dnes je 09.07.2020 a svátek má Drahoslava

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Přidat na Seznam.cz
Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Molo postavené na vodě přímo nad jedním z bazénů se stříkajícími fontánami kolem a perfektním osvětlením mělo neskutečnou atmosféru. Takové pozvání jsme rozhodně nemohli odmítnout a na akci jsme se jeli podívat osobně. Jednalo se již o třetí ročník zahájení letní sezóny ve smyslu akce Fashion Opening, kde jsme mohli vidět módní návrháře jako Nicollase Berenique, Evu Vontorovou, Idu Sandor & Helmst design versus Nelu Slovákovou a Noémi Bráz, Janu Kurilákovou a Edytu Jermac.

Nechyběla ani kolekce plavek navržená právě pro Vodní park Bešeňová. Módními přehlídkami nás provázela krásná modelka Andrea Verešová, která výjimečně předváděla i plavky a snad v každém outfitu brala dech všem přítomným.

Hudební složku měla na starosti charismatická Mária Čírová, která zpívala své známé hity, jako Unikát, Búrka a Slobodná. A večerem provázel moderátor Rastislav Sokol.

Nela Slováková se zaměřila na bikiny

Nela Slováková se zaměřila právě na již zmíněné plavky v typicky letních tónech. Bikiny překřížené na prsou v monochromatických odstínech pozvednou důležité křivky a působí velmi nenuceně a žensky.

 

Těhotná moderátorka Nikol Moravcová do Bešeňové vzala tatínka

Do Tater vyrazila i Nikol Moravcová, která s sebou vzala svého tatínka. Celý víkend otevření letní sezóny v Bešeňové si užívala i v osmém měsíci těhotenství. Načerpala spoustu nové energie a pro tentokrát nechala manžela doma.

„Na Den otců se podle mě dost zapomíná. Mamce jsem letos dala krásný diamantový náhrdelník a nechtěla jsem ani tátu ošidit. Přišlo mi fajn ho vzít s sebou na výlet do Bešeňové. Když jsem byla malá, jezdili jsme spolu sami často, stanovali jsme. Vždycky jsem byla spíš tátova holka. Táta si to tu strašně moc užil, tak jsem ráda,“ řekla Nikol Moravcová, která se v Bešeňové stala kmotrou vyhlášeného saunového světa. „Jsem ráda, že jsem vyrazila právě sem. Můj manžel je Slovák a já mám k této zemi opravdu moc vřelý vztah. V létě plánuju zařídit dětský pokojíček a ve zdraví a pohodě porodit. A pak už se asi všechna další léta a celý život bude točit okolo naší malé. Moc se ale těším,“ řekla blonďatá kráska, která i v pokročilém těhotenství vypadá skvěle.

 

Značka Nicollase Berenique s pánskou kolekcí v Bešeňové bodovala

Stejně jako loni, i letos získala své místo v rámci oficiálního otevření letní sezóny v Bešeňové, svůj prostor dvojice mladých návrhářek, Nikoleta Kosťuová a Veronika Domsitzová, které stojí za značkou Nicollase Berenique. Ta publiku ukázala, jak se mají dnešní muži (a že má na mysli skutečné muže, je na první pohled zřejmé) oblékat. Společensky, sexy i pohodlně! To je hlavní myšlenkou, která se nám moc líbí...

 

Elegance v podání značky KURA

Slovenská návrhářka Jana Kurilaková se svou značkou KURA představila černou eleganci ženských křivek. Nešetřila vzdušností a lehkostí materiálů, stejně jako výraznými pásky a lemováním, na které umístila název své kolekce. Ostatně díky tomu je snadno rozeznatelná mezi ostatními.

 

I Slovensko-Maďarská značka měla hodně co říct!

Neon Design a hlavní návrhářka Bráz Noémi ukázaly kolekci v barvách duhy. Jemné odstíny růžové a lila působily pro oko velmi příjemně. Stejně tak prakticky monochromatické bikiny s různými rafinovanými průstřihy. Midi délka sukní i lehké kabátky vzývající přirozenou eleganci žen.

 

 

Dokonale propracovaná kolekce Evy Vontorové

značka ETHER ukázala v rámci módní show svou další, velmi precizně zpracovanou kolekci. Šikovné detaily, schované zipy, složené záhyby v bočních švech i odnímatelné pásky nás baví! A co vás?

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI BEŠEŇOVÁ VODNÍ PARK BEŠEŇOVÁ BEŠEŇOVÁ FASHION OPENING ANDREA VEREŠOVÁ NELA SLOVÁKOVÁ NOEMI BRAZ JANA KURILÁKOVÁ EDYTA JERMAC NICOLLAS BERENIQUE EVA VONTOROVÁ MÁRIA ČÍROVÁ RASTISLAV SOKOL ETHER NEON DESIGN

Související články

Kate Moss, Candice Swanepoel, Jourdan Dunn a další topmodelky v podzimní kampani značky Mônot

Značka Mônot vsadila na hvězdné obsazení hned několika topmodelek. Chytrý tah podtrhuje podzimní kampaň plnou nádherných šatů, sexy těl, krásných koní i přírody. A nejsou to jen Kate a Candice, které rozhodně musíte vidět!

 

Celý článek

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Lněné sukně na míru s ručně tkaným pásem si nejenom v létě zamilujete

Barvy a sukně k létu jednoznačně patří. V kombinaci s přírodním materiálem a ručně tkaným pásem získáte nadčasový kousek, který vám vydrží po mnoho let.

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Festivaly, sport i čas s dětmi patří k aktuálním must have v módě

Červenec přináší období, kdy trávíme poměrnou část dne venku. Čekají nás koupaliště, hřiště, festivaly, výlety a pro milovníky sportu i spoustu naběhaných či nachozených kilometrů. Jaké módní trendy nás všemi aktivitami budou v červenci provázet?

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek