dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Budou letos neonové barvy hitem v líčení?

Stejně jako módní trendy, i trendy v líčení se neustále mění. Ovládnou letos naše kosmetické tašky neonové barvy?

Make-up trendů pro rok 2018 je opravdu celá řada. Vedle nude líčení se zářivě červenými rty a třpytek na obličej nás zaujal především jeden trend - neonové barvy. Jestli ve vás pojem neonové barvy evokuje, že musíte vyrazit neonová od hlavy až k patě, nepropadejte panice. Neony jsou letos v kurzu v jakékoliv podobě. Pokud si chcete zachovat minimalistický make up, stačí, když si pohrajete s drobnými detaily. Pohrajte si s netradičními očními linkami, skvěle vypadají decentní barevné akcenty v očních koutcích ale také barevné spodní linky.

ZÁŘIVÉ STÍNY NEBO BAREVNÉ RTY

Pokud máte ráda trochu výraznější make up, sáhnout můžete například po zářivých modrých nebo zelených stínech. Zajímavou alternativou můžou být výrazné barevné tvářenky, které můžete vytáhnout až k obočí. Jestli jste spíš rtěnkový typ, tak si zajisté oblíbíte matné neonové rtěnky, které vypadají opravdu efektně.

Neonové barvy ovládly také taiwanský Vogue. Modelce Mae Van Der Weide neonové tóny opravdu sluší, tím spíš, když si make up vezme na starosti značka Lottie. Inspirovat se tak můžeme opravdu pestrým neonovým líčením, které se sice může zdát bláznivé, na druhou stranu je však přesně tak, jak by mělo být; ani víc, ani míň. Pokud se nebojíte, klidně letos můžete sáhnout po růžové řasence, kterou zkombinujete se žlutými stíny. Bát se nemusíte ani neonových rtěnek, které budou perfektně ladit s různobarevnými tvářenkami. 

enrique-vega.com, allure.com

KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY LÍČENÍ NEONOVÉ LÍČENÍ TRENDY 2018

Související články

Jak přežít dorůstání vlasů?

Krátké vlasy vás omrzely a v hlavě si pohráváte s myšlenkou dlouhé bohaté hřívy? Proč ne. Ale jak si s vlasy poradit, než dorostou?!

Celý článek

Kim Kardashian nabídne celou kosmetickou řadu

Kim Kardashian v poslední době usilovně pracuje na tom, aby vytvořila neutrální kosmetickou řadu, která své majitelky oslní.

Celý článek

Nová make-up kampaň značky Estée Lauder přináší nejednu známou tvář

Nová řada make-upu nazvaná Double Wear si zasloužila hvězdné obsazení v aktuální kampani. Čtyři krásky v zemitých tónech perfektně reprezentují značku Estée Lauder.

Celý článek

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek

Gisele Bündchen tváří O Boticário Beauty

Když vrána k vráně sedá. Úspěšná brazilská modelka se stala tváří jedné z nejznámějších brazilských kosmetických značek.

Celý článek

L'oréal vytvoří novou kolekci makeupu spolu s Isabele Marant

Po velmi úspěšném partnerství Oliviera Rousteinga a L'oréal přichází módní gigant s další skvělou zprávu. Nově se dá dohromady s jiným velkým návrhářským jménem - Isabele Marant.

Celý článek

Nová a dostupnější make-up řada Dior Backstage

Naprosto profesionální a cenově dostupnější. Taková je nová kosmetická řada Dior Backstage, kterou se značka přibližuje vládnoucí instagramové generaci.

Celý článek

Vkročte do léta v nové vůni

Teplé letní dny podněcují kromě změny outfitu a líčení také k obměně parfému. Přinášíme několik novinek, které jsou na léto jako stvořené.

Celý článek