dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Carolina Herrera se v podzimní kolekci 2018 rozloučila barvami

Přidat na Seznam.cz
Zakladatelka značky Carolina Herrera se rozhodla skončit na pozici návrhářky. Ve svém módním domě zůstane v roli ambasadorky. V rámci Fashion Weeku uvedla svou poslední kolekci.

Barevná rozmanitost

Svou podzimní kolekcí 2018 skončila Carolina Herrera jako hlavní kreativní ředitelka vlastní značky. Na rozloučenou naservírovala přítomným kolekci o téměř šedesáti modelech, která byť začala neutrální černou a bílou, velmi rychle se vybarvila. Herrera nezapojovala do poslední kolekce žádné komplikované střihy, držela se rovných linií, čistoty a jednoduchosti. Ve většině šlo o dámské šaty v délce do poloviny lýtek nebo až na zem. Návrhářka barvami jasně poukázala na to, že v duchu je stále mladá. Šatům propůjčila pronikavé tóny tyrkysové, červené, citrónové i purpurové. 

Do uniformy!

V rámci přehlídky se na jejím konci prošla po mole dvacítka modelek v téměř jednotné uniformě. Uniformě samotné Caroliny Herrery. Kdo trochu sledoval její tvorbu, ví, že se většinou ukazovala v čisté bílé košili, dlouhé sukni s mohutným páskem. Přesně tak se oblékly na závěr i modelky. Některá oblékla růžovou sukni s červeným páskem, jiné žlutou s modrým, další zelenou s černým. Gestem tak vzdaly hold zakladatelce dnes velmi úspěšného a proslulého módního domu. Děkujeme a těšíme se, co nového do dosavadní tvorby přinese nový ředitel - Wes Gordon. 

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CAROLINA HERRERA PODZIM/ZIMA 2018-2019 BARVY NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek

Pozitivní spirálu roztáčí Nespresso

Již po páté míří značka Nespresso na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kde vyhlásí nejlepší snímky z českého národního kola soutěže vertikálních filmů Nespresso Talents 2020.

Celý článek

Na Fashion Stars Night se představily čtyři české návrhářky společně s britskou posilou

Již patnáctý ročník jedinečné módní události v Praze je za námi a s ním i spoustu autentických modelů a půvabných přehlídek z rukou vybraných módních návrhářek. Navíc se zde poprvé předávala cena Czech Fashion Award, kterou získala Tatiana Kovaříková.

Celý článek

Jak si dokonale nalíčit rty

Chcete, aby vaše rty vypadaly dokonale a vydržely déle nalíčené? Jak docílit takových rtů? Víme jak na to! Chcete ze svých rtů udělat magnet pro muže? Postačí vám tento snadný návod a správná péče.

Celý článek

Virginie Viard zakončila pařížský týden módy nesourodou přehlídkou Chanel

Jedna z nejočekávanějších přehlídek na pařížském týdnu módy nedopadla zrovna podle očekávání. Kreativní ředitelka Virginie Viard představila nesourodou podzimní kolekci, která pouze v některých pasážích připomínala typický Chanel.

Celý článek

Podzimní kolekce Valentino byla téměř celá zahalená v temných barvách

Předchozí kolekce stále ještě čerstvého kreativního ředitele Pierpaola Piccioli byly barevné a plné hravých materiálů. Nejnovější podzimní kolekce značky Valentino se nesla v tlumenějších barvách.

Celý článek