dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Budou letos neonové barvy hitem v líčení?

Stejně jako módní trendy, i trendy v líčení se neustále mění. Ovládnou letos naše kosmetické tašky neonové barvy?

Make-up trendů pro rok 2018 je opravdu celá řada. Vedle nude líčení se zářivě červenými rty a třpytek na obličej nás zaujal především jeden trend - neonové barvy. Jestli ve vás pojem neonové barvy evokuje, že musíte vyrazit neonová od hlavy až k patě, nepropadejte panice. Neony jsou letos v kurzu v jakékoliv podobě. Pokud si chcete zachovat minimalistický make up, stačí, když si pohrajete s drobnými detaily. Pohrajte si s netradičními očními linkami, skvěle vypadají decentní barevné akcenty v očních koutcích ale také barevné spodní linky.

ZÁŘIVÉ STÍNY NEBO BAREVNÉ RTY

Pokud máte ráda trochu výraznější make up, sáhnout můžete například po zářivých modrých nebo zelených stínech. Zajímavou alternativou můžou být výrazné barevné tvářenky, které můžete vytáhnout až k obočí. Jestli jste spíš rtěnkový typ, tak si zajisté oblíbíte matné neonové rtěnky, které vypadají opravdu efektně.

Neonové barvy ovládly také taiwanský Vogue. Modelce Mae Van Der Weide neonové tóny opravdu sluší, tím spíš, když si make up vezme na starosti značka Lottie. Inspirovat se tak můžeme opravdu pestrým neonovým líčením, které se sice může zdát bláznivé, na druhou stranu je však přesně tak, jak by mělo být; ani víc, ani míň. Pokud se nebojíte, klidně letos můžete sáhnout po růžové řasence, kterou zkombinujete se žlutými stíny. Bát se nemusíte ani neonových rtěnek, které budou perfektně ladit s různobarevnými tvářenkami. 

enrique-vega.com, allure.com

KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY LÍČENÍ NEONOVÉ LÍČENÍ TRENDY 2018

Související články

Rtěnka podle znamení zvěrokruhu

S novým rokem přicházejí také nové začátky a nepopsaná kapitola s číslem 2019. Jak je začít co nejstylověji? Máme pro vás několik tipů na rtěnky podle znamení zvěrokruhu. Hvězdy jsou mocné!

Celý článek

Jak na krásné vlasy? Objevte kouzlo domácí péče!

Přírodní produkty dokážou zázraky. Mohou se vám po nich nádherně lesknout vlasy, zesílit a dokonce vyvolat růst. Jak na to, vám poradí staré ověřené metody!

 

Celý článek

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Celý článek

Zlaté glóby: Jaké líčení zvolily známé hvězdy

Zlaté glóby byly přehlídkou dechberoucích šatů a krásných dam. Všechny ovšem víme, že doplňky a líčení jsou neméně důležitou věcí pro vytvoření celkového looku. Jaký make-up zvolily známé tváře?

Celý článek

Jane Birkin: V 72 letech stále krásnou módní ikonou

Slavná modelka a herečka oslavila nedávno 72 let. Jaké jsou její rady na to, aby žena vypadala krásně v každém věku?

Celý článek

Půvabné spojení rtěnky Dior a modelky Belly Hadid

Bella Hadid je jasnou hvězdou značky Dior Makeup. Před pár měsíci spuštěný mini film na téma Halloween je následován další kampaní s názvem Wishes.

Celý článek

6 revolučních novinek v péči o pleť z loňského roku

Věda a technologie představily nové informace v péči o pleť. Jaké vzrušující objevy se z minulého roku promítnou do praxe roku 2019? 

Celý článek

Výrobky krásy 2018: Co nesmí chybět ve vaší kosmetické taštičce

Rok 2018 byl plný novinek točících se okolo krásy. A to my máme rády! Podívejte se na top produkty, které musíte vyzkoušet i vy.

 

Celý článek