dnes je 22.09.2020 a svátek má Darina

Brandon Maxwell předvedl optimistickou resort kolekci 2020

Přidat na Seznam.cz
V časech koronavirové pandemie dává mnoho lidí přednost pohodlí. Americký návrhář Brandon Maxwell se rozhodl vytěžit z této situace maximum a vytvořil kolekci, která v sobě snoubí fantazii a pohodlí. 

zdroj: Vogue.com

Během několika měsíční karantény, kterou trávil Brandon Maxwell ve svém brooklynském bytě, představil veřejnosti svou novou internetovou stránku. Díky ní se nemusí soustředit jen na prodej oblečení skrze kamenné obchody, ale nově nabízí oblečení i přes vlastní e-shop BrandonMaxwellStudio.com. Nejnovější resort kolekce vznikla exkluzivně pro e-shop a nabízí vše, co si zákaznice u Maxwella za ta léta oblíbily. 

„Myslím, že jsem velmi sportovně založený a optimistický člověk, který má rád barvy, takže jsem chtěl, aby byla z resort kolekce cítit radost a štěstí.

- Brandon Maxwell

Na nejnovější sbírku použil Maxwell zbytky látek z předchozích kolekcí. Vzniklo patnáct looků, které hýřily všemi barvami: růžovou v několika odstínech, červenou, zelenou, šedou či žlutou. Elegantní modely se mísily se sportovními a ve výsledku vznikla rozmanitá kolekce, v níž si každý vybere to své. Brandon Maxwell se rozhodl experimentovat, a tak dal například k vínovému pánskému saku s dvojitými klopami krátké džínové šortky. Další důležitou úlohu sehrály úplety a džínovina, šaty s velkými rozparky, symetricky střižené topy a košile nebo elegantní šaty s délkou po kotníky. 


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
BRANDON MAXWELL resort MÓDNÍ KOLEKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

Nová Versace resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků

Kolekce s názvem Flash italského módního domu Versace byla plná odkazů na osmdesátá léta. Jednalo se o hravou a mladistvou sbírku, která jde proti proudu a snaží se vnést do klidných vod módního světa trochu energie. 

Celý článek

Pánská kolekce Louis Vuitton v Tokiu v říši divů

Virgil Abloh je již několik let kreativním ředitelem značky Louis Vuitton pro pánské oblečení. Jako celý módní svět, i značka Louis Vuitton byla zasažena celosvětovou pandemií. Virgil Abloh však svou tvorbu nezastavil, a tak můžeme vidět jeho unikátní jarní kolekci 2021.

Celý článek

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

MBPFW: Jiří Kalfař ve své kolekci znázornil čistotu a pravdu

Úspěch spojený se zahraničním přesahem a loňskou prezentací na týdnu módy v New Yorku žene českého návrháře Jiřího Kalfaře dál a dál. Tentokrát opět potěšil domácí publikum a zaměřil se na organické a veganské materiály.

Celý článek