dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Cara Delevingne se vzpurným duchem pro časopis The Edit

Přidat na Seznam.cz
Modelka a herečka Cara Delevingne se objevila na další obálce, tentokrát ve vzpurném stylu pro časopis The Edit.

Blondýnku s krátkým sestřihem oblékla stylistka Ilona Hamer nejenom do šatů značky Alexandra Nataf a většina fotek byla zachycena s vintage autem, ať už v něm či vedle něj. Cara svým výrazem dává najevo vzpurného ducha, alespoň v tomto smyslu byla kampaň realizována. Dále časopis The Edit přináší obrázky modelky v oblečení značek Saint Laurent, Proenza Schouler a Jil Sander.

Lesklé halenky, dlouhé topy, upnuté šaty prozrazující i sebemenší nedostatek a vysoké kozačky nad kolena. Vše v kombinaci stříbrno černé Delevingne sluší. Co však celkový dojem narušuje, jsou četná tetování modelky a rovněž její krátké vlasy, na které si nemůžeme zvyknout. Snad se jednou vrátí ke své dlouhé hřívě. Nezbývá než doufat…

fashiongonerogue.com

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CARA DELEVINGNE THE EDIT JIL SANDER PROENZA SCHOULER SAINT LAURENT

Související články

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek

Přehlídku Proenza Schouler doprovázelo na New York Fashion Weeku houslové kvinteto

Pohodlí a lehkost jsou módními hesly současnosti, ale zároveň jsou určitým pozůstatkem doby, kdy jsme byli uzamčení především doma. Vše se mění k lepšímu, a tak i Proenza Schouler dělá krok kupředu.

Celý článek

Francouzský módní dům Yves Saint Laurent letos slaví diamantové výročí

Na oslavu 60. výročí budou v letošním roce vystaveny v šesti hlavních muzeích Paříže některá umělecká díla módního domu Yves Saint Laurent. Jak to vše kdysi začalo?

Celý článek

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

Celý článek