dnes je 08.05.2021

Alexa Chung a Le Pliage® Héritage v podzimní kampani Longchamp

Přidat na Seznam.cz
V podzimní kampani značky Longchamp představila úžasné kabelky plné vkusu a šarmu modelka DJka, redaktrorka a jednoznačně kosmopolitní žena Alexa Chung.

Podzimní kampaň značky Longchamp ubírá na hravosti a pohybu, na které jsme si zvykli z předchozích sezón a soustředí se na to, co je Francouzům tak typické. Vkus a šarm.

Vkus je v kampani spojen s novou kabelkou Le Pliage Héritage, představující nejvyšší řadu značky. Lichoběžníkový tvar převzal od ikonické kabelky Le Pliage, která slaví 20. výročí.

Šarm dokonale zachycuje Alexa Chung – modelka, DJ, redaktorka a mnohem víc – už po druhou sezónu ztělesňuje dynamickou a kosmopolitní ženu Longchamp.       

V souvislosti s tradicí a dědictvím značky se kampaň nafotila v soukromém zámku Château des Ormes, který je považován za klenot francouzské architektury 18. století. Ačkoliv zámek, stejně jako Le Pliage® Héritage, balancující mezi tradicí a modernitou, také Alexa Chung vnesla do kampaně svoji eleganci spolu s uvolněným rock´n´roll přístupem. Fotograf Max Vadukul, ceněný za jeho přirozenou, spontánní práci, zachytil Alexu s Le Pliage Héritage ve dvou sezónních odstínech - ecru a karmín.

Marie-Sabine Leclercq, ředitelka komunikace Longchamp, spolupráci s Alexou komentuje takto: „Z kampaně máme velkou radost, spojila skvělý umělecký tým, který se na kampaních podílel minulou sezónu, přičemž hlavní pozornost byla kladena na naši novou hvězdu Le Pliage Héritage, kabelku, která kombinuje řemeslnou tradici se současným moderním stylem.“

Klíčovým elementem kampaně je i krátký film – Longchamp Héritage with a Twist, který vznikl pod taktovkou režiséra Jeana-Francoise Juliana a hvězdné Alexy Chung. Tento film bude spuštěn veřejnosti 9. září 2014 na webu longchamp.com.

Zdroj: belt

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ALEXA CHUNG KAMPAŇ LONGCHAMP LONGCHAMP KABELKY KAMPAŇ LONGCHAMP

Související články

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek