dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Buďte sexy v nadčasové klasice díky první módní kolekci Dary Rolins

Přidat na Seznam.cz
Denim, který je bezesporu nesmrtelnou klasikou a již po desetiletí jedním z nejoblíbenějších materiálů módního průmyslu, hraje hlavní a jedinou roli v nové, úplně první, kolekci Dary Rolins, kterou si splnila další ze svých snů.  

Je všeobecně známo, že Dara Rolins, která se nyní představuje jako módní návrhářka, je s módou spojována po celou dobu své kariéry. K tomu, proč nová kolekce vznikla právě v této době, Dara uvedla, že kvůli situaci v loňském roce, kdy neměla příležitost tolik koncertovat, získala dost času svůj módní debut uskutečnit. 

„Má denimová kolekce pro VERMI by DARA vznikla z potřeby tvořit. S módou koketuji odjakživa a  pravdou je, že několik let slibuji sobě i svým fanouškům, že jednou něco takové zrealizuji. Díky absenci mých hudebních povinností v době lockdownu jsem měla dostatek času věci promyslet a následně  uvést do pohybu dle mých představ a přání. V této souvislosti jsem vždy snila o propojení s Itálií,  mekkou módy. Můj design a limitovaná kolekce, která by vznikla v pečlivých italských ručičkách. A  přesně tak se stalo.  Ani ne po roce se v malé továrně v Padově narodila moje "very first" DENIM  kolekce. Už samotný název naznačuje příslib, že nepůjde o jedinou, tudíž poslední limitku, kterou mám  v plánu vytvořit... Jsem opravdu šťastná, že jsem si opět splnila další ze svých snů a přeji si s pokorou, aby měla moje denimová kolekce úspěch i u vás,“ okomentova Dara Rolins vznik své kolekce. 


Zdroj: DENIM BY DARA
                                                                                                                                                                                                                                                                        

Pro tuto kolekci, kterou si splnila svůj i jejími fanoušky dlouho očekávaný sen, bylo zásadní propojení s mekkou módy, Itálií. Ke spolupráci si vybrala malou továrnu v italské Padově, kde ani ne po roce tato kolekce vznikla.


Zdroj: DENIM BY DARA

Při vzniku kolekce VERMIBYDARA kladla velký důraz na udržitelnost a ekologickou stránku. Její originální módní kousky jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu a bio bavlny a není bez zajímavosti, že během příprav nebyly použity techniky, běžné při úpravě džínoviny na požadovaný odstín, které používají toxické či další nežádoucí sloučeniny a materiály poškozující životní prostředí.


Zdroj: DENIM BY DARA

Již nyní si můžete jednotlivé kousky objednat na e-shopu vermibydara.com. Nicméně, kdo dává přednost nákupu oblečení naživo v kamenném obchodě, bude také k dostání v pražském butiku BLACKOUT & THERAPY a v bratislavském v ENVY PRIVEÉ.


                                                                                                        Zdroj: DENIM BY DARA

Pokud se vám denim líbí a nosíte ho, můžete si touto kolekcí zásadně rozšířit šatník, protože v ní najdete celkem osm modelů - klasické rovné džínsy, ale i rozšířené do zvonu nebo slimky, dále denimové košile, šaty či šortky. Ženy, buďte odvážně a zkuste džínový total look nebo oversize šaty s výraznými rukávy a odnímatelnou kravatou.

K uvedení kolekce DENIM by DARA rovněž vznikla kampaň, které se ujal přední slovenský fotograf a  kreativec, Lukáš Kimlička. Ten ke vzniku kampaně dodává:

„Inspirovat jsem se nechal samotnou  kolekcí i jejím názvem DENIM. Přál jsem si, aby celá kampaň byla velmi čistá, aby zde denim opravdu  dominoval a byl nosným prvkem celé kampaně. Proto jsem jako pozadí při focení použil stejný  materiál jako ten, ze kterého je kolekce ušita. Kampaň má zároveň působit sexy a nadčasově jako  samotná kolekce.“ 

Zdroj: DENIM BY DARA

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DENIM STYL DARA ROLINS VERMI BY DARA DŽÍNY

Související články

Hailey Bieber je hlavní hvězdou nové kampaně značky Levi’s

Levi’s vstoupil do zimní sezóny spolu s Hailey Bieber a ukázal, o čem by následující měsíce měly být – o nenucenosti, sofistikovaných střizích a lásce k módě a originálnímu stylu.

Celý článek

Trendy kousky, které máte doma, ale netušíte, že společně budou fungovat

Nenechte se strhnout vlnou nákupní absence a bezmyšlenkovitě neutrácejte. Zkuste se nejprve porozhlédnout, co vlastně všechno ve svém šatníku máte.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Příběh jedněch džín z fast fashion řetězce

Odkud je bavlna, ze které se džíny šijí, jakými chemickými procesy se upravuje, odkud cestují kovové komponenty, kdo nám šije oblečení a jak je možné, že stojí tak málo? Pokud si stále nejste jisti, jestli chcete investovat do lokálních a udržitelných značek, tady najdete několik důvodů.

 

Celý článek

Skvěle padnoucí džíny: MOM jeans

Džíny s vysokým pasem a volnějším střihem, pohodlné, ale zároveň dokážou skvěle zvýraznit ženskou siluetu - to jsou MOM jeans. Že je také potřebujete? 

Celý článek

Džíny a boty: Jak vytvořit nejlepší kombinaci

Na trhu najdete nespočet střihů všemi tolik oblíbených džínů. Ať už to jsou skinny, slim, boyfriend, mom jeans, zvonáče nebo rovné džíny... Krokem druhým je pak vybrat ideální pár bot, který vaše nové džíny ještě víc vyzdvihne. Máme pro vás několik jednoduchých kombinací, které budou zaručeně fungovat.

Celý článek

Na oslavě nové kolekce GIAMBATTISTA VALLI x HM v Praze nechyběly známé osobnosti

Příležitost vidět mezi prvními exkluzivní kolekci GIAMBATTISTA VALLI x HM jsme si nemohli nechat ujít. A co jsme spatřili? Lásku, romantiku i prvky punku.

Celý článek