dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Přidat na Seznam.cz
Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

zdroj: moda.cz

Cestování se opět stává každodenní součástí našich životů a toho využil i tolik sledovaný český pár Bára Mottlová s přítelem Pepou Kůrkou (Muž roku 2016). Podpora české ekonomiky jim rozhodně není lhostejná, právě naopak, Bára Mottlová i během karantény dokázala, že je skutečnou českou osobností, když vyměnila na nezbytně nutnou dobu profesi herečky za pokladní.

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz

Nyní vyrazila na romantický víkend se svou láskou Josefem Kůrkou.

„Moc krásně se o nás postarali, rodinný hotel Slunečná Louka je velmi příjemný a v samém centru Lipna. Je přímo u lanovky směr Stezka Korunami stromů,“ prozradila nám herečka Bára Mottlová.


zdroj: moda.cz


Zdroj:moda.cz

 

Víkend nabitý aktivním sportováním, které si herečka pravidelně dopřává a udržuje tak v kondici svou perfektní postavu, osvěžil pár jízdou na člunu, chytáním bronzu, koupáním v bazénu i dobrým jídlem.

„Jen škoda, že jsme toho nestihli víc. Lipno toho nabízí opravdu hodně, skvělá dovolená pro páry i rodiny s dětmi,“ hodnotí kladně Bára Mottlová.

zdroj: moda.cz

 

zdroj: archiv Barbora Mottlová

zdroj: moda.cz

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz


 

zdroj: moda.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA MOTTLOVÁ PEPA KURKA BÁRA MOTTLOVÁ LIPNO STEZKA KORUNAMI STROMŮ VODNÍ NÁDRŽ LIPNO Móda na cestách CESTOVÁNÍ DOVOLENÁ SKIAREÁL LIPNO MUŽ ROKU DOVOLENÁ 2020

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek
Můj deník vděčnosti

KŘEST KNIHY ŽIVOTNÍ KOUČKY ERIKY BACH - MŮJ DENÍK VDĚČNOSTI

Jak se v životě cítit lépe? Základem je přenastavit svou mysl a zaměřovat pozornost na to dobré. A právě s tímto vám může skvěle pomoci nástroj Můj deník vděčnosti, který jeho autorce Erice Bach pokřtila ředitelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, funkční lékař Jan Vojáček a moderátorka Gabriela Partyšová.

Celý článek

Kurz šití a upcyklace? Zkuste je u návrhářského dua SegraSegra

Chybějící knoflík, malá dírka nebo rozbitý zip? Naučte se je opravit a prodlužte tak vašemu šatníku životnost. Pokud nevíte jak na to, dozvíte se to na kurzech šití pro začátečníky, které od listopadu startují v letenské prodejně SegraSegra.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Adidas ukončil spolupráci s Kanye Westem

Výroky umělce o nadřazenosti bílé rasy a antisemitské výlevy vedly německou oděvní a obuvnickou společnost k ukončení téměř deset let trvající miliardové smlouvy.

Celý článek

Gigi Hadid odhaluje příběh jména své módní značky

Gigi Hadid v rámci pátečního summitu Vogue v New Yorku prozradila více o své nedávno založené značce Guest in Residence. Rozpovídala se, kdo ji inspiroval i proč dostala značka tak netradiční jméno.

Celý článek

Kniha „Worn Out“ vypráví realitu o fast fashion i o spoluúčasti celebrit na vykořisťování některých značek

Bývalá redaktorka magazínů InStyle a Teen Vogue Alyssa Hardy nešetří ve své nové knize žádnými detaily, které odhalují temné podhoubí našich současných módních výstřelků.

Celý článek