dnes je 26.05.2020 a svátek má Filip

Adam Kost na MBPFW 2019 představil dokonalý střih a vzorované materiály

Přidat na Seznam.cz
Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v plném proudu. Nedělní večerní program představil kolekci designéra Adama Kosta.

Od roku 2015 tento mladý a talentovaný designér studuje na UMPRUM Ateliéru designu oděvu a obuvi. Jeho představení kolekce není debutem, poprvé se na pražských týdnech zcela projevil v roce 2017.

Avšak už v roce 2013 se stal finalistou start-upu Mercedes-Benz Prague Fashion Week s kolekcí Kontinuální nicota. Má za sebou i jiné úspěchy, například prezentaci dámské kolekce v rámci VAN GRAAF Junior Talent 2017, kde k inspiraci přišel od severoamerických indiánů až k současným oděvům. Nebo úspěch i ve směru obuvi, kde se Adam zúčastnil soutěže Baťa Young Designers Challenge. Zde vyhrál pánskou kategorii s botou Straight Black, která se pak prodávala ve vlajkových obchodech značky Baťa po celém světě.

Kolekce Adama Kosta jsou určeny především mužům, kteří mají vysoké nároky jak na kvalitu, tak i co se týče osobního přístupu. I tentokrát zůstal designér věrný právě pánskému publiku.

Dokonalý střih, jasně definovaná silueta a jedinečná práce se vzorovanými materiály, říká ke svým kolekcím podle oficiálních stránek MBPFW sám autor.

Jeho kolekce oplývají kontrastními prvky, které spojují souladný celek outfitu. Dokonalé střihy, rafinované vrstvení, skvělé barevné propletení, harmonická souhra stylů. To je nová luxusní pánská kolekce Adama Kosta.

 

Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Week 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DOMÁCÍ MÓDA NÁVRHÁŘI ČEŠTÍ DESIGNÉŘI DESIGN MBPFW 2019 MERCEDES-BENZ BERLIN FASHION WEEK ADAM KOST

Související články

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek