dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Bella Hadid v čele přehlídky Oscar de la Renta na NYFW

Přidat na Seznam.cz
V nočních hodinách v New Yorku připravil Týden módy další famózní přehlídku. Tentokrát se jednalo o podzimní kolekci Oscar de la Renta - pojďme se na ni společně podívat!

Večerní party

V nočních hodinách se v newyorských ulicích sešli diváci na přehlídce značky Oscar de la Renta v Knihovně města New York. Atmosféru starobylé budovy umocnila i hudba, kterou pro svou kolekci vybrali návrhářka Laura Kim a Fernando Garcia. To, že se přehlídka konala až ve večerních hodinách, rozhodně nebyla náhoda, spíše záměr. Celá přehlídka se totiž nesla v duchu elegantní party.

V hlavní roli Bella Hadid

Kolekci odstartovala světoznámá topmodelka Bella Hadid, která předvedla krásný plisovaný kabát v modré barvě v kontrastu s červenými doplňky, který později vyměnila za model růžových šatů s kapucí posetou stejnobarevným peřím. Díky krátké sukni model velmi lichotil modelčině postavě - dlouhé nohy, objemnější ramena. Na přehlídce se představila také známá modelka Candice Swanepoel, která předvedla krásnou černou róbu.

Šaty na tisíc způsobů

Právě v tématu se snažili návrháři zůstat poplatní svému idolu a zakladateli značky Oscaru de la Rentovi. Barvy stínované do tisíce různých vzorů na hedvábných šatech a vrstvených šatech byl pouze zlomek všeho. 

Jako Oskar na Oskarech

Kolekce byla opravdu zahalená do hávu šedesátkových večírků plných koktejlů a všudypřítomného veselí. Několik dlouhých večerních rób zdobil omamný lesk v podobách těch šatů, které na sobě měla i herečka Scarlett Johansson na předávání cen Oskar.

Foto: Vogue; Alessandro Lucioni / Gorunway.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NEW YORK FASHION WEEK TÝDEN MÓDY V NEW YORKU OSCAR DE LA RENTA BELLA HADID NYFW ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI

Související články

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Celý článek

Láska překonává překážky moderní nevěsty ve svatební kolekci Oscar de la Renta jaro 2021

Mnoho snoubenců se rozhodlo v souvislosti s pandemií posunout své svatební obřady až se situace uklidní. Nastávající nevěsty by ale rozhodně neměly odkládat pořízení nových šatů, zvláště když se objevil takový skvost, jako je kolekce Oscar de la Renta jaro 2021. Pojďte se s námi podívat na kandidáta nejlepších svatebních šatů roku 2021.

Celý článek

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Návrhářka Bára Sklenářová: Život v cizí zemi, bez rodiny, peněz a hezkého počasí vás prostě zocelí

První velkou kolekci má za sebou, studium v česku i Anglii jí dalo dobrý start, jen pandemie ji na chvíli zpomalila. Mladá návrhářka Bára Sklenářová se však nevzdává a po večerech připravuje nové střihy, které nám snad brzy představí.

Celý článek

Martin Kohout vychází ze svého osobního stylu bez opory a základů módní školy

Nabírané rukávy, důraz na ženské boky a celkově detaily mladého návrháře Martina Kohouta baví. Ačkoliv nemá jasnou představu o tom, kde bude za deset let, rozhodně ví, co chce tvořit teď a tady.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek