dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Aktuálně ze světa módy: MAC má vlastní eshop, Givenchy dětskou řadu a další

Přidat na Seznam.cz
Víte, že populární kosmetická značka MAC má nový eshop? Givenchy uvedlo dětskou řadu a ukážeme vám nejnovější reklamu Toma Forda. 

Kosmetická značka MAC, jež proslula zejména svými kvalitními rtěnkami v širokém výběru, otevřela pro české zákazníky e-shop. Nakupovat na něm můžete úplně cokoli z celého jejich sortimentu a dopravu máte při nákupu nad 1 250 Kč zdarma. Aktuálně je k dostání vánoční kolekce, která je (jako by se dalo čekat) velmi lákavá. 

Kreativní ředitel značky Givenchy se rozhodl rozšířit nabídku oblečení i o dětskou řadu. Poprvé bude k vidění v rámci kolekce pro podzim 2017. Ovšem ne přímo pod jménem značky, nýbrž pod francouzskou společností Children Worldwide Fashion. 

Tom Ford uvedl hravou minutovou reklamní kampaň na své ikonické rtěnky. Slouží k propagaci kolekce Lips & Boys, a tak hlavní roli pochopitelně hrají rty a mimo ně i muži. Ve videu se střídají obrazy rtů, mužů a spodního prádla, které je pro značku taktéž velmi typické. 

youtube.com ; fashionista.com ; maccosmetics.cz

Přidat na Seznam.cz
AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY ZE SPOLEČNOSTI MÓDNÍ NOVINKY MAC ESHOP TOM FORD RTĚNKY GIVENCHY DĚTSKÉ OBLEČENÍ

Související články

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek