dnes je 25.05.2019 a svátek má Viola

Adam Kost na MBPFW 2019 představil dokonalý střih a vzorované materiály

Přidat na Seznam.cz
Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v plném proudu. Nedělní večerní program představil kolekci designéra Adama Kosta.

Od roku 2015 tento mladý a talentovaný designér studuje na UMPRUM Ateliéru designu oděvu a obuvi. Jeho představení kolekce není debutem, poprvé se na pražských týdnech zcela projevil v roce 2017.

Avšak už v roce 2013 se stal finalistou start-upu Mercedes-Benz Prague Fashion Week s kolekcí Kontinuální nicota. Má za sebou i jiné úspěchy, například prezentaci dámské kolekce v rámci VAN GRAAF Junior Talent 2017, kde k inspiraci přišel od severoamerických indiánů až k současným oděvům. Nebo úspěch i ve směru obuvi, kde se Adam zúčastnil soutěže Baťa Young Designers Challenge. Zde vyhrál pánskou kategorii s botou Straight Black, která se pak prodávala ve vlajkových obchodech značky Baťa po celém světě.

Kolekce Adama Kosta jsou určeny především mužům, kteří mají vysoké nároky jak na kvalitu, tak i co se týče osobního přístupu. I tentokrát zůstal designér věrný právě pánskému publiku.

Dokonalý střih, jasně definovaná silueta a jedinečná práce se vzorovanými materiály, říká ke svým kolekcím podle oficiálních stránek MBPFW sám autor.

Jeho kolekce oplývají kontrastními prvky, které spojují souladný celek outfitu. Dokonalé střihy, rafinované vrstvení, skvělé barevné propletení, harmonická souhra stylů. To je nová luxusní pánská kolekce Adama Kosta.

 

Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Week 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DOMÁCÍ MÓDA NÁVRHÁŘI ČEŠTÍ DESIGNÉŘI DESIGN MBPFW 2019 MERCEDES-BENZ BERLIN FASHION WEEK ADAM KOST

Související články

Modelka Cindy Bruna v barevné kolekci plavek značky Calzedonia

Čtyřiadvacetiletá francouzská modelka na svém těle odhalila nejnovější plavkové trendy značky Calzedonia.

Celý článek

Česká značka LEEDA a její nová kolekce plavek

Značka Leeda představila v nové kolekci, příznačně nazvané CATCH ME!, také linii plavek. Jedinečné modely, originální vzory a kvalitní materiály. 

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Nostalgická podzimní kolekce Alexander McQueen vás vezme na cestu historií

Vraťme se o pár desítek let zpátky, do Británie roku 1950, kdy se fotily realistické fotografie, upřednostňovaly se noční kluby a taneční sály a důraz se kladl na poezii, malbu, literaturu i divokou přírodu.

Celý článek

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Celý článek

Alberta Ferretti se zaměřila na denní outfity ve spojení s lehkou výstředností

Italská návrhářka se tentokrát více zaměřila na denní outfity, aby však nezklamala, přidala pár šatů ala červený koberec, u kterých se inspirovala mořem.

Celý článek