dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Calvin Klein synonymem kvalitního spodního prádla

Přidat na Seznam.cz
Již dávno to nejsou jen jménem potištěné silné gumy a bezkošíčkové podprsenky v černé a bílé. Byť Calvin Klein příliš neexperimentuje, jeho spodní prádlo postoupilo o něco kupředu. 

Calvin Klein se svojí řadou underwear proslavil po celém světě. Začal ho vyrábět v osmdesátých letech 20. století, a to ryze pánské. Tento původní koncept trojpacku v bílé barvě se udržel až dodnes, a stále v nabídce pánského spodního prádla převažuje. I dámské oddělení stojí zejména na strohém bílém, béžovém a černém prádle se signifikantní gumou a nápisem. Ale proč v dnešní době plné inovativních materiálů, krajek a barev? Ženy oceňují kvalitu, jednoduchost a rády se spolehnou, že když mají jedny Calvin Klein kalhotky doma, v klidu si mohou objednat druhé, třetí a čtvrté a vědí, že dostanou stejnou kvalitu a padnoucí střih.  

Pole působnosti Calvin Klein underwear v poslední době výrazně narostlo. Klasika zůstala, ale u některých modelů byly zúženy tradiční gumy, takže prádlo vypadá více elegantně než sportovně. Designéři zabrousili do širokého barevného spektra, takže si nemusíte vybírat mezi bílou, béžovou a černou, ale navíc také z oranžové, modré, hnědé a spoustu nude odstínů. V nabídce Calvin Klein spodního prádla najdete praktické bezešvé kalhotky a k nim ladící podprsenky. Kalhotky ze základní řady seženete už okolo čtyř set korun, podprsenky okolo pětistovky. 

fashionadexplorer.com ; different.cz

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA CALVIN KLEIN SPODNÍ PRÁDLO DIFFERENT.CZ CALVIN KLEIN UNDERWEAR

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek