dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Chcete na jachtu za Českou Miss? My vás tam vezmeme

Přidat na Seznam.cz
České Miss Hábáňová a Kubíčková ukázaly na soustředění finalistek na jachtách v Chorvatsku neskutečně sexy postavy. Pojďte se s námi podívat!

2. června se v ostravském Gongu rozhodne o České Miss 2018. Tou se stane jedna z deseti finalistek, které si nyní užívají slunných dnů na jachtách v Chorvatsku. Tam odjely na týdenní soustředění, kde vznikají neskutečně atraktivní fotografie finalistek v plavkách, které budou ještě krátce před finále zveřejněny. Soustředění si ale nenechaly ujít ani úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková nebo Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková. Na soustředění se přijela podívat i Eva Čerešňáková.

Finalistky mají na soustředění především pracovní povinnosti, pózují v plavkách i letních outfitech před objektivem fotografky Petry Odrazilové a natáčejí videa, ale průběžně jim zbývá čas i na zábavu, koupání či opalování. Prostředí jachet k tomu vyzývá a počasí dívkám přeje. Jejich postavy v plavkách zalité slunečními paprsky jsou pak ještě více sexy.

Česká Miss na jachtě

Co říká na jachtu Michaela Habáňová?

Poprvé na jachtu vyrazila i úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová. „Na jachtě jsem byla poprvé, nikdy předtím jsem nebyla, bála jsem se mořské nemoci. Obavy však byly zbytečné, je to super zážitek, probudit se ráno na moři, lehnout si večer na příď lodi, dívat se na hvězdy a u toho poslouchat moře. Určitě se někdy chci na jachtu vrátit, bylo to opravdu skvělé,“ pochvalovala si Habáňová, které má díky přirozenému dekoltu nepřehlédnutelné přednosti a ukázala je při pózování na jachtě.

Michaela Habánová - Jachta

Jaký je dojem České Miss Earth 2016 Kristýny Kubíčkové?

Absolutně dokonalou postavou se pyšní Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, která se v průběhu soustředění podělila s finalistkami o své zkušenosti se světovou soutěží krásy, ale také předvedla své tělo při focení v plavkách. Na jachtě nebyla poprvé a o to více si to užívala. „Nejvíce se mi líbí ta atmosféra, když se pluje po moři nebo když večer můžu sedět na přídi jachty, koukat na hvězdy a poslouchat šumění moře,“ prozradila Kubíčková, která kampaň u moře pro Bemex fotila již před dvěma lety. I tentokrát při focení ukázala neskutečně sexy postavu, o kterou důsledně pečuje. „O svoji postavu pečuji tak, že když mám volno, tak si zacvičím, ale hlavně se pravidelně stravuji,“ odhalila Kristýna, která mezi finalistkami má své favoritky, ale jména prozrazovat nebude. Finále 2. června v Ostravě si však určitě ujít nenechá.

Kristýna Kubíčková - Jachta

Ukázala se i Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková

Na soustředění finalistek České Miss nechyběla ani Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková, která i s plnoštíhlou postavou má za sebou několik focení kampaní. Ta si také užívala premiéru na jachtě a vzpomínala na to, jak vrcholily přípravy před necelým rokem na jejich finálový galavečer. „Bylo to hodně povinností, hodně jsem se omezovala v rámci stravování, protože jsem chtěla na finále co nejvíce zhubnout, ale zároveň to byly nezapomenutelné chvíle, stejně jako tady v Chorvatsku nyní s finalistkami. Jsou moc fajn a zároveň jsou všechny krásné, osobně mám dvě favoritky. A z pobytu na jachtách jsem nadšená, protože miluji léto a klidně bych byla na lodi celé léto.“

Tereza Vlčková - JachtaTereza Vlčková - Jachta 2

Co prozradila o finalistkách Eva Čerešňáková?

Na soustředění krátce zavítala i Eva Čerešňáková, která přiznala, že přípravy na finále jsou v plném proudu. „Mám radost, že finalistkám tak skvěle vyšlo počasí, užívají si tepla i sluníčka a z náhledů fotek od Petry Odrazilové vypadají všechny na fotkách skvěle. Je to silný ročník, nebude to vůbec jednoduché rozhodování. V Chorvatsku jsem však byla jen na chvíli, protože přípravy vrcholí,“ prozradila Eva.

Soustředění finalistek české miss 2018

Finálový galavečer

Národní soutěž krásy Česká Miss proběhne 2. června od 20 hodin v Multifunkční aule Gong v Ostravě, finálový galavečer moderuje Martin Dejdar, který již soutěž krásy moderoval v minulosti. Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Dara Rolins, dále vystoupí Adam Mišík a Niko. Finálový galavečer je přístupný i veřejnosti a vstupenky jsou stále ještě v prodeji v prodejní síti GoOut.

Finalistky Miss 2018 na jachtě

Miss na jachtě

Foto: Bemex / David Váňa

 

Přidat na Seznam.cz
ČESKÁ MISS 2018 SOUSTŘEDĚNÍ MISS FINALISTKY ČESKÉ MISS ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS NA JACHTĚ JACHTA

Související články

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Vzdělávají se, hubnou, užívají wellness - čím vším si prochází finalistky České Miss?

Finále České Miss se blíží čím dál tím víc. Jak se připravují finalistky?

Celý článek

Finálový večer České Miss 2018 přinese televize Seznam

Celoplošná televize Seznam se 2. června blýskne vysíláním přímého přenosu z finálového večera České Miss. 

Celý článek

Prohlédněte si všech deset finalistek České Miss 2018

Národní soutěž krásy už zná svou desítku finalistek. Která bude vaší favoritkou?

Celý článek

Česká Miss oznámila, kdy a kde proběhne finálový večer

Redakce Móda.cz se zúčastnila tiskové konference, na které mimo jiné zaznělo i místo a datum finálního večera letošního ročníku soutěže Česká Miss. 

Celý článek

Česká Miss zná všechny semifinalistky - je jich téměř padesát

Po posledním pražském castingu jsou již známy všechny dívky, které se zúčastní semifinále. Probojovala se jich necelá padesátka.

Celý článek

Poslední šance přihlásit se do České Miss 2018

Před námi je poslední casting. Proběhne už 17. března a jde o jedinečnou příležitost na přihlášení do prestižní soutěže Česká Miss 2018.

Celý článek

Známe další semifinalistky České Miss! Z brněnského castingu postoupilo 13 dívek

Další casting do prestižní soutěže České Miss je za námi. Z Brna postoupilo 13 dívek. Vítězky předchozích ročníků zaujaly v modelech návrháře Luďka Hanáka.

Celý článek