dnes je 24.09.2019 a svátek má Jaromír

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Přidat na Seznam.cz
Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Molo postavené na vodě přímo nad jedním z bazénů se stříkajícími fontánami kolem a perfektním osvětlením mělo neskutečnou atmosféru. Takové pozvání jsme rozhodně nemohli odmítnout a na akci jsme se jeli podívat osobně. Jednalo se již o třetí ročník zahájení letní sezóny ve smyslu akce Fashion Opening, kde jsme mohli vidět módní návrháře jako Nicollase Berenique, Evu Vontorovou, Idu Sandor & Helmst design versus Nelu Slovákovou a Noémi Bráz, Janu Kurilákovou a Edytu Jermac.

Nechyběla ani kolekce plavek navržená právě pro Vodní park Bešeňová. Módními přehlídkami nás provázela krásná modelka Andrea Verešová, která výjimečně předváděla i plavky a snad v každém outfitu brala dech všem přítomným.

Hudební složku měla na starosti charismatická Mária Čírová, která zpívala své známé hity, jako Unikát, Búrka a Slobodná. A večerem provázel moderátor Rastislav Sokol.

Nela Slováková se zaměřila na bikiny

Nela Slováková se zaměřila právě na již zmíněné plavky v typicky letních tónech. Bikiny překřížené na prsou v monochromatických odstínech pozvednou důležité křivky a působí velmi nenuceně a žensky.

 

Těhotná moderátorka Nikol Moravcová do Bešeňové vzala tatínka

Do Tater vyrazila i Nikol Moravcová, která s sebou vzala svého tatínka. Celý víkend otevření letní sezóny v Bešeňové si užívala i v osmém měsíci těhotenství. Načerpala spoustu nové energie a pro tentokrát nechala manžela doma.

„Na Den otců se podle mě dost zapomíná. Mamce jsem letos dala krásný diamantový náhrdelník a nechtěla jsem ani tátu ošidit. Přišlo mi fajn ho vzít s sebou na výlet do Bešeňové. Když jsem byla malá, jezdili jsme spolu sami často, stanovali jsme. Vždycky jsem byla spíš tátova holka. Táta si to tu strašně moc užil, tak jsem ráda,“ řekla Nikol Moravcová, která se v Bešeňové stala kmotrou vyhlášeného saunového světa. „Jsem ráda, že jsem vyrazila právě sem. Můj manžel je Slovák a já mám k této zemi opravdu moc vřelý vztah. V létě plánuju zařídit dětský pokojíček a ve zdraví a pohodě porodit. A pak už se asi všechna další léta a celý život bude točit okolo naší malé. Moc se ale těším,“ řekla blonďatá kráska, která i v pokročilém těhotenství vypadá skvěle.

 

Značka Nicollase Berenique s pánskou kolekcí v Bešeňové bodovala

Stejně jako loni, i letos získala své místo v rámci oficiálního otevření letní sezóny v Bešeňové, svůj prostor dvojice mladých návrhářek, Nikoleta Kosťuová a Veronika Domsitzová, které stojí za značkou Nicollase Berenique. Ta publiku ukázala, jak se mají dnešní muži (a že má na mysli skutečné muže, je na první pohled zřejmé) oblékat. Společensky, sexy i pohodlně! To je hlavní myšlenkou, která se nám moc líbí...

 

Elegance v podání značky KURA

Slovenská návrhářka Jana Kurilaková se svou značkou KURA představila černou eleganci ženských křivek. Nešetřila vzdušností a lehkostí materiálů, stejně jako výraznými pásky a lemováním, na které umístila název své kolekce. Ostatně díky tomu je snadno rozeznatelná mezi ostatními.

 

I Slovensko-Maďarská značka měla hodně co říct!

Neon Design a hlavní návrhářka Bráz Noémi ukázaly kolekci v barvách duhy. Jemné odstíny růžové a lila působily pro oko velmi příjemně. Stejně tak prakticky monochromatické bikiny s různými rafinovanými průstřihy. Midi délka sukní i lehké kabátky vzývající přirozenou eleganci žen.

 

 

Dokonale propracovaná kolekce Evy Vontorové

značka ETHER ukázala v rámci módní show svou další, velmi precizně zpracovanou kolekci. Šikovné detaily, schované zipy, složené záhyby v bočních švech i odnímatelné pásky nás baví! A co vás?

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI BEŠEŇOVÁ VODNÍ PARK BEŠEŇOVÁ BEŠEŇOVÁ FASHION OPENING ANDREA VEREŠOVÁ NELA SLOVÁKOVÁ NOEMI BRAZ JANA KURILÁKOVÁ EDYTA JERMAC NICOLLAS BERENIQUE EVA VONTOROVÁ MÁRIA ČÍROVÁ RASTISLAV SOKOL ETHER NEON DESIGN

Související články

Nová kampaň značky Victoria’s Secret sází na krajku i satén

Spodní prádlo, krajka a satén v této spolupráci rozhodně na chvíli zastaví veškeré vaše myšlenky. Jak by taky ne, andílek značky Victoria’s Secret Grace Elizabeth představila půvabné a zároveň velmi přitažlivé kalhotky, body a košilky.

Celý článek

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Celý článek

Zuzana Osako šije podle staletých vzorů moravských krojů

Zuzana Osako je česká ilustrátorka a módní návrhářka zaměřující se zejména na folklor. Část života strávila v Japonsku a naučila se zde malbu tuší.

Celý článek

Síla ženské osobnosti v podání Proenza Schouler

Dámská oděvní značka Proenza Schouler zazářila se svou kolekcí na newyorských dnech módy. Nadčasové a nositelné modely s nádechem pohodlí. Nevěříte?

Celý článek

Nečekané barvy, které budou na podzim IN

Přichází podzim a ten letošní může být úplně jiný než kterýkoliv předchozí! Představíme vám pět barev, které vás naprosto oslní. Konec nudy, v nadcházejícím ročním období budete mít barevnou paletu v malíčku.

Celý článek

Exkluzivní minikolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania

Vans a Vivienne Westwood? Nenapadá nás lepší kombinace. Trocha klasiky, trocha rebelie. A na světě je minikolekce šesti párů nepřehlédnutelných tenisek.

Celý článek

Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL

Oblékněte se i při sportu do krásných jasných barev. Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL pro stylové a pozitivní holky, pro které je sport nedílnou součástí života! Vyzpovídali jsme zakladatelku společnosti Martinu Prokopovou, která se drží svého krásného motta:

 

 

Celý článek

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek