dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Bella Hadid v čele přehlídky Oscar de la Renta na NYFW

Přidat na Seznam.cz
V nočních hodinách v New Yorku připravil Týden módy další famózní přehlídku. Tentokrát se jednalo o podzimní kolekci Oscar de la Renta - pojďme se na ni společně podívat!

Večerní party

V nočních hodinách se v newyorských ulicích sešli diváci na přehlídce značky Oscar de la Renta v Knihovně města New York. Atmosféru starobylé budovy umocnila i hudba, kterou pro svou kolekci vybrali návrhářka Laura Kim a Fernando Garcia. To, že se přehlídka konala až ve večerních hodinách, rozhodně nebyla náhoda, spíše záměr. Celá přehlídka se totiž nesla v duchu elegantní party.

V hlavní roli Bella Hadid

Kolekci odstartovala světoznámá topmodelka Bella Hadid, která předvedla krásný plisovaný kabát v modré barvě v kontrastu s červenými doplňky, který později vyměnila za model růžových šatů s kapucí posetou stejnobarevným peřím. Díky krátké sukni model velmi lichotil modelčině postavě - dlouhé nohy, objemnější ramena. Na přehlídce se představila také známá modelka Candice Swanepoel, která předvedla krásnou černou róbu.

Šaty na tisíc způsobů

Právě v tématu se snažili návrháři zůstat poplatní svému idolu a zakladateli značky Oscaru de la Rentovi. Barvy stínované do tisíce různých vzorů na hedvábných šatech a vrstvených šatech byl pouze zlomek všeho. 

Jako Oskar na Oskarech

Kolekce byla opravdu zahalená do hávu šedesátkových večírků plných koktejlů a všudypřítomného veselí. Několik dlouhých večerních rób zdobil omamný lesk v podobách těch šatů, které na sobě měla i herečka Scarlett Johansson na předávání cen Oskar.

Foto: Vogue; Alessandro Lucioni / Gorunway.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NEW YORK FASHION WEEK TÝDEN MÓDY V NEW YORKU OSCAR DE LA RENTA BELLA HADID NYFW ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI

Související články

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Versace Fall 2020: Donatella Versace nechce jít s davem

Donatella Versace se nenechala strhnout všudypřítomnými trendy a ve své podzimní kolekci ready-to-wear 2020 jede v zaběhnutých kolejích, na které jsou milovníci značky zvyklí. Přesto si připravila pár překvapení.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek
Nová kolekce Max Mara

Max Mara Fall 2020: romantická plavba za dobrodružstvím

Na milánském týdnu módy představil návrhář a kreativní ředitel značky Max Mara Ian Griffith novou podzimní kolekci 2020 v námořnickém stylu. Držte si klobouky, vyplouváme napříč dobrodružstvím z Maroka až na sever Ruska.

Celý článek

Přehlídka Erdem byla inspirovaná módními fotografiemi od Cecila Beatona

Značka Erdem je známá svými květinovými nášivkami, tentokrát ale zašel módní ředitel Erdem Moralıoğlu ještě dál. Nechal se inspirovat snímky od anglického módního fotografa Cecila Beatona, který tvořil ve 20. století.

Celý článek

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek

JW Anderson na londýnském fashion weeku

V rámci London Fashion week se předvedla jedna ze stálic britského luxusního odívání, značka JW Anderson. Kolekce podzim/zima 2020 je naprosto úchvatná a moderní, pojďme se podívat na modely, které londýnské smetánce předváděla třeba i světoznámá modelka Kaia Gerber.

Celý článek

Záplava energie v nové kolekci Cynthie Rowley

Když do minimalistického prostředí přivezete barvy, rozmanité materiály a hravé potisky, nemůže takový nápad zůstat bez odezvy, potlesku a spokojených úsměvů.

Celý článek