dnes je 28.01.2022 a svátek má Otýlie

Alexa Chung a Le Pliage® Héritage v podzimní kampani Longchamp

Přidat na Seznam.cz
V podzimní kampani značky Longchamp představila úžasné kabelky plné vkusu a šarmu modelka DJka, redaktrorka a jednoznačně kosmopolitní žena Alexa Chung.

Podzimní kampaň značky Longchamp ubírá na hravosti a pohybu, na které jsme si zvykli z předchozích sezón a soustředí se na to, co je Francouzům tak typické. Vkus a šarm.

Vkus je v kampani spojen s novou kabelkou Le Pliage Héritage, představující nejvyšší řadu značky. Lichoběžníkový tvar převzal od ikonické kabelky Le Pliage, která slaví 20. výročí.

Šarm dokonale zachycuje Alexa Chung – modelka, DJ, redaktorka a mnohem víc – už po druhou sezónu ztělesňuje dynamickou a kosmopolitní ženu Longchamp.       

V souvislosti s tradicí a dědictvím značky se kampaň nafotila v soukromém zámku Château des Ormes, který je považován za klenot francouzské architektury 18. století. Ačkoliv zámek, stejně jako Le Pliage® Héritage, balancující mezi tradicí a modernitou, také Alexa Chung vnesla do kampaně svoji eleganci spolu s uvolněným rock´n´roll přístupem. Fotograf Max Vadukul, ceněný za jeho přirozenou, spontánní práci, zachytil Alexu s Le Pliage Héritage ve dvou sezónních odstínech - ecru a karmín.

Marie-Sabine Leclercq, ředitelka komunikace Longchamp, spolupráci s Alexou komentuje takto: „Z kampaně máme velkou radost, spojila skvělý umělecký tým, který se na kampaních podílel minulou sezónu, přičemž hlavní pozornost byla kladena na naši novou hvězdu Le Pliage Héritage, kabelku, která kombinuje řemeslnou tradici se současným moderním stylem.“

Klíčovým elementem kampaně je i krátký film – Longchamp Héritage with a Twist, který vznikl pod taktovkou režiséra Jeana-Francoise Juliana a hvězdné Alexy Chung. Tento film bude spuštěn veřejnosti 9. září 2014 na webu longchamp.com.

Zdroj: belt

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ALEXA CHUNG KAMPAŇ LONGCHAMP LONGCHAMP KABELKY KAMPAŇ LONGCHAMP

Související články

Jeden z mých snů je otevřít si školu založenou na virtuální realitě, říká šéfka české pobočky Deloitte

Deloitte patří mezi největší globální poradenské společnosti. Její českou pobočku řídí již sedmým rokem Diana Rádl Rogerová. Zároveň zastává roli Chief Strategic Officer pro Deloitte Central Europe. Zeptali jsme se jí na fungování společnosti v době pandemie, budoucnosti vzdělávání i na její osobní život.

Celý článek

NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT ZÍSKALA ITALSKÉ OCENĚNÍ PREMIO EUROPEO ST. OSCAR DELLA MODA 2021

I když si na ocenění museli všichni nominovaní kvůli pandemii chvíli počkat, výsledek rozhodně stál za to. Florencie nedávno ožila při slavnostní příležitosti oficiálního ceremoniálu, kde byla oceněna i návrhářka Jitka Klett.

Celý článek

Iniciativou k odpovědnosti: kauza nucených prací Ujgurů v čínských továrnách volá po udržitelnosti a odpovědnosti módního průmyslu

Světem módy hýbe kauza nucených prací v čínských továrnách v provincii Sin-ťiang. Tato oblast je známá produkcí bavlny a tyto továrny byly donedávna významnými dodavateli předních módních značek.

Celý článek

Luxusní auta Rolls Royce návrháře Karla Lagerfelda byla prodána za téměř 30 milionů korun, k mání bylo i oblečení a portréty

Zatímco se většina světa připravuje na Vánoce a příchod nového roku, módní svět žije největším prodejem osobního majetku velikána světového návrhářství Karla Lagerfelda. A my víme co, kde a za kolik!

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Návrat do práce po mateřské je těžký, stát v tomto selhal, říká předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová

Eva Zamrazilová je předsedkyní Národní rozpočtové rady. Mimo to je však také schopnou manažerkou, milující matkou, módní fanynkou i celoživotním konzervativcem. Rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka vám přinášíme zde.

Celý článek

Mezinárodní hvězdy na Fashion Awards 2021 i porota a soutěžící na Superstar zazářili v nové exkluzivní kolekci H&M Circular Design Story!

Už tento týden jste mohli vidět některé kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, kterou značka H&M uvede příští týden 9. prosince.

Celý článek

Červený kotlík proslavila například Phoebe ze seriálu Přátelé. Letos je tomu 130 let, co pomáhá potřebným

Armáda spásy tak jako každý rok bude i letos pořádat celosvětově známou kotlíkovou sbírku, která pomáhá potřebným. Typický červený kotlík byl proslaven nejednou známou celebritou jako například Mr. Beanem či Phoebe z oblíbeného seriálu Přátelé.

Celý článek