dnes je 09.12.2019 a svátek má Vratislav

Bloges Market

Přidat na Seznam.cz
Blogerské uskupení Bloges Robes pořádá nevídanou blogerskou akci. Holky ji pojmenovaly tak trochu po sobě - Bloges Market.

Bloges Robes, tedy Nikol Moravcová, Kristýna Poliček, Míša Štoudková a Nikol Kouklová, posouvají své akce na vyšší úroveň. Tato blogerská čtveřice pořádá v sobotu 8. listopadu event, který u nás zatím nemá obdoby. Hoďte za hlavu předsudky o tom, jak se blogerky nesnáší a škodí si. V sobotu ty nejlepší potkáte na jedné jediné akci. A nebude to akce jen tak ledajaká!

,,Vždycky jsme tento event měly jen jako bazárek pro kamarádky, ale je potřeba, aby taková akce vyrostla zase o kousek výš," prozradila nám Kristýna Poliček. ,,Pronajímáme si pokaždé zajímavé místo. Původně byla akce zaměřena jen na módu, při prvních narozeninách jsme uspořádaly i party. V klubu byla tombola a přišlo nám zábavné udělat to tentokrát ve velkém," doplňuje Kristýnu Nikol Moravcová.

Bloges Robes svým návštěvníkům naservírují přes dvě desítky blogerek, a to nejen z oblasti módy. Potkáte i inspirativní slečny z food či beauty blogů a budete se moci zúčastnit jejich workshopů (zaslechli jsme něco o tom, že budou i makronky!). Fashion blogerky se na akci budou podílet prostřednictvím bazárku, kde si od nich budete moci pořídit nějaký ten skvělý kousek, který se vám na jejich blogu tak líbil. Prodávat se bude i pánská móda, tudíž ani váš přítel nebo kamarád se nudit nebude. Budete se přitom fotit ve SMILEBOXU, zajdete si na masáž.  A večer, kdy možná i vyhrajete jednu z hodnotných cen v tombole, si užijete v doprovodu kapely The DAT a DJs Mardosa, Lucky boy nebo Carlos Squint.

A nesmíme zapomenout ani na další podstatnou část celé akce - Bloges Market má i charitativní rozměr. Část z ceny vstupného, za které zaplatíte 100 Kč, poputuje charitativní nadaci Slunce svítí všem.

Od včerejšího dne si na Radio Express FM můžete poslechnout reklamní spot k Bloges Market. Pochopíte z něj, že sobotní událost má být hlavně o zábavě a pohodově stráveném času. Doražte, nebo jak už možná víte z Expressu, jinak umře koťátko. Mňau!

Takže nezapomeňte: v sobotu 8. listopadu se od 13:00 sejdeme v pražském hotelu Mozaic - Music Club & Lounge La Loca.

Zdroj: Moda.cz - Bloges Market
Foto: Lukáš Petr Tesař

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BLOGES ROBES BLOGES MARKET

Související články

Kdo se loni i letos z českých osobností pochlubil vánočním stromečkem?

Jak letos ozdobíte svou jedličku, smrček či borovici? Vsadíte na kombinaci více barev, nebo vás láká spíše střídmost? Nakoukněte, jak loni ozdobily svůj strom známé osobnosti, třeba vám tato inspirace přijde vhod.

Celý článek

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Celý článek

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Celý článek

Sedm nejvlivnějších módních ikon roku 2019

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci, a tak vznikají nejrůznější žebříčky. Tentokrát se zaměříme na celebrity, které svými outfity ovlivňovaly módní průmysl. 

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek
Tanečnice Lucia Molčányiová

Talentovaná tanečnice Lucia Molčányiová učí ženy smyslnosti pomocí tance

Tanec je silná láska. Člověk je závislý na potlesku, uznání a slávě,“ říká profesionální tanečnice, performerka, choreografka a lektorka Lucia Molčányiová alias Ginger. O tanci, ženské sexualitě a sebevědomí žen se dozvíte v následujícím rozhovoru.  

Celý článek

Under Armour v problémech: přichází o zákazníky i o investory

Nebylo jednoduché prorazit na trhu se sportovním oblečením plném zavedených značek. Under Armour to ale dokázal. Teď ale čelí nejen rapidnímu poklesu tržeb, ale i podezření z nekalých praktik v účetnictví. K lednu příštího roku navíc odstupuje z pozice CEO i zakladatel společnosti Kevin Plank.

Celý článek

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek