dnes je 29.03.2020 a svátek má Taťána

Čelenka v zimě zahřeje a zároveň rozjasní váš outfit

Přidat na Seznam.cz
Typické pletené a fleesové čelenky se na ulicích už jen tak nevidí. Ale i tak jsou cennými přáteli při zimních radovánkách. Podívejme se na stylové čelenky, které dnes prostě letí!

Kolikrát vyrazíte na nákupy nebo jen tak na procházku a po chvíli zjistíte, že vám mrznou uši. Jenže typickou oteplenou čelenku byste si jistě nevzala. Čím tedy ochránit uši, pokud čepice není vaší oblíbenou záležitostí?

Dnes již na trhu najdete široké množství módních čelenek a šátků, které stačí už jen stylově uvázat. Nejen že ochrání vaše uši, ale často i čelo a vypadají opravdu dobře!

Typ čelenky, který si v poslední době získává velkou oblibu, je právě ta čelenka, kterou si jednoduše uvážete ze šátku. Šátky nabízí velké možnosti. Záleží na tom, zda jde o šátek čtvercový nebo šálový a samozřejmě na vašem vkusu. Jak na to, nám prozradí následující obrázky.


Další oblíbenou verzí, která vypadá stejně stylově, je natahovací bavlněná čelenka. Jelikož je v jednom kusu, manipuluje se s ní mnohem snáze. A i tu můžete nosit nejrůznějšími způsoby.

Hledáte-li něco více elegantního a chic, jistě se vám zalíbí propracované čelenky kombinované například s krajkou, umělými perlami či zajímavou výšivkou.


Ale ani pletené čelenky nevyšly tak úplně z módy. Vrací se v nových provedeních, se zajímavými pletenými vzory, s mašlemi nejrůznějších velikostí, drobnými ozdobami či velkými ledovými květy.

 

Foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ČELENKY ŠÁTKY PLETENÁ MÓDA ORIGINÁLNÍ VLASOVÉ DOPLŇKY

Související články

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Celý článek

Trendy a jednoduché účesy na jakoukoliv příležitost

Čeká vás rodinná oslava, večírek nebo dokonce svatba? Plesová sezóna už začala a vy si lámete hlavu nad tím, jak vytvořit elegantní a krásný účes. Podívejte se na naše jednoduché tipy a návody.

Celý článek

Někdo to rád blond

Blond se zkrátka musí umět, o tom není třeba vést dlouhé diskuze. Když některý kadeřník ovládá kouzla, která stojí za vytvořením dokonalé blond pro její nositelku, stojí se na něj fronty. Doslova. Jednou z těchto kouzelníků je kadeřnice celebrit Lussi Bugnerová, která se s námi podělila hned o několik rad, jak být správná blondýnka.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: krásné vlasy v zimě nemusí být problém

Koloběh péče o vlasy vlastně nikdy nekončí. Na jaře a na podzim nám častěji padají, v létě dostávají zabrat od slunce a vody a v zimě na ně čekají nástrahy, o kterých jste možná ani netušila. Jak úspěšně udržet tempo se svými vlasy nám poradila kadeřnice celebrit Lussi Bugner.

Celý článek
ANNA Anna

Tip na skvělý dárek: originální barevné čepice a čelenky české značky Anna Anna!

Přemýšlíte každý rok, co zajímavého a hezkého dát svým blízkým nebo těm, kteří už „všechno mají”? Máme pro vás tip na zcela originální dárek, který je krásný, cenově dostupný, a ještě podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Celý článek

5 tipů, jak upravit dlouhé vlasy

Máte dlouhé vlasy, ale došla vám inspirace na rychlou a jednoduchou úpravu? Máme pro vás několik tipů na účesy, které si zamilujete.

Celý článek