dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Andrea Kalousová se chystá na světovou soutěž Miss World

Přidat na Seznam.cz
Jaké šaty zvolila Andrea Kalousová pro nadcházející světovou soutěž Miss World v Číně, kam zakrátko odletí reprezentovat Českou republiku?

Neodolali jsme a nahlédli do exkluzivního šatníku České Miss World 2015 Andrey Kalousové, který si letošní držitelka jedné z korunek královny krásy s sebou poveze na blížící se světovou soutěž v čínském Sanya.

Andrea bude Českou republiku reprezentovat v šatech od přední návrhářky Beaty Rajské, která jich pro naši Českou Miss World zhotovila hned několik. S sebou si tak tato půvabná kráska poveze například koktejlové bíločerné šaty z kolekce Queen či rozvernější šaty z hedvábné organzy ve stylu půvabné Audrey Hepburn nebo červenou róbu z organzy a krajky. Ve výbavě zástupkyně české krásy nesmí ale chybět ani národní kostým pro jednu z disciplín, který tradičně připravila Marie Stará z módní manufaktury Rodná Hrouda.

 

 

 

Největší dominantou šatníku české krásky jsou ale bezpochyby hlavní šaty pro závěrečný galavečer v hodnotě 74 tisíc korun, skládající se z korzetu a sukně. Vrchní korzetová část živůtku je potažená tylovou vyšívanou krajkou, ta se zároveň objevuje na spodní krátké sukni, která je transparentní. Přes ni se rozvíjí vrchní sukně z hedvábného double dyšesu do tvaru šesti okvětních lístků. Ty mají symbolizovat počet kontinentů, ze kterých pochází dívky, které budou bojovat o titul Miss World. Dalších šest lístků značí harmonii a lásku ke kráse.

 

„Andrea mě při tvorbě šatů nesmírně inspirovala. Je to zajímavá mladá dáma, která navenek působí klidně až nesměle, ale pod povrchem skrývá neskutečnou energii a dravost. Proto jsme se rozhodly pro dvě barevné varianty šatů, ze kterých si Andrea sama vybere až v průběhu soutěže,“  říká návrhářka Beata Rajská.

 

Celkem si s sebou Andrea do Číny poveze více než desatery šaty, které přitom musí vměstnat do tří kufrů. Do místa dění soutěže naše zástupkyně odlétá už 20. listopadu, aby zde měla dostatek času na přípravy před samotným finále, které se uskuteční 19. prosince.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS MÓDNÍ NÁVRHÁŘI BEATA RAJSKÁ ANDREA KALOUSOVÁ MISS WORLD

Související články

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek

Francouzský módní dům Yves Saint Laurent letos slaví diamantové výročí

Na oslavu 60. výročí budou v letošním roce vystaveny v šesti hlavních muzeích Paříže některá umělecká díla módního domu Yves Saint Laurent. Jak to vše kdysi začalo?

Celý článek

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

Celý článek

Jennifer Lopez přibližuje značku Coach popové generaci

Nostalgická jízda jedné z popových královen v kampani módní značky Coach přetváří svůj ikonický kodex koní na jízdu na kole či autem.

Celý článek