dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Čelenka v zimě zahřeje a zároveň rozjasní váš outfit

Přidat na Seznam.cz
Typické pletené a fleesové čelenky se na ulicích už jen tak nevidí. Ale i tak jsou cennými přáteli při zimních radovánkách. Podívejme se na stylové čelenky, které dnes prostě letí!

Kolikrát vyrazíte na nákupy nebo jen tak na procházku a po chvíli zjistíte, že vám mrznou uši. Jenže typickou oteplenou čelenku byste si jistě nevzala. Čím tedy ochránit uši, pokud čepice není vaší oblíbenou záležitostí?

Dnes již na trhu najdete široké množství módních čelenek a šátků, které stačí už jen stylově uvázat. Nejen že ochrání vaše uši, ale často i čelo a vypadají opravdu dobře!

Typ čelenky, který si v poslední době získává velkou oblibu, je právě ta čelenka, kterou si jednoduše uvážete ze šátku. Šátky nabízí velké možnosti. Záleží na tom, zda jde o šátek čtvercový nebo šálový a samozřejmě na vašem vkusu. Jak na to, nám prozradí následující obrázky.


Další oblíbenou verzí, která vypadá stejně stylově, je natahovací bavlněná čelenka. Jelikož je v jednom kusu, manipuluje se s ní mnohem snáze. A i tu můžete nosit nejrůznějšími způsoby.

Hledáte-li něco více elegantního a chic, jistě se vám zalíbí propracované čelenky kombinované například s krajkou, umělými perlami či zajímavou výšivkou.


Ale ani pletené čelenky nevyšly tak úplně z módy. Vrací se v nových provedeních, se zajímavými pletenými vzory, s mašlemi nejrůznějších velikostí, drobnými ozdobami či velkými ledovými květy.

 

Foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ČELENKY ŠÁTKY PLETENÁ MÓDA ORIGINÁLNÍ VLASOVÉ DOPLŇKY

Související články

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

Malá česká manufaktura s velkým srdcem vyniká jedinečnými pletenými kousky

Láska k vlně dává možnost vzniknout produktům, které si zamilujete napříč celým rokem. Tím se rozhodně řídí Kateřina Petrová se svou značkou La Stella.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek