhé vlasy nejsou jen výsadou žen. 

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY DLOUHÉ VLASY ÚČESY PÁNSKÉ ÚČESY INSPIRACE HAIR HAIR STYLING

Související články

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku.

Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

Celý článek

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek

Inspirace růžovou barvou přišla od posádky letadel Nikiho Laudy, říká ředitelka dopravy RegioJet Ivana Sachsová

Přinášíme vám další inspirativní rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát jsme si povídali s ředitelkou dopravy "žlutých autobusů a vlaků" Ivanou Sachsovou.

Celý článek

Vlasové doplňky: Jak chránit vlasy před sluncem a větrem

Teplé počasí pomalu začíná a je nutné se na jarní a letní sezónu připravit. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Víte, jak si správně chránit vlasy i pokožku před sluncem a větrem?

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek