dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

5 největších extrémů nebo zázraků pro vaši pleť

Přidat na Seznam.cz
Je libo maska z ptačího trusu, krém z kravské moči nebo další kosmetické výstřelky pro otrlé? V dnešním článku si můžete přečíst nevšední ingredience, které se do přípravků přimíchávají pod vidinou krásnější pleti.

zdroj: pexels.com

Japonsko

Japonská pleťová maska z ptačího trusu je trend pro statečné a otrlé. Pro nás spíše zarážející, zatímco pro tamější způsoby je to běžné. Většina Asiatů je posedlá tím, mít velmi světlou pleť, což právě tato maska umožňuje. Pleťová maska vzniká ze sušeného trusu zpěvavých ptáků cétií. Dokáže vybělit a sjednotit pleť a také odstranit pigmentové skvrny. Dnes už maska prochází speciální UV úpravou a očištěním, než je používána.

zdroj: pexels.com

Indie

Indové se začínají vracet ke tradiční ajurvédské medicíně a zde vznikají nové start-upy. Nabízejí například kosmetické výrobky z kravské moči i výkalů. Jedna z nejznámějších firem je Maa Gou Products, které vyrábí pleťové masky, mýdla a lék proti nespavosti.

zdroj: pexels.com

Asie

Pro mnoho asijských žen je péče o pleť na prvním místě, a i zde se setkáme s trochu nezvyklými ingrediencemi. Patří sem například hlemýždí sekret, který je skvělý pomocník proti akné nebo placenta jak už zvířecí nebo lidská.

zdroj: pexels.com

Londýn

Zde přišel jeden londýnský kadeřník vskutku s neobvyklou nabídkou. Uvedl vlasové produkty s obsahem býčího semene. Značku i salon pojmenoval Hari’s a zaručuje, že jeho produkty dokážou co jiné ne.

zdroj: pexels.com

Švýcarsko

Tamní společnost Pentapharm uvedla na trh hadí jed jako hlavní ingredienci krémů. Za svůj výzkum dostala ocenění a krémy prý skvěle působí proti vráskám. Jakému výrobku dáte přednost vy?

zdroj: pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
MASKY PLEŤOVÁ MASKA OBLIČEJ PÉČE O PLEŤ INGREDIENCE EXTRÉMY

Související články

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek

Séra s vitamínem C dodají vaší pleti zář. Jak vybrat to pravé?

Jak může vitamín C, známý také jako nejvyhledávanější složka péče o pleť všech dob, proměnit naši pleť? Rychle a efektivně, ale jak vybrat ten správný produkt pravě pro vás? 

Celý článek

Rowenta představuje žhavé novinky, nyní můžete mít každá svůj beauty salón doma

Představujeme vám nejnovější beauty vychytávky značky Rowenta. Komplexní péče o tvář a krk na úrovni kosmetických a wellness studií, kterou si můžete dopřávat každý den, doma a během pár minut, je nyní splněným snem mnohých z nás. Vytvořte si privátní beauty salón s novinkami značky Rowenta, které bude milovat každá z nás!

Celý článek

Péče o pleť: Jak a proč by se měla lišit vaše denní a noční pleťová rutina

Ačkoli si někteří myslí opak, ranní a noční rutina v péči o pleť se razantně liší. Naše pleť si vyžaduje péči ve všech denních fází. A my víme, na co si dát pozor.

Celý článek

Fashion must have únor: Zařaďte rychlost, bude to jízda!

Láska k sobě i svým blízkým provází únor naplno. Nezapomeňte využít nejkratší měsíc v roce k tomu, abyste se věnovali své rodině i přátelům, pečovali o sebe a dělali si radost. Nakonec fantazii se meze nekladou...

Celý článek

Skvělé produkty od značky Rowenta, které musíte mít

Sháníte žehličku na vlasy, která vám dokonale vyžehlí hřívu nebo vysoušeč vlasů, ze kterého vás nebudou bolet ruce? Nezapomínejte ani na svou pleť, máme pro vás recenzi na čistící kartáč nebo masážní přístroj. Tyhle produkty prostě musíte mít!

Celý článek

Oční krém: nutná součást v péči o pleť

Oční krém by měl být nedílnou součástí pleťové rutiny. Pokud jste už někdy slyšeli, že ho lze jednoduše nahradit denním krémem nebo je to prostě jen zbytečnost a vyhozené peníze, dokážeme vám pravý opak.

Celý článek

5 novoročních předsevzetí pro vaši pleť

Každý rok si stanovujeme seznam různých předsevzetí, nebo alespoň slibů, které chceme následující rok dodržet. Těchto pět kroků prospěje vaší pleti, čímž zvýšíte kvalitu svého života.

Celý článek