dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Čelenka v zimě zahřeje a zároveň rozjasní váš outfit

Přidat na Seznam.cz
Typické pletené a fleesové čelenky se na ulicích už jen tak nevidí. Ale i tak jsou cennými přáteli při zimních radovánkách. Podívejme se na stylové čelenky, které dnes prostě letí!

Kolikrát vyrazíte na nákupy nebo jen tak na procházku a po chvíli zjistíte, že vám mrznou uši. Jenže typickou oteplenou čelenku byste si jistě nevzala. Čím tedy ochránit uši, pokud čepice není vaší oblíbenou záležitostí?

Dnes již na trhu najdete široké množství módních čelenek a šátků, které stačí už jen stylově uvázat. Nejen že ochrání vaše uši, ale často i čelo a vypadají opravdu dobře!

Typ čelenky, který si v poslední době získává velkou oblibu, je právě ta čelenka, kterou si jednoduše uvážete ze šátku. Šátky nabízí velké možnosti. Záleží na tom, zda jde o šátek čtvercový nebo šálový a samozřejmě na vašem vkusu. Jak na to, nám prozradí následující obrázky.


Další oblíbenou verzí, která vypadá stejně stylově, je natahovací bavlněná čelenka. Jelikož je v jednom kusu, manipuluje se s ní mnohem snáze. A i tu můžete nosit nejrůznějšími způsoby.

Hledáte-li něco více elegantního a chic, jistě se vám zalíbí propracované čelenky kombinované například s krajkou, umělými perlami či zajímavou výšivkou.


Ale ani pletené čelenky nevyšly tak úplně z módy. Vrací se v nových provedeních, se zajímavými pletenými vzory, s mašlemi nejrůznějších velikostí, drobnými ozdobami či velkými ledovými květy.

 

Foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ČELENKY ŠÁTKY PLETENÁ MÓDA ORIGINÁLNÍ VLASOVÉ DOPLŇKY

Související články

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek
OWAY

Zažijte detoxikační vlasový rituál s organickou kosmetikou OWAY

Dopřejte svým vlasům detoxikační rituál s organickou kosmetikou OWAY, která si vysloužila díky svým výtažkům z bylin označení „superpotrava“, a to nejen pro vaše vlasy, ale také pleť.

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek
Festivalové doplňky

Zaměřeno na detail: festivalové doplňky

Ano, všichni hudební nadšenci jásejme, festivalová sezóna 2019 je právě zahájena! Jste připraveni na pořádnou dávku festivalové inspirace?

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek