dnes je 22.09.2019 a svátek má Darina

Bílá romantika Sandry Švédové

Přidat na Seznam.cz
Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Modely Sandry jsou, jak velice ráda říká, určené pro ženy, které hledají něco jedinečného. Originální šaty však nutně nemusí být na svatbu či maturitní ples. Jak na přehlídce dokázala, dají se nosit pro každou významnou příležitost.

Fashion show se konala v Galerii Kvalitář v centru Prahy. Poetické atmosféře napomáhala i hudba americké zpěvačky Lany del Rey. Vysoce promyšlená choreografie geniální návrhářky plná stupínků a křížení modelek bylo poslední třešničku na dortu.

Materiály tvořily velké procento finálního výsledku, na to zřejmě umělkyně hleděla. Každý kousek nebyl příjemný pouze pro oči, ale taktéž na dotek.

 

Modelky nosily róbu s velkou grácií. Jednou z nich byla například Tereza Budková v bílých šatech opravdu nezvyklého střihu. Model měl nejen výstřih, ale i rozparek končící skoro u boků, kde se těsně nad ním napojil pásek přidržující rukávy v poloze, kterou si sama zvolíte. Vrchol neodhalené elegance předvedla Nikola Buranská v šatech s kratší vlečkou. Zlatým hřebem byly snové, honosné krajkové šaty, které by splnily sen každé ženy, která si přeje být neodolatelná.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA SANDRA ŠVÉDOVÁ ČESKÁ NÁVRHÁŘKA FAKE RULES

Související články

Kolekce módního domu Prada sází na jistotu a klasické linie

Co by byl milánský týden módy bez Prady? Kreativní ředitelka a zakladatelka Miuccia Prada tentokrát vsadila na klasické linie a zemité odstíny barev a vytvořila minimalistickou kolekci. 

Celý článek

Romantická kolekce Erdem byla inspirovaná bývalou italskou fotografkou a komunistkou

Jednalo se o téměř nejromantičtější kolekci celého londýnského týdne módy. Řeč je o značce Erdem. Jakou známou osobností se tentokrát kreativní ředitel při vytváření nejnovější sbírky inspiroval? 

Celý článek

Riccardo Tisci z Burberry vytvořil kolekci, kde si každý najde to své

Od trendy streetwear oděvů až po elegantní a sofistikované modely. Riccardo Tisci vytvořil kolekci s názvem Evolution, která nejenže mapuje historii módního domu, ale představuje i novou éru oblékání. 

Celý článek

Oslava americké módní historie v podání Prabal Gurung

Prabal Gurung svoji desátou sezónu na poli módního průmyslu oslavil těmi nejproslulejšími modely, které se řadí mezi americké národní bohatství.

Celý článek
Victoria Beckham

Kolekce Victorie Beckham hýřila zářivými barvami za doprovodu tančících volánů

Victoria Beckham předvedla na londýnském fashion weeku svěží jarní kolekci inspirovanou sedmdesátými lety určenou pro vyrovnané, reálné a svobodné ženy.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

Přehlídku značky Longchamp v New Yorku si nenechala ujít spousta známých osobností

Přehlídka, která byla plná známých osobností jako Kendall Jenner, Julianne Moore, Kate Moss, Lila Moss či Charlotte Lawrence, přinesla před pár dny v New Yorku myšlenku sluneční cesty od úsvitu do soumraku.

Celý článek
Karolína Kurková

Karolína Kurková byla hlavní hvězdou Cowanovy módní show v New Yorku

Extravaganci v podobě neonových barev, peří, šachovnice a metalického odlesku předvedl mladý návrhář na týdnu módy v New Yorku.

Celý článek