dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Přidat na Seznam.cz
Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

zdroj: moda.cz

Cestování se opět stává každodenní součástí našich životů a toho využil i tolik sledovaný český pár Bára Mottlová s přítelem Pepou Kůrkou (Muž roku 2016). Podpora české ekonomiky jim rozhodně není lhostejná, právě naopak, Bára Mottlová i během karantény dokázala, že je skutečnou českou osobností, když vyměnila na nezbytně nutnou dobu profesi herečky za pokladní.

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz

Nyní vyrazila na romantický víkend se svou láskou Josefem Kůrkou.

„Moc krásně se o nás postarali, rodinný hotel Slunečná Louka je velmi příjemný a v samém centru Lipna. Je přímo u lanovky směr Stezka Korunami stromů,“ prozradila nám herečka Bára Mottlová.


zdroj: moda.cz


Zdroj:moda.cz

 

Víkend nabitý aktivním sportováním, které si herečka pravidelně dopřává a udržuje tak v kondici svou perfektní postavu, osvěžil pár jízdou na člunu, chytáním bronzu, koupáním v bazénu i dobrým jídlem.

„Jen škoda, že jsme toho nestihli víc. Lipno toho nabízí opravdu hodně, skvělá dovolená pro páry i rodiny s dětmi,“ hodnotí kladně Bára Mottlová.

zdroj: moda.cz

 

zdroj: archiv Barbora Mottlová

zdroj: moda.cz

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz


 

zdroj: moda.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA MOTTLOVÁ PEPA KURKA BÁRA MOTTLOVÁ LIPNO STEZKA KORUNAMI STROMŮ VODNÍ NÁDRŽ LIPNO Móda na cestách CESTOVÁNÍ DOVOLENÁ SKIAREÁL LIPNO MUŽ ROKU DOVOLENÁ 2020

Související články

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek