dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Černobílá letní kampaň značky Balenciaga

Přidat na Seznam.cz
Barvy jako by se najednou ztratily z povrchu zemského a vše zůstalo jen v černobílé, země utichla a přežili jen tito vyvolení. Tak pojal letní kampaň britský fotograf Robert Yager.

Yager je známý pro focení portrétů členů gangu LA, stejně jako pro focení rockových hvězd. Neméně sebe vkládá i do focení reklamních kampaní. Černobílé snímky obsadili modelky a modelové jako Elsa Sjokvist, Eliza Douglas, Jessica Wilkinson, Daniel Birkner, Lina Zhang, Oliwia Lis a Takato Harashima.

Scéna zachycená na schodech před domem působí až lehce depresivně. Fotograf však celkově zvolil prostředí ulice až na jednu fotku, kde vměstnal všechny účinkující do obývacího pokoje kolem jednoho gauče.

Ženské šaty s jemným vzorem, velká pánská saka s výraznými rameny, lesklé halenky, sukně i kalhoty působí v černobílé kombinaci neurálním dojmem. Některé fotky lehce připomínají sci-fi snímky. Dámské lodičky s výraznými stříbrnými sponami a řetízky i vysoké stojáčky jsou prvky, které rozhodně nepřehlédnete.

balenciaga.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA BALENCIAGA LETNÍ KAMPAŇ ROBERT YAGER

Související články

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Francouzská stylistka a editorka francouzské Vogue Géraldine Saglio vytvořila kolekci vzývající nómádky

Zavřete na chvíli oči a představte si divokou přírodu, vyprahlou a rozpálenou zem od slunce, tváře ošlehané větrem a nekonečno svobody, kterou vám tento pocit přináší. Pokud jste se do tohoto pocitu dokázala vžít, pak vám tahle móda uhrane.

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek