dnes je 20.01.2020 a svátek má Ilona

5 mužů, kterým ženy mohou závidět dlouhé vlasy

Přidat na Seznam.cz
Muži a dlouhé vlasy? Že vám to nejde k sobě. Přesvědčíme vás o opaku. Těmto mužům jejich kštici závidí ženy po celém světě.

Dnes by měli zbystřit všichni muži. Máte dlouhé vlasy a stále váháte, jestli je to to pravé ořechové? Nebo si vlasy necháváte narůst a potřebujete jen trochu inspirace. Tak my ji pro vás máme. Nestříhejte, nechávejte narůst! Vybrali jsme pět známých mužů, kteří by vás mohli přesvědčit.

1. Jason Momoa

Americký herec, kterému jeho hřívu závidí celý Hollywood. Ani se nedivíme. V největších rolích byly jeho vlasy vždy předností. Ať už vzpomeneme na Aquamana nebo Khal Droga ve Hře o trůny.

2. Keanu Reeves

Keanu Reeves za svou hereckou kariéru vystřídal spoustu účesů a délek vlasů. Ovšem letos se objevil s touto image pro podzimní kampaň značky Saint Laurent. Dlouhé a přirozeně rovné vlasy. Trefa do černého, Keanu!

3. Kit Harrington

Opět Hra o trůny. Oni věděli, koho obsadit. Další muž s dlouhou a bohatou kšticí. Ve smlouvě pro HBO, právě k natáčení Game of Thrones, měl výslovný zákaz nechat se ostříhat. A my hlásíme, že by to byla velká škoda.

4. Christian Bale

Jako takhle, podle nás tenhle chlap bude vypadat dobře za jakékoli situace, takže vlasy můžou jít stranou. Kvůli hereckým rolím i Christian Bale prochází často velkými změnami. 

5. Jared Leto

Nejedna žena touží vědět, jaký kondicionér Jared Leto používá. Jeho hedvábné kadeře dokazují, že dlouhé vlasy nejsou jen výsadou žen. 

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY DLOUHÉ VLASY ÚČESY PÁNSKÉ ÚČESY INSPIRACE HAIR HAIR STYLING

Související články

Sedmilhářky: seriál plný módní inspirace a dramat

Velmi poutavý a zajímavý příběh, kde módu a styl uvidíte na každém rohu. Pokud máte rádi nebezpečí, romantické trojúhelníky a dramata, pak je tento seriál přesně ten, který hledáte.

Celý článek

Transparentní politika: průhledné kousky vedou

Transparentní kousky pro všechny. Nejedná se o věci státu, ale jde o velmi oblíbený výkřik módy. Průsvitné halenky, dlouhé šik šaty nebo průhledné kabelky?

Celý článek

Grace Kelly: ikona módy a monacká kněžna

Příběh krásné herečky, které Hollywood ležel u nohou. Dáma každým coulem, jejíž eleganci a styl známe dodnes. Byla inspirací pro módní návrháře a její osud zasáhl mnohé. 

Celý článek

V letošní zimě jsou in krémové a bílé barvy

Ve světě módy se trendy stále mění a není tajemstvím, že bílá barva ovládla Vánoce i módní kousky letošního roku. I když se bílá nejčastěji nosí v letních měsících, tak je tomu tento rok jinak.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Celebrity a jejich oblíbené vůně

Parfém. Neviditelný podpis ženy. Snad proto nás ženy tolik baví. A nejvíc fakt, že může být každý den jiný, ale stejně o nás řekne mnoho. Jaký parfém miluje Meghan Markle, Kate Moss nebo Victoria Beckham?

Celý článek

7 skvělých knih, které nesmíte v lednu vynechat

Fascinující příběhy, romantické zápletky, módní inspirace, zajímavá místa nebo nejrůznější triky z online světa. Toto vše na vás čeká v dnešním článku.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek