dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Blíží se čtvrtý ročník unikátní módní show WE’RE NEXT v Praze

Přidat na Seznam.cz
WE’RE NEXT je módní show prezentující studenty pražské UMPRUM a studenty prestižní Royal Academy of Fine Arts v Antverpách. Letošní ročník proběhne 12. září 2019 v prostorách divadla X10 v centru Prahy, a rozhodně se máme na co těšit!

Mezinárodní studentská tvorba módního designu s motivem WRN – „čti zprava“ proběhne zhruba za měsíc a vyznačuje se tím, že reaguje na systém světa módy, kterému vévodí trendy exkluzivity. Projekt tak přináší perfektní prostor pro ty, které móda upřímně zajímá.

„Na módní přehlídku by se mělo chodit tak často jako do kina nebo do galerie. Právě proto se snažíme o zprostředkování zážitku, módy a jiných přístupů, co největšímu publiku,” říká Lukáš Spilka, organizátor WE’RE NEXT, který je pojítkem belgického a českého módního světa. Lukáš Spilka, mladý návrhář s českými kořeny vystudoval módu v ateliéru Liběny Rochové na pražské UMPRUM a titul magistra získal na Royal Academy of Fine Arts v Antverpách.

Módní show WE’RE NEXT je o představení budoucích špiček módního průmyslu. Přehlídka se koná během jednoho živého večera ve dvou blocích za finanční podpory Magistrátu hl.m. Prahy a Belgické ambasády. I letos se můžeme těšit na více než 20 designérů z domova i ze zahraničí.  Mladí tvůrci díky přehlídce WE’RE NEXT staví své kolekce do společného dialogu v různých úhlech pohledu. Každý z návrhářů přináší osobitou prezentaci, která může být u některých velice minimalistická s chladnými podkresy tekoucí vody, načež u druhých se může přeměnit ve velkolepou dynamickou show.

Jako každým rokem je event WE’RE NEXT doprovázen autorským vizuálem, který kreativně kočíruje Róbert Szabó ve spolupráci s realizačním teamem WRN. Jeho letošní vizi vdechla podobu fotografka INDIA RAY a casting z modelingových agentur NEW ALENS AGENCY a PURE MODEL MANAGEMENT.

Módní večer WE’RE NEXT je volně přístupný veřejnosti, záměrem je otevřít přehlídky všem, kteří mají zájem zažít toto jedinečné propojení. Návštěvníci si mohou zakoupit vstupenky jak na sezení, tak ke stání. Je možnost zakoupit vstupenku na každý z bloků separátně nebo jako balíček za zvýhodněnou cenu dohromady.

werenext.eu

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDNÍ SHOW UMPRUM ČESKÁ TVORBA ZAHRANIČNÍ TVORBA WE’RE NEXT ROYAL ACADEMY OF FINE ARTS

Související články

Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek