dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

Andrea Kerestešová v editoriálu pro Sophistic by Veronika

Přidat na Seznam.cz
Nosit městskou módu nikdy nebylo jednodušší. Nasedněte na skútr, nechte si větrem čechrat vlasy vykukující zpod helmy a se svým dokonalým outfitem zastavte dopravu. To by totiž dokázala každá sophisticovaná!

Jarní a letní kolekce PROTOŽE české značky Sophistic by Veronika má novou tvář. Po modelce Barboře Zelené a blogerce Simoně Švarcové se prezentace barevných outfitů ujala herečka Andrea Kerestešová, která jim propůjčila svou vrozenou eleganci a přirozený šarm. Editoriál nafotila dvorní fotografka značky Eva Neužilová.

Zakladatelka Sophistic by Veronika, Veronika Štěrbová, do kolekce zahrnula sytou růžovou a modrou barvu, ale najde se v ní i fanynka oranžové nebo mentolově zelené. Rozmanitou paletu barev doplňuje exotický vzor a světle růžová, která pro květiny a ptáky ve vzoru tvoří dokonalý podklad. Oranžový odstín zastupuje úchvatný křivák, který se, musíme uznat, Veronice neskutečně povedl a vůbec se nedivíme, že je po něm velká poptávka. 

Editoriál zachycuje Andreu Kerestešovou nejen během jízdy na skútru, ale i v obchodě s potravinami nebo u Vltavy. Dokazuje, že být moderní ženou a žít ve městě ještě neznamená slepě následovat všemožné trendy a být jednou z davu. Naopak, v Sophistic kolekci budete vyčnívat, budete svá a především - budete se cítit skvěle.

Foto: Sophistic by Veronika, Eva Neužilová a Martin Janas
Make-up: Daniela Kremláčková
Hair style: Salon Michala Zapoměla
Klobouky: K Klobouky concept store Tonak

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA SOPHISTIC SOPHISTIC BY VERONIKA VERONIKA BENEŠOVÁ ANDREA KERESTEŠOVÁ VESPA MICHAL ZAPOMĚL

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek