dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

BAZAAR CHARITY DRAŽÍ ŠATY PŘEDNÍCH ČESKÝCH NÁVRHÁŘŮ

Přidat na Seznam.cz
BAZAAR CHARITY pořádá velkolepou dražbu modelů předních českých návrhářů, neboť pomáhat potřebným je pro jeho členy přirozené, samozřejmé a absolutně automatické.

Pestrý život v prostorách pražské restaurace SOHO v úterý 25. února rozvíří velkolepá dražba unikátních modelů dámských rób a šatů, jimž vdechly život šikovné ruce předních českých módních návrhářů jako je Tatiana Kovaříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová či Beata Rajská.

Charitativní akce, jejíž organizaci zaštiťuje nadační fond BAZAAR CHARITY v čele se zakladatelkou Barbarou Nesvadbovou, proběhne v restauraci SOHO od 19:00 hodin a bude doprovázena dražbou limitované edice vzácného koňaku Martell Premier Voyage, která byla vytvořena k 300. výročí této luxusní značky.

Večerem, jímž přítomné hosty provede moderátor Leoš Mareš společně s českou violoncellistkou a příležitostnou modelkou Terezií Kovalovou, HBCH a jeho partneři opět podpoří jedince s mentálním a kombinovaným postižením.

Konkrétně finanční prostředky získané z koupi vzácného koňaku budou využity na zaměstnávání mentálně handicapovaných spoluobčanů. Vydražené šaty pak pomohou zajistit rehabilitační terapie malé Elence, která trpí těžkým pohybovým postižením.

"Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy NFBCH přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,”  objasňuje záměr celého večera zakladatelka Nadačního fondu Bazaar Charity Bára Nesvadbová.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI CHARITATIVNÍ AKCE HARPER´S BAZAAR CHARITY BARBARA NESVADBOVÁ TATIANA KOVAŘÍKOVÁ KLÁRA NADEMLÝNSKÁ BEATA RAJSKÁ IVANA MENTLOVÁ

Související články

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Milé dámy, jak to máte se šperky? Jak si je vybíráte? Jde o zcela impulzivní nákup, nebo koupi konkrétního kousku dlouho zvažujete? 
 

Celý článek

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Blíží se jubilejní ročník charitativního bazaru Nadace Báry Nesvadbové

Charitativní bazar se značkovými oděvy a doplňky návrhářky Báry Nesvadbové je tradicí. Výtěžek putuje na těžce nemocné děti. Letošní ročník se bude konat 21. 06. 2021 v Praze.

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek