dnes je 14.08.2020 a svátek má Alan

Celebrity provětraly své šatníky kvůli charitě

Přidat na Seznam.cz
Odlehčit svým skříním a darovat oblečení pro dobrou věc se rozhodli Eva Decastelo, Milan Peroutka, Monika Bagárová nebo Klára Issová.

V minulých dnech se v Liberci a v Praze konala akce Charity Day. V Liberci se do organizace pustila herečka Denisa Pfauserová, která zpunktovala i své hvězdné kolegy, aby přispěli nejen oblečením, ale i doplňky a kosmetikou. V liberecké Organze si tak účastníci charitativního odpoledne mohli ulovit módní kousky celebrit a finančně tak podpořit spolek Matyáš a neziskovou organizaci Letní dům. Spolku, který pomáhá dětem se vzácnou chorobou poruchy metabolismu, a neziskovce Letní dům, jež se stará o děti v dětských domovech, je Pfauserová ambassadorkou.

Sama šatník třídí jednou za půl roku a většinou věci putují do bazárků, ve kterých čas od času i sama nakupuje.

“Snažím se žít víc minimalistickým způsobem života a nehromadit. I v tomto ohledu jsou bazary super. Prodáte, co už nepotřebujete a koupíte, co už někdo před Vámi otočil, takže nevytváříte potřebu nové výroby. Většinou bývá oblečení za zlomek původní ceny a když se navíc jedná o charitativní bazar, přidává se třetí radost, že jde Vaše investice na dobrou věc,” tvrdí mladá herečka.

Patronem celé akce se stal Denisy kamarád režisér a herec Jiří Mádl. Ten přijel do Liberce všechny pozdravit a také přispěl svým kouskem ze šatníku. Nakonec se na konto organizací připsala rovným celková částka 22 500 Kč

V Praze se zase ve vietnamském bistru Street Pho v Karlíně sešly influencerky Anna Šulcová, Petra Lovely Hair a Beha Nguyen alias Style with me, aby prodejem svých věcí podpořily kočičí útulek a projekt na záchranu koťat. Jak už to na srazech youtuberů a influencerů bývá, bylo plno a během pár hodin už byly štendry na oblečení prázdné. Organizacím z pražského Charity Day putovalo celkem 43 500 Kč.

 

 

Přidat na Seznam.cz
CHARITA EVA DECASTELO MILAN PEROUTKA MONIKA BAGÁROVÁ KLÁRA ISSOVÁ CHATITY DAY DENISA PFAUSEROVÁ JIŘÍ MÁDL

Související články

Lilia Khousnoutdinová představuje svůj nový projekt

Další projekt, jehož iniciátorkou je Lilia Khousnoutdinová, nese název Jsem žena #jsemevropa. Lilia v něm oslavuje celkem třináct inspirativních žen. Z celého projektu vznikl kalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitu.

Celý článek

Globální ambasadoři Vans navrhli jedinečné aukční kousky pro charitativní sbírku na počest Checkerboar Day

Značka Vans se dala dohromady s globální společností eBay, aby exkluzivní charitativní kolekcí oslavili tzv. Checkerboard Day - Šachovnicový den. Více o tomto unikátním svátku, který se slaví v americkém státě Kalifornia a o zbrusu nové a unikátní kolekci se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek

Hanka Kynychová vytvořila vlastní kolekci sportovního oblečení

Sportovní oblečení s názvem #sportovnikolekceHK obsahuje designové kousky, které Hanka Kynychová poctivě testovala na sobě a svých klientkách. Zaměřila se na to, aby kolekce sloužila pro všechny sporty, všechny typy postav a pro všechny věkové kategorie.

Celý článek

Přehlídka Pietro Filipi v Karlových Varech byla ve stylu Studia 54

V rámci filmového festivalu v Karlových Varech se uskutečnila i přehlídka značky Pietro Filipi, která nadchla všechny, kdo vyznávají nadčasovou a nositelnou módu. Jednoduché a snadno kombinovatelné střihy až po ty odvážné si vysloužily velký potlesk.

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek bojuje v Paříži o mezinárodní kadeřnickou soutěž

Už v pondělí 25. března 2019 se dozvíme výsledky soutěže, které se účastní i šikovný český kadeřník Honza Kořínek. Podpořte ho svým hlasem veřejnosti.

Celý článek

Jitka Klett for Fashion revolution charitativní akce ve Slovanském domě

Úspěšná česká návrhářka vytvořila unikátní charitativní projekt. Zaměřuje se na různorodou problematiku a pomáhá. 

Celý článek