dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Přidat na Seznam.cz
Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

zdroj: moda.cz

Cestování se opět stává každodenní součástí našich životů a toho využil i tolik sledovaný český pár Bára Mottlová s přítelem Pepou Kůrkou (Muž roku 2016). Podpora české ekonomiky jim rozhodně není lhostejná, právě naopak, Bára Mottlová i během karantény dokázala, že je skutečnou českou osobností, když vyměnila na nezbytně nutnou dobu profesi herečky za pokladní.

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz

Nyní vyrazila na romantický víkend se svou láskou Josefem Kůrkou.

„Moc krásně se o nás postarali, rodinný hotel Slunečná Louka je velmi příjemný a v samém centru Lipna. Je přímo u lanovky směr Stezka Korunami stromů,“ prozradila nám herečka Bára Mottlová.


zdroj: moda.cz


Zdroj:moda.cz

 

Víkend nabitý aktivním sportováním, které si herečka pravidelně dopřává a udržuje tak v kondici svou perfektní postavu, osvěžil pár jízdou na člunu, chytáním bronzu, koupáním v bazénu i dobrým jídlem.

„Jen škoda, že jsme toho nestihli víc. Lipno toho nabízí opravdu hodně, skvělá dovolená pro páry i rodiny s dětmi,“ hodnotí kladně Bára Mottlová.

zdroj: moda.cz

 

zdroj: archiv Barbora Mottlová

zdroj: moda.cz

zdroj: moda.cz


Zdroj: moda.cz


 

zdroj: moda.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA MOTTLOVÁ PEPA KURKA BÁRA MOTTLOVÁ LIPNO STEZKA KORUNAMI STROMŮ VODNÍ NÁDRŽ LIPNO Móda na cestách CESTOVÁNÍ DOVOLENÁ SKIAREÁL LIPNO MUŽ ROKU DOVOLENÁ 2020

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek