dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Bílá romantika Sandry Švédové

Přidat na Seznam.cz
Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Modely Sandry jsou, jak velice ráda říká, určené pro ženy, které hledají něco jedinečného. Originální šaty však nutně nemusí být na svatbu či maturitní ples. Jak na přehlídce dokázala, dají se nosit pro každou významnou příležitost.

Fashion show se konala v Galerii Kvalitář v centru Prahy. Poetické atmosféře napomáhala i hudba americké zpěvačky Lany del Rey. Vysoce promyšlená choreografie geniální návrhářky plná stupínků a křížení modelek bylo poslední třešničku na dortu.

Materiály tvořily velké procento finálního výsledku, na to zřejmě umělkyně hleděla. Každý kousek nebyl příjemný pouze pro oči, ale taktéž na dotek.

 

Modelky nosily róbu s velkou grácií. Jednou z nich byla například Tereza Budková v bílých šatech opravdu nezvyklého střihu. Model měl nejen výstřih, ale i rozparek končící skoro u boků, kde se těsně nad ním napojil pásek přidržující rukávy v poloze, kterou si sama zvolíte. Vrchol neodhalené elegance předvedla Nikola Buranská v šatech s kratší vlečkou. Zlatým hřebem byly snové, honosné krajkové šaty, které by splnily sen každé ženy, která si přeje být neodolatelná.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA SANDRA ŠVÉDOVÁ ČESKÁ NÁVRHÁŘKA FAKE RULES

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek