dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

5 nejstylovějších mužů roku 2015

Přidat na Seznam.cz
Svět módy již zdaleka nepatří jen ženám. Úctyhodné místo v něm zabírají muži, jejich promyšlené outfity a styl. Móda.cz vybrala 5 nejstylovějších mužů roku 2015. 

1   ADAM GALLAGHER 

Za nás snad nejúžasnější pánský styl, který jsme kdy viděli. Adam je autorem vysoce sledovaného módního blogu iamgalla.com. Jeho americký styl se proplétá veškerými publikovanými outfity, stejně tak jako luxusním životním stylem, který zprostředkovává svým příznivcům přes svůj web.

2   DAVID BECKHAM 

Možná je trochu okoukaný, ale styl má. Své módní cítění prezentuje formou spolupráce s gigantickým řetězcem H&M, kde uvádí vlastní kolekce pánské módy. Přílišné módní trendy ho nezasahují, rád se drží zajetých kolejí a tradiční pánské elegance.

3   EDDIE REDMAYNE 

Mladý britský herec, který již dosáhl zaslouženého úspěchu. Aktuálně ho můžete vidět na filmových plátnech ve fimu Dánská dívka. Pár let se pohyboval i v odvětví modelingu, kde pracoval pro značku Burberry. Americký měsíčník GQ ho pro rok 2015 jmenoval jako prvního z padesátky nejstylovějších mužů roku. 

4   BRAD PITT

Podobně jako David Beckham ani Brad se nežene za pošetilými módními výstřelky. Nejčastěji amerického herce vídáme na červeném koberci v kvalitně vyhlížejících oblecích, s kravatou či s motýlkem. Nejnověji si zahrál se svou manželkou ve filmu U moře.

 

5   SERGIO INES

Autor blogu pod názvem What my boyfriend wore, který byl původně založen jeho přítelkyní. Dnes ho upravuje sám a specifikuje ho jako místo módy pro normální muže. Jeho osobní život pak mohou fanoušci sledovat na instagramu a pochopit, že byť se na blogu zdá jako přísný elegán, v reálu je veselý chlapík z jižní Afriky.

iamgalla.com ; glamourmagazine.co.uk ; pinterest.com ; whatmyboyfriendwore.com

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÉ OBLEČENÍ FASHION BLOGER I AM GALLA DAVID BECKHAM BRAD PITT EDDIE REDMAYNE SERGIO INES

Související články

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek

Levné a přitom kvalitní oblečení z Číny – kde jej koupit?

Při hledání kvalitního oblečení u čínských výrobců je důležité si uvědomit, že existuje důvod, proč je oblečení z Číny tak levné. Může se jednat o použití levnějších materiálů, nekvalitní střih či špatné číslování. To zároveň ovšem neznamená, že každý levný kousek oblečení z Číny je automaticky nekvalitním výrobkem. Koneckonců, i mnoho velkých, světově známých značek vyrábí své oblečení v Číně. 

Celý článek

Líčení pro muže – ano, či ne?

Pánský make-up je pomalu na vzestupu a dostává se i k nám na český trh. I když je líčení dámskou výsadou, tak se časy mění a my se ptáme, zdali to má šanci uspět?

Celý článek

Značka Victoriano dává vyniknout pravým gentlemanům

Módní značka Victoriano přináší výrobu pánských oděvů na míru. Můžete si tak být naprosto jistí, že každý opravdový gentleman zde najde to, co hledá! Letos poprvé se navíc mohou i dámy těšit na svou kolekci.  

Celý článek

Victoria Beckham začala revoluci v sukních, v Londýně ji byla podpořit celá rodina

Návrhářka Victoria Beckham spustila ve své podzimní kolekci novinku. Na londýnském týdnu módy představila show nabitou sukněmi nad kolena s barevnými svetříky, blůzkami a buržoazními pásky. Na přehlídce návrhářku podporovali i její nejbližší, včetně slavného fotbalisty Davida Beckhama.

Celý článek

Hvězdný styl Victoria Beckham od 90. let až po současnost

Tehdejší popová zpěvačka, dnešní uznávaná módní návrhářka, Victoria Beckham ušla opravdu dlouhou cestu. Podívejte se společně s námi na rekapitulaci jejího osobního stylu za posledních více než dvacet let.

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek