dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

5 nejstylovějších mužů roku 2015

Přidat na Seznam.cz
Svět módy již zdaleka nepatří jen ženám. Úctyhodné místo v něm zabírají muži, jejich promyšlené outfity a styl. Móda.cz vybrala 5 nejstylovějších mužů roku 2015. 

1   ADAM GALLAGHER 

Za nás snad nejúžasnější pánský styl, který jsme kdy viděli. Adam je autorem vysoce sledovaného módního blogu iamgalla.com. Jeho americký styl se proplétá veškerými publikovanými outfity, stejně tak jako luxusním životním stylem, který zprostředkovává svým příznivcům přes svůj web.

2   DAVID BECKHAM 

Možná je trochu okoukaný, ale styl má. Své módní cítění prezentuje formou spolupráce s gigantickým řetězcem H&M, kde uvádí vlastní kolekce pánské módy. Přílišné módní trendy ho nezasahují, rád se drží zajetých kolejí a tradiční pánské elegance.

3   EDDIE REDMAYNE 

Mladý britský herec, který již dosáhl zaslouženého úspěchu. Aktuálně ho můžete vidět na filmových plátnech ve fimu Dánská dívka. Pár let se pohyboval i v odvětví modelingu, kde pracoval pro značku Burberry. Americký měsíčník GQ ho pro rok 2015 jmenoval jako prvního z padesátky nejstylovějších mužů roku. 

4   BRAD PITT

Podobně jako David Beckham ani Brad se nežene za pošetilými módními výstřelky. Nejčastěji amerického herce vídáme na červeném koberci v kvalitně vyhlížejících oblecích, s kravatou či s motýlkem. Nejnověji si zahrál se svou manželkou ve filmu U moře.

 

5   SERGIO INES

Autor blogu pod názvem What my boyfriend wore, který byl původně založen jeho přítelkyní. Dnes ho upravuje sám a specifikuje ho jako místo módy pro normální muže. Jeho osobní život pak mohou fanoušci sledovat na instagramu a pochopit, že byť se na blogu zdá jako přísný elegán, v reálu je veselý chlapík z jižní Afriky.

iamgalla.com ; glamourmagazine.co.uk ; pinterest.com ; whatmyboyfriendwore.com

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÉ OBLEČENÍ FASHION BLOGER I AM GALLA DAVID BECKHAM BRAD PITT EDDIE REDMAYNE SERGIO INES

Související články

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Móda z rukou české designérky: barvy, energie a kvalitní organický materiál

Designérka Katka Maršounová je osoba, která se vám vryje nejen do paměti, ale také do srdce - PROJECT REHAB.

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Nikol Moravcová: jak se změnil její život po svatbě a na čem nyní pracuje

Blogová scéna v České republice je neodmyslitelně spjata se jménem Nikol Moravcové. Kam se její blog za ta léta dostal a bude v něm dále vůbec pokračovat? 

Celý článek
pánský účes 2019

Trendy pánské účesy, které milují i ženy

Pánové, váháte co s vlasy, co by vám slušelo a co se bude tento rok nosit? Máme pro vás trendy pánské účesy, které na vás budou milovat i ženy.

Celý článek

Styl a elegance v pánské kolekci Toma Forda pro jaro 2019

Dalo by se říct, že se návrhář Tom Ford rozjel ve velkém. Jeho showroomy teď zahrnula kolekce plná luxusních kousků, které však odráží i vysokou cenu.

Celý článek