dnes je 25.04.2018 a svátek má Marek

AKTUÁLNĚ: H&M oznamuje spolupráci s MOSCHINO

Do řetězcového prodeje se opět dostane kousek ze světa velké módy. Tentokrát se o to postará H&M a jeho partnerství s Moschino. 

Ikonický italský módní dům Moschino přijal nabídku řetězce H&M a 8. listopadu pustí do prodeje společnou kolekci. Moschino se obtisklo do vědomí milovníků módy svými ztřeštěnými, ale zato maximálně originálními nápady. Pamatujete na psaníčka ve tvaru Happy Mealu z McDonaldu? Nebo voňavku v designu leštiče na okna? A co vlastní kolekce panenek Barbie? To všechno si připisuje na účet kreativní ředitel Moschina - Jeremy Scott. 

Moschino se profiluje barevnou, hravou módou, do které komponuje netradiční nápady od fast foodu až po dopravní značení. Obléká Katy Perry, Miley Cyrus i Lady Gaga a na konci roku 2018 konečně umožní téměř komukoli, aby si také vzal na sebe kousek z jeho kolekce. Na oslovení emailem od H&M, reagoval Jeremy Scott nadšeně a plný očekávání: "I přesto, že máme vlastní názory a vize, s H&M se v mnohém shodujeme. Jsem návrhář pro lidi. Věřím v demokratizaci módy a už jsem našel mnoho cest, jak oslovit spousty lidí. Vzrušuje mne představa, že díky H&M se Moschino dostane do celého světa.

hm.com ; vogue.com

AKTUÁLNĚ MÓDA NOVINKY NOVINKY 2018 H&M MOSCHINO SPOLUPRÁCE

Související články

AKTUÁLNĚ: Kate Middleton se narodil třetí potomek - je to kluk!

Královská rodina se dočkala třetího potomka. Dne 23. dubna 2018 se vévodkyni z Cambridge a princi Williamovi narodil další syn.

Celý článek

Avantgardní ples SOBJE. Stane se průkopníkem nového plesového trendu?

V sobotu proběhla jedna z nejočekávanějších událostí tohoto dubna. Jaký byl ples SOBJE? Bude průkopníkem nového stylu plesání?

Celý článek

Vetements v nové kampani demonstruje plýtvání oblečením

Módní značka Vetements v nové kampani poukazuje na to, jak moc se plýtvá šatstvem.

Celý článek

Outfity celebrit na Coachella 2018

Coachella 2018 je v plném proudu a my pro vás máme outfity celebrit, které ho letos navštívily.

Celý článek

Michal Marek nás v nové kolekci posílá do alternativní budoucnosti

Český návrhář představil v dubnu svou novou kolekci. Přavažují v ní neutrální tóny s akcentem ve stříbrné a zlaté a nese jméno Alternative Future. 

Celý článek

Umění šampiónů a surrealismus spojily Nike, Converse a Jordan dohromady

Nevšední provedení nové kampaně, která spojuje tři sportovní velikány, čerpá ze surrealismu. A poměrně úspěšně.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Apple zbarvil svůj iPhone 8 do červené

Leader trhu s chytrými telefony posílá do světa nový model. Technologicky se příliš neliší od svého předchůdce, barvu zato dostal pořádně výraznou.

Celý článek

PANTONE Color Institute mění svou barevnou předpověď

PANTONE Color Institute každoročně vyhlašuje paletu jarních barev a ani letošek nebyl výjimkou. Proč ale v průběhu jara došlo k razantním změnám? Šlápnul PANTONE ve svém výběru vedle?

Celý článek