dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

Balmain se vrací k mistrovské práci vysoké módy

Dvorní návrhář Olivier Rousteing vrátí luxusní značku Balmain mezi Couture domy.

Celebrity milují Balmain

Mladý návrhář oznámil přehlídku své první kolekce Balmain Couture a to v lednu 2019. Rousteing byl posledních pár let chválen samotnými majiteli značky, protože jí vrátil do povědomí módního světa. Jeho výrazné kolekce si zamilovaly celebrity i modelky a tím i veřejnost. Mnohé známé a obdivované osobnosti včetně Kim Kardashian, herečky Kate Bosworth a modelky jako Rosie Huntington Whiteley i krásky z Viktoria Secret si pravidelně na červený koberec oblékaly jen značku Balmain. Návrhář působí u luxusní francouzské značky od roku 2011. Zaslouží si jen pochvalu. Jeho propracované střihy, komplexní ruční práce a nápady jsou vysoce unikátní. 

Velký krok pro návrháře

Celých 16 let se značka Balmain nezapojila do Couture přehlídek. Vysoká móda nebyla součástí její nabídky. Významný krok přichází nyní. Mladý talentovaný Olivier si musel počkat celých 8 let na svou velkou příležitost ukázat, co dokáže ve vysoké módě. Mnoho sezón si budoval svou kariéru a prestiž. Jeho hlavním cílem je také zasáhnout širší veřejnost. Je si vědom toho, že mnoho lidí si nemůže drahé oblečení dovolit. Couture bude samozřejmě exkluzivní zboží pro pár vyvolených, ale Olivier míří ještě dál. 

Další nápady

Mladý návrhář chce po prezentaci Couture show spolupracovat s jinými značkami, aby vytvořil parfémy, doplňky a obuv. Předchozí spolupráce s Loreal nebo H&M byla velmi populární a o krok blíže obyčejnému spotřebiteli. Prostřednictvím vysoké módy u Balmain přitáhne více pozornosti na sebe, a tím i na své další projekty. Těšit se můžeme na rtěnky i parfémy z rukou moderně myslícího návrháře. Podle jeho slov propůjčuje svým novým projektům včetně Couture kolekce vlastní čest a poctivou ruční práci. A ceny budou také prý příznivé. 

Zdroj: vogue.co.uk, pinterest.com

 

NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI BALMAIN OLIVIER ROUSTEING COUTURE BALMAIN COUTURE VYSOKÁ MÓDA

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Vzory, barvy i motivy křičí z kolekce pre-fall 2019 značky Versace

Na přehlídkovém mole při příležitosti představení Versace kolekce byla ukázána různorodost střihů, barev, materiálů, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

Celý článek

Kate Middleton dokazuje, že je stylovou ikonou i při cestování

 Tři dokonalé outfity během dvou dnů vynesly Kate na módní špičku popularity. Její styl prošel razantní změnou. Vévodkyni to neskutečně sluší. 

Celý článek

Fashion Awards 2018: kdo letos zvítězil?

Velkolepé udílení cen Fashion Awards 2018 plné zvučných jmen, ale i spousty začínajících a talentovaných návrhářů. Kdo překvapil, kdo vyhrál, komu patřil největší potlesk a komu to u přebírání ocenění nejvíc slušelo?

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek