dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Božský náhled do budoucna Patrika Hagara

Přidat na Seznam.cz
Vynikající kadeřník a vlasový stylista Patrik Hagara, který byl nominován v soutěži HAIRDRESSING AWARDS 2013 Czech & Slovak na OBJEV ROKU, vám představuje svou první oficiální kolekci účesů.

Mladý kreativní kadeřník a vlasový stylista Patrik Hagara zasvětil svůj život profesi, která je pro něj víc než jen prací, ale i jeho koníčkem.

Svým působením by rád pozdvihl českou kadeřničinu o nové vlasové kreace, nevšední účesy, vlasovou kulturu a péči o vlasy vůbec.

OBJEV ROKU 2013 vám nyní představuje svou první oficiální kolekci účesů s názvem BOŽSKÝ NÁHLED DO BUDOUCNA. Kolekce účesů je inspirována smyslnými bohyněmi Řecka a doslova vám vezme dech.

Patrik Hagara opět prokázal, že i s vlasy se dá vytvořit umělecké dílo. V exkluzivní kolekci najdeme rozmanité účesy plné objemu a asymetrie podtrhující jednotlivé atributy antického božstva. Mládí, krásu, sílu, odvahu, vášeň, milosrdenství, moudrost a křehkost i nadpřirozenost, to vše ve vás mohou okouzlující Patrikovy účesy probudit.

Více z jeho práce najdete také na oficiálním webu kadernikpatrikhagara.com.

Zdroj: Patrik Hagara
Foto:Radek Kudláček
Make up: Dana Bárová a Bára Potužníková.

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ÚČESY OBJEV ROKU PATRIK HAGARA HAIRDRESSING AWARDS 2013 KOLEKCE ÚČESŮ ANTICKÉ ÚČESY ŘECKÉ BOHYNĚ RITORE VYČESANÉ VLASY DRDOLY VLASOVÝ STYLING KADEŘNÍK KADEŘNICTVÍ SANETT ORIGINÁLNÍ

Související články

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek