dnes je 01.12.2022 a svátek má Iva

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Přidat na Seznam.cz
Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Zdroj: Fashiongonerogue.com

Čtyřiatřicetiletá Charlotte Casiraghi, jejíž babičkou byla slavná monacká kněžna a herečka Grace Kelly, se od ledna roku 2021 oficiálně stala ambasadorkou módního domu Chanel. Nové přátelství mezi francouzským módním domem a monackým knížectvím znovu započalo. Jarní a letní kampaň byla focena v monacké vile La Vigie, která dříve patřila Karlu Lagerfeldovi, fotografy Inez van Lamsweerdem a Vinoodh Matadinem. „Na této kolekci je skvělé, že obsahuje vše, co by dámská skříň měla obsahovat," řekla Casiraghi. Sbírka se skládá z malých černých, svetrů, pouzdrových sukní, halenek, dámských obleků, tvídových overalů nebo kožených šatů. Vše podtrhují doplňky jako náušnice, řetízky, náramky či psaníčka s ikonickým Chanel logem. 

Ke konci prosince navíc módní dům oznámil, že Casiraghi zahájí v lednu 2021 tzv. literární salon v historickém domě Chanel na pařížské Rue Cambon. Tento salon vzdá holt zesnulým Gabrielle Chanel a Karlu Lagerfeldovi, kteří oba milovali literaturu. Budou se v něm setkávat spisovatelé, herci a herečky a přátelé módního domu Chanel, kteří budou diskutovat o své vlastní práci nebo o dílech, které mají rádi. První literární setkání se bude konat 26. ledna. Casiraghi už má obdobné zkušenosti s takovým postem, protože vystudovala filozofii v Sorbonně a je prezidentkou monackých filozofických setkání, jejichž cílem je, pomocí workshopů dávat hostům příležitost prohloubit své znalosti a diskutovat nad různými tématy.


Zdroj: Fashiongonerogue.com


Zdroj: Manifesto.asia


Zdroj: Manifesto.asia


Zdroj: manifesto.asia


Zdroj: manifesto.asia

 

Přidat na Seznam.cz
CHANEL JARNÍ KAMPAŇ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI MONAKO MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Time to shine / city light

V životě ženy přichází chvíle, kdy skončí s předstíráním, že je někým, kým není a rozhodne se být co nejautentičtější. Nastal čas jejího znovuzrození. A jakmile se setmí, skutečná diva ožije.

Celý článek

Umělecká díla vtiskla značka Chanel do své aktuální zimní kampaně

Kolekce pro podzimní a zimní módu Coco Neige značky Chanel odráží řadu stylů. Zima v tomto podání bude luxusní, hřejivá a zároveň barevná. Užijte si animovaná kouzla slavného módního domu.

Celý článek

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Zmodernizované prostředí módního domu zachytil Versace ve své nové kampani

Výrazné a barevné potisky provází kampaň od začátku až do konce. S nimi také sandály na platformě a sluneční brýle, které dodávají outfitům kompletní výraz.

Celý článek

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek