dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Adam Kost na MBPFW 2019 představil dokonalý střih a vzorované materiály

Přidat na Seznam.cz
Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v plném proudu. Nedělní večerní program představil kolekci designéra Adama Kosta.

Od roku 2015 tento mladý a talentovaný designér studuje na UMPRUM Ateliéru designu oděvu a obuvi. Jeho představení kolekce není debutem, poprvé se na pražských týdnech zcela projevil v roce 2017.

Avšak už v roce 2013 se stal finalistou start-upu Mercedes-Benz Prague Fashion Week s kolekcí Kontinuální nicota. Má za sebou i jiné úspěchy, například prezentaci dámské kolekce v rámci VAN GRAAF Junior Talent 2017, kde k inspiraci přišel od severoamerických indiánů až k současným oděvům. Nebo úspěch i ve směru obuvi, kde se Adam zúčastnil soutěže Baťa Young Designers Challenge. Zde vyhrál pánskou kategorii s botou Straight Black, která se pak prodávala ve vlajkových obchodech značky Baťa po celém světě.

Kolekce Adama Kosta jsou určeny především mužům, kteří mají vysoké nároky jak na kvalitu, tak i co se týče osobního přístupu. I tentokrát zůstal designér věrný právě pánskému publiku.

Dokonalý střih, jasně definovaná silueta a jedinečná práce se vzorovanými materiály, říká ke svým kolekcím podle oficiálních stránek MBPFW sám autor.

Jeho kolekce oplývají kontrastními prvky, které spojují souladný celek outfitu. Dokonalé střihy, rafinované vrstvení, skvělé barevné propletení, harmonická souhra stylů. To je nová luxusní pánská kolekce Adama Kosta.

 

Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Week 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DOMÁCÍ MÓDA NÁVRHÁŘI ČEŠTÍ DESIGNÉŘI DESIGN MBPFW 2019 MERCEDES-BENZ BERLIN FASHION WEEK ADAM KOST

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Představujeme vám chytré hodinky. Pojďte si s námi o jedny zasoutěžit!

Prémiová kolekce chytrých hodinek Armodd Candywatch vás zaujme krásným a módním designem, který má minimalistický řemínek a unikátní ciferník. Vyhrajte jedny takové hodiny právě vy!

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek