dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Přidat na Seznam.cz
Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Zdroj: Fashiongonerogue.com

Čtyřiatřicetiletá Charlotte Casiraghi, jejíž babičkou byla slavná monacká kněžna a herečka Grace Kelly, se od ledna roku 2021 oficiálně stala ambasadorkou módního domu Chanel. Nové přátelství mezi francouzským módním domem a monackým knížectvím znovu započalo. Jarní a letní kampaň byla focena v monacké vile La Vigie, která dříve patřila Karlu Lagerfeldovi, fotografy Inez van Lamsweerdem a Vinoodh Matadinem. „Na této kolekci je skvělé, že obsahuje vše, co by dámská skříň měla obsahovat," řekla Casiraghi. Sbírka se skládá z malých černých, svetrů, pouzdrových sukní, halenek, dámských obleků, tvídových overalů nebo kožených šatů. Vše podtrhují doplňky jako náušnice, řetízky, náramky či psaníčka s ikonickým Chanel logem. 

Ke konci prosince navíc módní dům oznámil, že Casiraghi zahájí v lednu 2021 tzv. literární salon v historickém domě Chanel na pařížské Rue Cambon. Tento salon vzdá holt zesnulým Gabrielle Chanel a Karlu Lagerfeldovi, kteří oba milovali literaturu. Budou se v něm setkávat spisovatelé, herci a herečky a přátelé módního domu Chanel, kteří budou diskutovat o své vlastní práci nebo o dílech, které mají rádi. První literární setkání se bude konat 26. ledna. Casiraghi už má obdobné zkušenosti s takovým postem, protože vystudovala filozofii v Sorbonně a je prezidentkou monackých filozofických setkání, jejichž cílem je, pomocí workshopů dávat hostům příležitost prohloubit své znalosti a diskutovat nad různými tématy.


Zdroj: Fashiongonerogue.com


Zdroj: Manifesto.asia


Zdroj: Manifesto.asia


Zdroj: manifesto.asia


Zdroj: manifesto.asia

 

Přidat na Seznam.cz
CHANEL JARNÍ KAMPAŇ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI MONAKO MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Milan Fashion Week: Módní dům Versace předvedl kolekci plnou latexu a korzetů

Dramatická i sexy kolekce z rukou Donatelly Versace přinesla rozporuplné pocity. Návrhářka nešetřila teatrálností i perfektně padnoucími střihy.

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Milan Fashion Week: Kreativní návrhář Fendi čerpal z historie samotné značky

Jakoby se Kim Jones v pozici hlavního návrháře značky Fendi začal skutečně rozehřívat. V čele s Bellou Hadid představil kolekci vyšperkovanou do posledního detailu.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek