dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Přidat na Seznam.cz
Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

zdroj: moda.cz

Cestování se opět stává každodenní součástí našich životů a toho využil i tolik sledovaný český pár Bára Mottlová s přítelem Pepou Kůrkou (Muž roku 2016). Podpora české ekonomiky jim rozhodně není lhostejná, právě naopak, Bára Mottlová i během karantény dokázala, že je skutečnou českou osobností, když vyměnila na nezbytně nutnou dobu profesi herečky za pokladní.

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz

Nyní vyrazila na romantický víkend se svou láskou Josefem Kůrkou.

„Moc krásně se o nás postarali, rodinný hotel Slunečná Louka je velmi příjemný a v samém centru Lipna. Je přímo u lanovky směr Stezka Korunami stromů,“ prozradila nám herečka Bára Mottlová.


zdroj: moda.cz


Zdroj:moda.cz

 

Víkend nabitý aktivním sportováním, které si herečka pravidelně dopřává a udržuje tak v kondici svou perfektní postavu, osvěžil pár jízdou na člunu, chytáním bronzu, koupáním v bazénu i dobrým jídlem.

„Jen škoda, že jsme toho nestihli víc. Lipno toho nabízí opravdu hodně, skvělá dovolená pro páry i rodiny s dětmi,“ hodnotí kladně Bára Mottlová.

zdroj: moda.cz

 

zdroj: archiv Barbora Mottlová

zdroj: moda.cz

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz


 

zdroj: moda.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA MOTTLOVÁ PEPA KURKA BÁRA MOTTLOVÁ LIPNO STEZKA KORUNAMI STROMŮ VODNÍ NÁDRŽ LIPNO Móda na cestách CESTOVÁNÍ DOVOLENÁ SKIAREÁL LIPNO MUŽ ROKU DOVOLENÁ 2020

Související články

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Letošní dovolenou si budeme užívat v Česku

Vzhledem k nejisté situaci kolem pandemie a všeobecně omezeným možnostem cestování po světě, bude hodně lidí měnit plány na letní dovolenou. Hranice mnoha států jsou stále uzavřené, letiště výrazně omezila provoz, ne všude fungují hotely nebo stravovací zařízení, proto mnoho rodin  i jednotlivců bude volit dovolenou v České republice.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek

Koronavirus stál značku Nike 790 milionů dolarů

Akcie Nike klesly za dobu karantény o 4 %. Po celém světě však vzrostl online prodej a oblíbená sportovní značka tak počítá s rychlým vyrovnáním celkové ztráty.

Celý článek

Dovolená v Rakousku. Letní svěžest s alpskou silou hor

Konečně! Hranice s Rakouskem je opět otevřená a léto stojí přede dveřmi! Je nejvyšší čas se zhluboka nadechnout a rezervovat bezpečnou dovolenou uprostřed nedotčené přírody. Toužíme po snových horských scenériích, křišťálově čistých jezerech a fantastických příležitostech pro volný čas.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek

Aktivní dovolená v Čechách? Jedině Lipno!

Toto léto bude většina z nás zřejmě trávit dovolenou objevováním nových míst v Česku. To ale rozhodně neznamená, že letos bude nuda. I bez moře a exotiky si můžete užít spoustu zábavy, poznat nová místa, a ještě si zasportovat. Máme pro vás tip na aktivní dovolenou v Čechách – zajeďte si na Lipno!

Celý článek