dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

AKTUÁLNĚ: Nike se potýká s úpadkem, Lush otevřel další obchod a kampaň Daniel Wellington

Přidat na Seznam.cz
Díl aktuálně z posledního říjnového týdne přináší nemilou zprávu o úpadku módního gigantu Nike, otevření nového obchodu Lush a pohled na povedenou kampaň hodinek Daniel Wellington.

Pro módního giganta Nike nastalo nepříjemné období, musí bojovat se svými konkurenty a tak trochu prohrává. Za poslední dva roky klesly jeho tržby o 17 %, zejména v reakci na to, že ve Spojených státech ho Adidas vyřadil z první příčky mezi sportovní módou. CEO Nike také dodal, že je těžké držet s nejnovějšími trendy, jelikož se velmi rychle mění

Lush v Praze otevřel v říjnu 2017 druhý obchod. Po již dobře známé prodejně v Palladiu, se milovníci čerstvé a z velké části veganské kosmetiky dočkali dvakrát tak velké prodejní plochy v dalším významném obchodním centru - na Novém Smíchově. V sortimentu naleznete snad úplně vše, prohlédnout si produkty můžete i v klidu z domova přes e-shop, ale v případě Lushe online prodej nikdy nevyhraje. Necítíte totiž tu vůni. Ta se teď z přízemí, kde je obchod umístěn, vine i do druhého patra. 

V kampani na hodinky Daniel Wellington se ukázaly modelky Ming Xi Shine a Elsa Hosk. Na focení je nastylizovala Karin Smeds. Na snímcích Andrewa Yee si můžete prohlédnout Classic Petite kolekci elegantních dámských hodinek. Modelky zapózovaly v proskleném apartmá s výhledem na noční město. 

foto: fashiongonerogue.com ; pinterest.com ; Facebook Lush

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA HODINKY NIKE AKTUÁLNĚ NOVINKY DANIEL WELLINGTON LUSH

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek