dnes je 13.08.2020 a svátek má Alena

5 tipů, co pořídit nevěstě a ženichovi, jako svatební dar

Přidat na Seznam.cz
Jste pozvaná na svatbu a nevíte si rady? Co zakoupit budoucím novomanželům, aby se jim to nejen líbilo ale i hodilo? Jak se vyhnout trapasu, kdy budete mít stejný dárek jako jiný svatebčan? Odpověď najdete v článku...

Svatby jsou tématem, který se opravdu nevyčerpá. Denně si svou lásku slíbí na světě tolik zamilovaných lidí. Ale léto, léto je pro svatební rituály tím nejlepším obdobím, tedy aspoň v zemích, kde to mají s počasím přinejmenším tak jako my. A pokud jste i vy s přítelem nebo manželem pozvaná na takový obřad lásky, hodilo by se jim pořídit něco užitečného a vhodného do začátku...

Svatební dary

Samozřejmě, že i vy nějaký pořídit „musíte", respektive měli byste. Seznamům svatebních darů, takových těch klasických, jako jsou varné konvice, toustovač, hrnce a tak dále, už odzvonilo. Nevěsta se ženichem jistě nepotřebují více stejných, ač užitečných věcí. Proto zapomeňte na pořízení vidliček a nožů, utěrek a vařeček nebo snad na tyčové mixéry. Zkuste být kreativnější!

A také originálnější. Fantazii se meze nekladou, to nám je všem známo. Ne vždy je však snadné vymyslet nějaký jedinečný dárek, který potěší oba dva. Dárek jako takový navíc leccos vypovídá i o darujících, především to, jak moc novomanžele znají a kolik času do vybírání dárku investovali. 

Proto šetřete s čímkoliv, jen ne s časem. Vyptávejte se nenápadně už nějakou dobu před svatbou a ne až za pět dvanáct. I varná konvice nakonec příjde vhod, pokud se dozvíte, že ji budoucí manželé opravdu potřebují. Avšak i na tyto klasiky dávejte pozor, darujících se stejným nápadem může být více. Proto raději klaďte důraz na originalitu!

Malé dárky

Není malý, jako malý... Rozměry, nerozměry. Malý a úžasný dárek je mnohdy lepší než například velký vycpaný medvěd přes půlku stolu. Možná je to špatný příklad, ale pointou je, že na rozměrech opravdu nezáleží. Naše tipy na titernější dary jsou jasné, poukazy! Není totiž nic lepšího než věnovat někomu zážitek, na který opravdu nezapomene. Poukaz na zapůjčení super auta, let balónem, víkend v Krkonoších, exit game nebo dvě hodiny ve wellness? To by mohlo být to pravé ořechové...

Peníze

Opět o rozměrech to není, ale v tomto případě.o určité hodnotě zajisté ano. Pokud hodláte věnovat finanční dar, i zde můžete použít kreativitu alespoň v balení. Najděte v sobě kousek trpělivosti a poskládejte origami z peněz, připravte rámeček s fotkou novomanželů zasypanou drobáky, nebo jim peníze schovejte do velkého balení oblíbených bonbónů. I tohle má své kouzlo!

Nádobí

Jestli se vaše vdávající kamarádka těší na to, až ji svatebčané pomůžou dovybavit domácnost, přidejte ruku k dílu! Najděte unikátní nádobí s různými vzory a styly a vyberte z nich to pravé, které jí dokonale bude ladit s novou kuchyní. Vykašlete se na obyčejné bílé, co třeba zelenkavá?

Vaření

Miluje nevěsta vaření? Zakupte ji nějakou novou blogerskou kuchařku, která dokáže rozšířit obzory i těm nejzkušenějším. Přibalte k ní zajímavý designový příbor, vařečku a servírovací ubrousky a máte dárkový koš s tématikou, kterou ocení oba dva. Láska přece prochází žaludkem...

Káva

Pokud jsou novomanželé kafeholici, tak to máte kliku! Kdo jiný dokáže ocenit výbornou kávu, krásné hrnečky a designové frenchpressy, než lidi, kteří milují dobré kafe? Káva je tématem, na které se můžete zaměřit, ať máte v plánu koupit jakkoliv velký dárek. Bylo zmíněno už něco z těch menších, co třeba zakoupit rovnou pákový kávovar? S mašlí!

Zdroj foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBA SVATEBNÍ DARY LETNÍ SVATBY DÁREK NEVĚSTĚ

Související články

Letní romantické svatby při západu slunce

Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Svatební inspirace 2020

Svatební inspirace není nikdy dost, a to ať se chystáte své drahé polovičce říci ano či o tom pravém teprve sníte. Není žádná žena, která by ze srdce nemilovala svatby. Vždyť i Julia Roberts v Nevěstě na útěku si přípravy na svatbu užívala.

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Zimní svatební kytice, které si zamilujete

Dokonce i chladné zimní dny si zaslouží svatbu, jak se patří. A jednou z nejdůležitějších nezbytností je i kytice plná tepla a lásky. Zaměřte se na sezónní barvy.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

INSPIRACE: 11 podzimních svatebních dortů, které byste měli vidět

Nebudeme si nic nalhávat, netradiční svatební dorty nás upřímně baví! A cukráři a umělci, kteří je tvoří jsou v pravém slova smyslu designéry. Které byste si neměli na podzim 2019 nechat ujít?

Celý článek