dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Celebrity provětraly své šatníky kvůli charitě

Přidat na Seznam.cz
Odlehčit svým skříním a darovat oblečení pro dobrou věc se rozhodli Eva Decastelo, Milan Peroutka, Monika Bagárová nebo Klára Issová.

V minulých dnech se v Liberci a v Praze konala akce Charity Day. V Liberci se do organizace pustila herečka Denisa Pfauserová, která zpunktovala i své hvězdné kolegy, aby přispěli nejen oblečením, ale i doplňky a kosmetikou. V liberecké Organze si tak účastníci charitativního odpoledne mohli ulovit módní kousky celebrit a finančně tak podpořit spolek Matyáš a neziskovou organizaci Letní dům. Spolku, který pomáhá dětem se vzácnou chorobou poruchy metabolismu, a neziskovce Letní dům, jež se stará o děti v dětských domovech, je Pfauserová ambassadorkou.

Sama šatník třídí jednou za půl roku a většinou věci putují do bazárků, ve kterých čas od času i sama nakupuje.

“Snažím se žít víc minimalistickým způsobem života a nehromadit. I v tomto ohledu jsou bazary super. Prodáte, co už nepotřebujete a koupíte, co už někdo před Vámi otočil, takže nevytváříte potřebu nové výroby. Většinou bývá oblečení za zlomek původní ceny a když se navíc jedná o charitativní bazar, přidává se třetí radost, že jde Vaše investice na dobrou věc,” tvrdí mladá herečka.

Patronem celé akce se stal Denisy kamarád režisér a herec Jiří Mádl. Ten přijel do Liberce všechny pozdravit a také přispěl svým kouskem ze šatníku. Nakonec se na konto organizací připsala rovným celková částka 22 500 Kč

V Praze se zase ve vietnamském bistru Street Pho v Karlíně sešly influencerky Anna Šulcová, Petra Lovely Hair a Beha Nguyen alias Style with me, aby prodejem svých věcí podpořily kočičí útulek a projekt na záchranu koťat. Jak už to na srazech youtuberů a influencerů bývá, bylo plno a během pár hodin už byly štendry na oblečení prázdné. Organizacím z pražského Charity Day putovalo celkem 43 500 Kč.

 

 

Přidat na Seznam.cz
CHARITA EVA DECASTELO MILAN PEROUTKA MONIKA BAGÁROVÁ KLÁRA ISSOVÁ CHATITY DAY DENISA PFAUSEROVÁ JIŘÍ MÁDL

Související články

Mezinárodní hvězdy na Fashion Awards 2021 i porota a soutěžící na Superstar zazářili v nové exkluzivní kolekci H&M Circular Design Story!

Už tento týden jste mohli vidět některé kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, kterou značka H&M uvede příští týden 9. prosince.

Celý článek

Osobnosti na letošní filmový festival v Karlových Varech oblékají mimo jiné čeští návrháři. Jaké šaty oblékly Hana Vágnerová, Ewa Farná, Martha Issová a další celebrity?

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Střídá se na něm nespočet krásných rób, českých i zahraničních osobností a s nimi i díla mnoha návrhářů.

Celý článek

V řadě zemí nemají ženy možnost volby, musejí prostě zvládat všechno, říká Pavla Gomba, ředitelka UNICEF v ČR

Série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka pokračuje. Tentokrát s ředitelkou UNICEF v České republice Pavlou Gomba, jejíž pohled často přesahuje i hranice Evropy.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinová představuje svůj nový projekt

Další projekt, jehož iniciátorkou je Lilia Khousnoutdinová, nese název Jsem žena #jsemevropa. Lilia v něm oslavuje celkem třináct inspirativních žen. Z celého projektu vznikl kalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitu.

Celý článek

Globální ambasadoři Vans navrhli jedinečné aukční kousky pro charitativní sbírku na počest Checkerboar Day

Značka Vans se dala dohromady s globální společností eBay, aby exkluzivní charitativní kolekcí oslavili tzv. Checkerboard Day - Šachovnicový den. Více o tomto unikátním svátku, který se slaví v americkém státě Kalifornia a o zbrusu nové a unikátní kolekci se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek