dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Česko-Slovenská MISS právě startuje!

Přidat na Seznam.cz
Jsme rádi, že právě my vám můžeme představit soutěž krásy, která má skutečně smysl. Soutěž, která otvírá dveře zdravé kráse stejně jako dobrým skutkům.

Představujeme vám inovovaný projekt, který si na jihozápadě Čech za 8 let svého působení získal velkou oblibu, popularitu a jistou tradici. Oblíbenou soutěž krásy, která s rokem 2015 obléká nový kabát v národních, červeno-modro-bílých barvách. Ano, Dívka Šumavy se otevírá světu!

Pod novým názvem Česko-Slovenská MISS otevírá hranice regionu a dává tak příležitost všem Češkám i Slovenkám bez jakéhokoliv jiného omezení vyjma věkové hranice 19 – 26 let.

„Hledáme a celé roky se snažíme propagovat zdravou krásu, talent a osobnosti v podání příjemných, mladých slečen a dam, kterým nabízíme nové příležitosti. Neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu. Nově se tedy budou moci zapojit i případně vdané či mladé maminky do 26 let“.

Díky Česko-Slovenské MISS si každá z nás může splnit svůj sen a získat titul krásy bez ohledu na svou výšku či míry. Ukažte svůj půvab světu i vy a přihlaste se nejpozději do 31. 3. 2015 prostřednictvím cs-miss.eu. Vyplňte přihlášku, přiložte své nejlepší foto a natočte krátký medailonek, protože právě to bude během prvního kola rozhodující.

Druhé kolo castingu proběhne 2. 5. 2015 v Plzni. V tento den se dozvíme nejen jména 10 postupujících dívek, ale současně bude zahájena sbírka Dobrý skutek. Dobrý skutek však není jedinou součástí charitativního poslání celého projektu, který má pod svými křídly nezisková organizace Krása v srdci.

Svou vnitřní krásu budou muset prokázat také dívky. Než se dostanou do finále, čeká je ještě dlouhá cesta, během které je budeme pečlivě sledovat. V rámci soutěže absolvují osobnostní tréninky a nejrůznější školení. Čeká je také pohybová průprava, tréninky tance, chůze a samozřejmě natáčení medailonků.

To vše dívky zúročí až 3. října během finálového galavečera, který se nemůže uskutečnit nikde jinde, než v Evropském hlavním městě kultury, v Plzni. Finálovým večerem nás bude provázet patronka a tvář projektu pro letošní rok krásná maminka, modelka, Slovenka žijící v Čechách, MISS ANDREA VEREŠOVÁ po boku s ostříleným moderátorem Mírou Hejdou.

Na vítězky letos čekají opravdu krásné ceny. Například šaty na míru od návrhářky Zuzany Lešák-Černé, vouchery na profesionální bělení zubů, luxusní kosmetika, šperky a samozřejmě originální korunky od Miloše Vetengla.

Co se stane s korunkou vítězky a kam získaná částka půjde, již prozradí sama manažerka projektu Pavlína Němečková.

„Za celou naši historii jsme díky našim aktivitám přispěli částkou přes 500.000 Kč na dobročinné účely a hodláme v tom aktivně pokračovat. Pro letošní rok jsme se dohodli na spolupráci s Dobrým skutkem. Jeho patronkou je rovněž maminka, moderátorka, modelka MISS ČR Lucie Křížková, s níž rovněž dlouhodobě spolupracujeme. Brzy zveřejníme příběh konkrétního klienta, kterému svými dary společně pomůžeme. Letos bude pravděpodobně vybrán klient, který potřebuje asistenčního psa. Výcvik psího asistenta je velmi nákladnou záležitostí a právě na tento budeme finance shromažďovat.

Po celou dobu trvání soutěže se na transparentním účtu budou shromažďovat prostředky od dobrovolných dárců. My budeme nejen podporovat povědomí o této možnosti, ale aktivně se zapojíme v první řadě tak, že přispějeme z každé částky, kterou od našich sponzorů získáme 1 % na tuto sbírku. Budeme se rovněž snažit aktivně zapojit finalistky a samozřejmě na závěr galavečera se bude dražit korunka vítězky. Dražbou se sbírka uzavře. “

Zdroj: Česko-Slovenská MISS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKO-SLOVENSKÁ MISS MISS ANDREA VEREŠOVÁ CHARITATIVNÍ PROJEKT SOUTĚŽ KRÁSY ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ 2015

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek