dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Přidat na Seznam.cz
Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Vlak, letadlo, auto nebo autobus? Modelky Du Juan, Juliette Lewis, Zazie Beetz, Lola Leon a Maya Hawke v tomto příběhu spojují krásnou módu a cestování. A to i v bezprostředně tmavém prostředí nočního života. Možná o to lépe. Zlaté šaty plné třpytu na zadních sedadlech autobusu Du Juan padnou jako Popelce utíkající z plesu. Jen bílé podkolenky nás utvrzují v tom, že Popelka to není.

Kolekce inspirovaná šedesátými léty a tehdejší ženskou siluetou přináší sukně s vysokým pasem, svetry s délkou nad pupík, lodičky s širokým podpatkem a kulatou špičkou i sáčka s výraznými límečky. Ano, tahle kampaň má říz, a to i díky fotografovi Davidu Simsovi. Modelky jsou stylizované do vážných výrazů, výrazného očního líčení s nude rtěnkami a jemnou manikúrou bez okatých barev. Jako by uvažovaly nad svou minulostí nebo doufaly v lepší budoucnost. Jemné doplňky v podobě čelenek, třpytivých náhrdelníků nebo lesklého kamínku na lodičkách i kabelkách, jsou jasným poznávacím znamením: V létě 2019 se prostě musíme blýsknout! 

miumiu.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MIU MIU JARO/LÉTO 2019 LETNÍ KAMPAŇ KAMPAŇ 2019

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek