dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Anglická žena třicátých let v podzimní kolekci 2019 víc než zaujme

Pozadí fotografií kolekce Preen by Thornton Bregazzi skýtá typicky anglickou atmosféru místních zahrad. Z toho vyplývají i jednotlivé módní outfity.

Inspiraci značka hledala ve společnosti třicátých let, kdy úmyslně zapomněla na předepsané genderové normy a stala se milovníkem mnoha žen, básníkem i zahradníkem v jednom. Vila Sackville-West, která je v pozadí snímků, velký skleník i nádherná zahrada přináší kolekci jedinečnou atmosféru.

Ženské šaty, sympatický tvíd i polobotky, které využijete na zahradě, jsou perfektně laděny do odstínů olivové, bílé, černé a šedé. V kolekci je ale rovněž prostor pro výraznější barvy, jako jsou oranžová či modrá. Excentrická ikona společně s aristokratickým vnímáním je ženou značky Preen by Thornton Bregazzi. Značku založili v roce 1996 Justin Thornton a Thea Bregazzi, kteří si potrpí na estetické, temné a romantické módě, která je přirozeně moderním duchem pro ženy i muže.

První kolekci představili na jarním londýnském týdnu módy v roce 2001 a od té doby se zařadili mezi módní značky udávající tempo. Své zastoupení mají na pěti kontinentech a pravidelně se o nich píše v mnoha hlavních módních publikacích a zpravodajstvích.

I díky tomu můžete jejich modely vidět na slavných tvářích, jako jsou Gwyneth Paltrow, Kate Bosworth, Beyonce, Rihanna, Cate Blanchett, Naomi Watts a Emma Stone. K tomu i na vévodkyni z Cambridge a bývalé první dámě Michelle Obama.

Květinový potisk, obleky z tvídu, klasické pláště, boty vhodné na zahradu, spirály a mnoho dalšího přinesl tento manželský pár do kolekce Pre-fall 2019.

vogue.com

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA PREEN BY THORNTON BREGAZZI PRE-FALL 2019 ANGLICKÝ STYL

Související články

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek

Intimní zpověď v kolekci Simone Rocha

Dvojsmyslný dialog oděvů ve velmi ženské kolekci, kde sexualita a erotika bojují o svou pozornost v té nejelegantnější formě, je fenomenální kolekcí.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Nový koncept oblékání od Diane von Furstenberg

DVF přichází se staronovým způsobem, jak obohatit dámský šatník a usnadnit výběr oděvu při ranním spěchu. Po 45 letech také slaví narozeniny známé zavazovací šaty!

Celý článek

Ženský půvab v objemných kreacích od Marca Jacobse

Extrémní objem byl k vidění na ženských šatech a kabátech z rukou Marca Jacobse. Milovník alternativních ženských siluet úspěšně představil novodobou krásu.

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek