dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

AXA Primátorky ve stylu Le Premier, takový byl 107. ročník známého závodu

Přidat na Seznam.cz
Když se řeknou AXA Primátorky, každý si představí Vltavu, pražskou náplavku, veslaře, ale také noblesní oblečení a významnou společenskou událost. Tak tomu bylo i letos v září.

Podívejte se, jaké outfity s doporučením stylové značky Le Premier zvolili hosté věhlasné akce na pražské Vltavě. A protože se rychle blíží další, tentokrát už 108. ročník, legendárního závodu, pojďme si připomenout tipy Le Premier, jak se na Primátorky obléci.

Pánové

Ačkoli se jedná o sportovní akci, u diváků není sportovní oblečení tolerováno. Pánové by měli naopak sáhnout po slušivějších kouscích ve svém šatníku, jako jsou společenské kalhoty nebo chinos, elegantní kraťasy doplněné košilí či tričkem s límečkem. Svůj model pak můžete vyšperkovat sportovním sáčkem, hodinkami, slunečními brýlemi či kloboukem.

Čeho se naopak vyvarovat: na AXA Primátorky rozhodně nevyrážejte v džínách, manšestrákách, kapsáčích či kalhotách určených na sport. Dále pak zapomeňte i na bermudy, košile s krátkým rukávem a špinavé či sešlapané boty. Nehodí se ani oblečení s výraznými potisky a vzory, vtipné nápisy a velká loga. Dobrou zprávou pro některé pány je, že není potřeba kravata ani motýlek.

Dámy

Pokud stále nevíte, co si obléci, zvolte podobný styl, jaký se nosí na dostihy či na neformální letní svatbu. Ideální volbou jsou šaty pod kolena v pastelových nebo neutrálních tónech doplněné malou kabelkou a decentní obuví. Naopak křiklavé vzory a oblečení a doplňky s nápadnými logy nechte doma.

Čeho se naopak vyvarovat: džíny a džínové sukně či kraťasy nechte raději doma. Totéž platí pro šaty a sukně v délce nad kolena. Nehodí se ani výrazné vzory, potisky a velká loga – a totéž platí pro obří kabelky a sešlapané tenisky.

Dejte sbohem shánění správné velikosti. Vše pořídíte u nás. Na míru.
 Vyberte si Le Premier

 

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA LE PREMIER PRIMÁTORKY SPOLEČENSKÁ MÓDA AXA PRIMÁTORKY

Související články

Barbora Hranoš o módních doplňcích Otto Kilian: Mužů, kteří se doplňků nebojí, je u nás zatím málo

Otto Kilian je česká značka, která nabízí limitované kolekce pánských a dámských doplňků. Stojí za ní manželský pár, Barbora a Petr Hranošovi. Ve svém portfoliu mají nejen kravaty, ale také manžetové knoflíčky, motýlky či kapesníčky do saka. Vše je vyráběno ručně se zapojením českých výrobců. Při výrobě z vysoce kvalitních látek vznikají malé série, ve kterých je každý model jedinečný.

 

 

Celý článek

ROZHOVOR o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

STAY NEGATIVE v tričku z limitované kolekce značky Bohempia

Nadhled a humor jsou tím, co bychom si v těchto dnech rozhodně měli udržovat. Stejně přemýšlí i česká značka Bohempia, která přináší limitovanou kolekci triček, která říkají, že „zůstat negativní“ je novým „zůstat pozitivní“.

Celý článek

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Zveme vás na 107. AXA Primátorky ve stylu Le Premier

Psal se rok 1910, když se v Praze uskutečnil první závod osmiveslic. Letošní, už stosedmý, ročník odstartuje výjimečně v zářijovém termínu a uskuteční se ve dnech 18. – 20. září na nábřeží Vltavy Prahy 2. Trasa Primátorek začíná u Veslařského ostrova, cíl je mezi Železničním a Palackého mostem.

Celý článek

Pánská kolekce Louis Vuitton v Tokiu v říši divů

Virgil Abloh je již několik let kreativním ředitelem značky Louis Vuitton pro pánské oblečení. Jako celý módní svět, i značka Louis Vuitton byla zasažena celosvětovou pandemií. Virgil Abloh však svou tvorbu nezastavil, a tak můžeme vidět jeho unikátní jarní kolekci 2021.

Celý článek