dnes je 23.02.2019 a svátek má Svatopluk

6 kroků k dokonale přirozenému vzhledu make-upu

I nanášení make-upu vyžaduje promyšlený postup. Vyzkoušejte osvědčené tipy předních maskérů. 

Komplimenty na vaší krásnou pleť na sebe nenechají dlouho čekat, jestliže budete dodržovat několik pravidel ohledně nánosu make-upu. Modelky, celebrity a slavné krásky dobře znají tento postup. Jejich make-up proto vypadá jako druhá kůže. Někdy by se dalo říci, že ho snad ani nemají. To je však velký omyl! Pomocí nejnovějších inovativních produktů, ale i osvědčených technik, vypadá jejich make-up přirozeně, svěže a k nerozeznání od dokonalé pokožky. Přední maskéři doporučují následující postup...

1. Opláchněte si tvář studenou vodou. Zejména oční partie. Mnoho super modelek si hned po probuzení omývá tvář v ledové vodě. Rozproudí to krev. Naneste krém, který obyčejně používáte. Jemně ho vmasírujte do celého obličeje. Budete mít přirozeně červený ruměnec díky dokonalému prokrvení

2. Naneste malými krouživými pohyby podkladovou bázi. Existuje několik typů, ale ta základní postačí. Není potřeba používat extra bázi pod oči, na čelo atd. Postačí kapka té klasické pro celý obličej. Prodlouží fixaci make-upu. Make-up bude držet na svém místě. 

3. Nanášejte make-up směrem ven. Nikdy ne naopak. Začněte u tváří. Po kapkách za pomocí prstů vmasírujte kruhovými pohyby make-up od tváří ven do ztracena. To samé platí o čele: začněte uprostřed. Vyhněte se partii nosu. Nechte vyniknout případné pihy. Nikdy nenanášejte kolem nosních dírek. Na bradě naneste jen velmi malé množství. Kolem úst se nanáší absolutní minimum. Obejděte i vlasové partie. 

4. Nenanášejte make-up jako barvu. Ba naopak! Jde o to, vytvořit nenápadné krytí. Ať už používáte své prsty, houbičku nebo štětec. Jinak by vznikly čmouhy a čáry. Jemné vmasírování barvy make-upu kruhovými pohyby či jemné poťukávání jsou klíčovými.

5. Rozjasňovač ano, ale....! Je třeba promyslet místa, kde se světlo přirozeně odráží. Na spáncích, nad lícními kostmi, a to vše v mírném množství. Efekt by měl být co nejvíce naturální. Doporučuje se nanášet gelová forma pomocí houbičky nebo kouskem látky. Pudrový produkt tíhne k umělému efektu. Opravdu jen malinké množství postačí. 

6. Použijte zmatňující papírky. Naneste průhledný fixující pudr. Nános by měl být extra jemný po celém obličeji. Dejte si záležet u míst, která mají tendence se potit. Tím jste si vytvořila dokonale vypadající a uvěřitelně přirozenou pleť díky osvědčeným a vyzkoušeným technikám. 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZDAVÍ A KRÁSA MAKE UP PŘIROZENOST 6 KROKŮ

Anketa

“Kam jezdíte v Česku v zimě na hory?”

Související články

Bizarní i půvabné trendy v kráse z Londýnského týdne módy

Zvláštní trendy ve vlasech i líčení se jako vždy objevovaly na Londýnském týdnu módy. Mastné vlasy, drdol jako ufo, zlatá víčka i rty a předlouhé oční linky jsou jen okrajový výčet.

Celý článek

Když o sebe pečovat, tak jedině s bio kosmetikou

Milujeme přírodu, milujeme samy sebe a je pro nás nedílnou součástí tyhle dvě věci propojovat. Proto i krásu spojujeme s přírodou a bio kosmetikou.

Celý článek

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Celý článek

Únorové Must Have ve smyslu zdraví a bio kosmetiky!

Zimní měsíce volají po precizní péči o naše tělo i duši. Proto v únoru tíhneme k přírodě, zdraví a bio kosmetice.

Celý článek

Přirozenost versus umělost mladých celebrit: debatované téma Instagramu

Přirozená krása je již delší dobu utlačována umělým vzhledem, plastikami, retuší a aplikacemi, které mění celkový vzhled k nepoznání. Zvedá se velká vlna nevole na Instagramu.

Celý článek

Zaměřeno na oční linky

Jedno z nejoblíbenějších líčení, které když dostanete do ruky, nebudete chtít už jiné. Pár jednoduchých tahů. Jen s těmi nejlepšími pomocníky docílíte perfektní linky.

Celý článek

Nemáte s kým slavit Valentýna? Kupte si dárek sama pro sebe

Svatý Valentýn se blíží, pokud však nejste ve vztahu, nezoufejte. Oslavte si ho i vy sama. Udělejte si radost! Pár tipů, které vás inspirují...

Celý článek

Valentýn se blíží! Outfity pro každý typ oslavy

Ach ten Valentýn. Je jedno, jestli jdete na večeři pro dva, s kamarády ven nebo budete koukat večer doma na film se svým čtyřnohým parťákem. Pojměte tento večer v oslavách jakékoliv formy lásky stylově.

Celý článek