dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Alexa Chung a Le Pliage® Héritage v podzimní kampani Longchamp

Přidat na Seznam.cz
V podzimní kampani značky Longchamp představila úžasné kabelky plné vkusu a šarmu modelka DJka, redaktrorka a jednoznačně kosmopolitní žena Alexa Chung.

Podzimní kampaň značky Longchamp ubírá na hravosti a pohybu, na které jsme si zvykli z předchozích sezón a soustředí se na to, co je Francouzům tak typické. Vkus a šarm.

Vkus je v kampani spojen s novou kabelkou Le Pliage Héritage, představující nejvyšší řadu značky. Lichoběžníkový tvar převzal od ikonické kabelky Le Pliage, která slaví 20. výročí.

Šarm dokonale zachycuje Alexa Chung – modelka, DJ, redaktorka a mnohem víc – už po druhou sezónu ztělesňuje dynamickou a kosmopolitní ženu Longchamp.       

V souvislosti s tradicí a dědictvím značky se kampaň nafotila v soukromém zámku Château des Ormes, který je považován za klenot francouzské architektury 18. století. Ačkoliv zámek, stejně jako Le Pliage® Héritage, balancující mezi tradicí a modernitou, také Alexa Chung vnesla do kampaně svoji eleganci spolu s uvolněným rock´n´roll přístupem. Fotograf Max Vadukul, ceněný za jeho přirozenou, spontánní práci, zachytil Alexu s Le Pliage Héritage ve dvou sezónních odstínech - ecru a karmín.

Marie-Sabine Leclercq, ředitelka komunikace Longchamp, spolupráci s Alexou komentuje takto: „Z kampaně máme velkou radost, spojila skvělý umělecký tým, který se na kampaních podílel minulou sezónu, přičemž hlavní pozornost byla kladena na naši novou hvězdu Le Pliage Héritage, kabelku, která kombinuje řemeslnou tradici se současným moderním stylem.“

Klíčovým elementem kampaně je i krátký film – Longchamp Héritage with a Twist, který vznikl pod taktovkou režiséra Jeana-Francoise Juliana a hvězdné Alexy Chung. Tento film bude spuštěn veřejnosti 9. září 2014 na webu longchamp.com.

Zdroj: belt

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ALEXA CHUNG KAMPAŇ LONGCHAMP LONGCHAMP KABELKY KAMPAŇ LONGCHAMP

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek