dnes je 04.03.2021 a svátek má Stela

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Přidat na Seznam.cz
Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Báru Basikovou na premiéru doprovodil nejmladší syn Theodor, který však odmítl společné focení a raději si zašel pro popcorn. „Na film jsme se společně moc těšili. Já si tedy původně myslela, že jde o pokračování s Jeanem Reno z devadesátých let, ale byla jsem vyvedena z omylu, i toto ale bude určitě něco” uvedla Bára, která změnila barvu vlasů a na premiéře působila velmi elegantně.

Ze známých osobností se ukázali i Taťána Makarenko s přítelem hokejistou Zdeňkem Bahenským, který se po sezóně vrátil z Francie, a tak společný vzácný čas strávili po celou dobu ruku v ruce. Dalším zamilovaným párem byla i herečka Bára Mottlová s přítelem Pepou Kůrkou a dále pak známé tváře jako Linda Finková, Ornella Kotková, Ondřej Havelka, Petr Vojnar, Eva Feuereislová či youtuber Martin Rota.

Godzilla II Král monster je po filmech Godzilla z roku 2014 a Kong: Ostrov lebek další kapitolou akčního vyprávění o nejznámějších monstrech v historii popkultury. Od 30. května 2019 můžete tento snímek zhlédnout v multiplexech Cinema City i Vy a to hned v několika formátech.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BÁRA BASIKOVÁ BARBORA MOTTLOVÁ jOSEF KURKA TAŤÁNA MAKARENKO ZDENĚK BAHENSKÝ LINDA FINKOVÁ ORNELLA KOTKOVÁ ONDŘEJ HAVELKA PETR VOJNAR EVA FEUERESLOVÁ MARTIN ROTA

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek