dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Aktuální kampaň ERDEM x H&M nafotil slovenský fotograf

Přidat na Seznam.cz
Oblíbená konfekční značka odhalila aktuální kampaň. Slovenský fotograf Michal Pudelka odvedl kus dobré práce.

Slovenský fotograf Michal Pudelka, kterému je 27 let, stoupá na svém žebříčku úspěchu, tentokrát se zasadil o jednu povedenou módní kampaň. Modelky a modelové Saskia de Brauw, Imaan Hammam, Grace Hartzel, Fernando Cabral, Neels Visser a Tony Ward mají v kampani jedním tahem všichni krátké vlasy. Jsou oblečení v romantickém duchu do šatů s květinovým vzorem a krajkovým zdobením.

Čtyři postavy ležící na sobě na louce plné květin a v květinových šatech působí doslova pohádkově. „Domnívám se, že by bylo skvělé udělat moderní představení o klasických rodinných portrétech, které by vytvářely postavy ve světě ERDEM. Kolekce ERDEM x H & M mi skutečně mluví z duše a její pracovní proces vnímám autenticky a kreativně," říká fotograf Michal Pudelka.

Podívejte se i na vydařené video ke kampani...

 

fashiongonerogue.com/

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ERDEM ERDEM X H&M H&M

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Pánské letní sestřihy

Že vaše vlasy nepotřebují změnu, pánové? Ale houby! Letní sestřihy v hollywoodském stylu. Zkuste se inspirovat dívčími lamači srdcí Ryanem Gosling nebo Davidem Beckham, ti vědi jak na to. 

Celý článek