dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

6 kroků k dokonale přirozenému vzhledu make-upu

Přidat na Seznam.cz
I nanášení make-upu vyžaduje promyšlený postup. Vyzkoušejte osvědčené tipy předních maskérů. 

Komplimenty na vaší krásnou pleť na sebe nenechají dlouho čekat, jestliže budete dodržovat několik pravidel ohledně nánosu make-upu. Modelky, celebrity a slavné krásky dobře znají tento postup. Jejich make-up proto vypadá jako druhá kůže. Někdy by se dalo říci, že ho snad ani nemají. To je však velký omyl! Pomocí nejnovějších inovativních produktů, ale i osvědčených technik, vypadá jejich make-up přirozeně, svěže a k nerozeznání od dokonalé pokožky. Přední maskéři doporučují následující postup...

1. Opláchněte si tvář studenou vodou. Zejména oční partie. Mnoho super modelek si hned po probuzení omývá tvář v ledové vodě. Rozproudí to krev. Naneste krém, který obyčejně používáte. Jemně ho vmasírujte do celého obličeje. Budete mít přirozeně červený ruměnec díky dokonalému prokrvení

2. Naneste malými krouživými pohyby podkladovou bázi. Existuje několik typů, ale ta základní postačí. Není potřeba používat extra bázi pod oči, na čelo atd. Postačí kapka té klasické pro celý obličej. Prodlouží fixaci make-upu. Make-up bude držet na svém místě. 

3. Nanášejte make-up směrem ven. Nikdy ne naopak. Začněte u tváří. Po kapkách za pomocí prstů vmasírujte kruhovými pohyby make-up od tváří ven do ztracena. To samé platí o čele: začněte uprostřed. Vyhněte se partii nosu. Nechte vyniknout případné pihy. Nikdy nenanášejte kolem nosních dírek. Na bradě naneste jen velmi malé množství. Kolem úst se nanáší absolutní minimum. Obejděte i vlasové partie. 

4. Nenanášejte make-up jako barvu. Ba naopak! Jde o to, vytvořit nenápadné krytí. Ať už používáte své prsty, houbičku nebo štětec. Jinak by vznikly čmouhy a čáry. Jemné vmasírování barvy make-upu kruhovými pohyby či jemné poťukávání jsou klíčovými.

5. Rozjasňovač ano, ale....! Je třeba promyslet místa, kde se světlo přirozeně odráží. Na spáncích, nad lícními kostmi, a to vše v mírném množství. Efekt by měl být co nejvíce naturální. Doporučuje se nanášet gelová forma pomocí houbičky nebo kouskem látky. Pudrový produkt tíhne k umělému efektu. Opravdu jen malinké množství postačí. 

6. Použijte zmatňující papírky. Naneste průhledný fixující pudr. Nános by měl být extra jemný po celém obličeji. Dejte si záležet u míst, která mají tendence se potit. Tím jste si vytvořila dokonale vypadající a uvěřitelně přirozenou pleť díky osvědčeným a vyzkoušeným technikám. 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZDAVÍ A KRÁSA MAKE UP PŘIROZENOST 6 KROKŮ

Související články

Lednice na make-up: jak správně skladovat kosmetiku?

Jistě každý z nás má v lednici kromě ovoce a zeleniny také svůj oblíbený oční krém, sérum či jade roller na masáž obličeje. Ale napadlo vás mít malou lednici jen na vaše krémy a všechny zkrášlovací pomůcky?

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek

Nejlépe stárnoucí slavné ženy, které na svůj věk rozhodně nevypadají!

Slavné ženy jsou v hledáčku celosvětových médií dnes a denně. Obdivujeme je, vzhlížíme k nim a máme je rádi. Které se nejlépe popraly s nemilosrdně plynoucím časem a vypadají neskutečně dobře?

Celý článek

10 trendů v manikúře pro jaro 2019, které si zamilujete!

Módní přehlídky byly plné rozmanitých nehtových trendů od téměř neviditelných po extrémně výrazné. My vám přinášíme 10 krásných, snadných a výrazných stylů pro vaše jarní nehty. 

Celý článek

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Celý článek

Připravte se na léto se zářivým líčením v bio kvalitě

Květinové bio rozjasňovače a konturovací bronzery od značky Zuii jsou tím, co v létě rozzáří nejenom vaši pleť. Bio kvalita vám zaručí, že své pleti dopřejete jen stoprocentně kvalitní a přírodní výrobky.

Celý článek