dnes je 11.12.2019 a svátek má Dana

Blíží se čtvrtý ročník unikátní módní show WE’RE NEXT v Praze

Přidat na Seznam.cz
WE’RE NEXT je módní show prezentující studenty pražské UMPRUM a studenty prestižní Royal Academy of Fine Arts v Antverpách. Letošní ročník proběhne 12. září 2019 v prostorách divadla X10 v centru Prahy, a rozhodně se máme na co těšit!

Mezinárodní studentská tvorba módního designu s motivem WRN – „čti zprava“ proběhne zhruba za měsíc a vyznačuje se tím, že reaguje na systém světa módy, kterému vévodí trendy exkluzivity. Projekt tak přináší perfektní prostor pro ty, které móda upřímně zajímá.

„Na módní přehlídku by se mělo chodit tak často jako do kina nebo do galerie. Právě proto se snažíme o zprostředkování zážitku, módy a jiných přístupů, co největšímu publiku,” říká Lukáš Spilka, organizátor WE’RE NEXT, který je pojítkem belgického a českého módního světa. Lukáš Spilka, mladý návrhář s českými kořeny vystudoval módu v ateliéru Liběny Rochové na pražské UMPRUM a titul magistra získal na Royal Academy of Fine Arts v Antverpách.

Módní show WE’RE NEXT je o představení budoucích špiček módního průmyslu. Přehlídka se koná během jednoho živého večera ve dvou blocích za finanční podpory Magistrátu hl.m. Prahy a Belgické ambasády. I letos se můžeme těšit na více než 20 designérů z domova i ze zahraničí.  Mladí tvůrci díky přehlídce WE’RE NEXT staví své kolekce do společného dialogu v různých úhlech pohledu. Každý z návrhářů přináší osobitou prezentaci, která může být u některých velice minimalistická s chladnými podkresy tekoucí vody, načež u druhých se může přeměnit ve velkolepou dynamickou show.

Jako každým rokem je event WE’RE NEXT doprovázen autorským vizuálem, který kreativně kočíruje Róbert Szabó ve spolupráci s realizačním teamem WRN. Jeho letošní vizi vdechla podobu fotografka INDIA RAY a casting z modelingových agentur NEW ALENS AGENCY a PURE MODEL MANAGEMENT.

Módní večer WE’RE NEXT je volně přístupný veřejnosti, záměrem je otevřít přehlídky všem, kteří mají zájem zažít toto jedinečné propojení. Návštěvníci si mohou zakoupit vstupenky jak na sezení, tak ke stání. Je možnost zakoupit vstupenku na každý z bloků separátně nebo jako balíček za zvýhodněnou cenu dohromady.

werenext.eu

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDNÍ SHOW UMPRUM ČESKÁ TVORBA ZAHRANIČNÍ TVORBA WE’RE NEXT ROYAL ACADEMY OF FINE ARTS

Související články

Kdo se loni i letos z českých osobností pochlubil vánočním stromečkem?

Jak letos ozdobíte svou jedličku, smrček či borovici? Vsadíte na kombinaci více barev, nebo vás láká spíše střídmost? Nakoukněte, jak loni ozdobily svůj strom známé osobnosti, třeba vám tato inspirace přijde vhod.

Celý článek

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Celý článek

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Celý článek

Sedm nejvlivnějších módních ikon roku 2019

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci, a tak vznikají nejrůznější žebříčky. Tentokrát se zaměříme na celebrity, které svými outfity ovlivňovaly módní průmysl. 

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek
Tanečnice Lucia Molčányiová

Talentovaná tanečnice Lucia Molčányiová učí ženy smyslnosti pomocí tance

Tanec je silná láska. Člověk je závislý na potlesku, uznání a slávě,“ říká profesionální tanečnice, performerka, choreografka a lektorka Lucia Molčányiová alias Ginger. O tanci, ženské sexualitě a sebevědomí žen se dozvíte v následujícím rozhovoru.  

Celý článek

Under Armour v problémech: přichází o zákazníky i o investory

Nebylo jednoduché prorazit na trhu se sportovním oblečením plném zavedených značek. Under Armour to ale dokázal. Teď ale čelí nejen rapidnímu poklesu tržeb, ale i podezření z nekalých praktik v účetnictví. K lednu příštího roku navíc odstupuje z pozice CEO i zakladatel společnosti Kevin Plank.

Celý článek