dnes je 17.01.2019 a svátek má Drahoslav

Čím větší tím lepší? U náušnic to platí dvojnásob

Elegantní mini diamanty nechejte pro tuto sezónu doma. Jaro si žádá výraznější zdobení. Alespoň co se týče náušnic.

Na velikosti v tomto případě zkrátka záleží. Ty tam jsou drobné náušničky, které se určitou dobu držely na vrcholku popularity. Ušní lalůčky si pro letošní jaro zaslouží objemnější tvary. Velké kroužky se ztrácely mezi doplňky už pěknou řádku let. Již konec loňského roku a také letošní jaro ale hlásí jejich jednoznačný návrat. Kroužky mohou být něžné, s decentní kuličkou, ale i objemné a výrazné.

Než si zaběhnete pro nové náušnice, máme pro vás malou inspiraci, ze které můžete vybírat. Extra velké i menší kroužky totiž zařadilo mezi své doplňky spoustu značek jako Pamela Love, Aurélie Bidermann, Cult Gaia nebo také Tom Ford. Tyto ozdoby ušních lalůčků můžete s lehkostí vyměnit za klasické čisté zlaté či stříbrné šperky. Jejich varianty jsou nekonečné. Tenké, širší, transparentní, asymetrické a v mnoha barvách a provedeních.

fashionista.com

DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY NÁUŠNICE JARO 2018

Související články

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek

Nejikoničtější kabelky, které byly kdy vytvořeny

Po luxusní kabelce touží alespoň jednou za život téměř každá z nás. Vykukují na nás z výloh a také z módních magazínů. Jejich cena je ovšem něco, co si nemůže dovolit každý. 

Celý článek

Největší trendy Instagramu 2018

Síla sociálních sítí nezná mezí, a tak i v roce 2018 Instagram ovládly trendy, které si dost možná získaly sympatie i nejedné z nás.

Celý článek

Gisele Bundchen ve vánoční kampani značky Vivara

Brazilská značka šperků připravila svou vánoční kampaň a do hlavní role zvolila modelku Gisele Bundchen.

Celý článek

Trendy šperky pro rok 2019

Jsou dva tábory žen, a to ty, které šperky milují a ty, které přílišné zdobení a třpyt nemusí. Ve všem je dobré najít nějaký kompromis, rovnováhu. Móda není výjimkou.

Celý článek

Čas na šály, rukavice a čepice: Jaké kousky jsou IN?

Kouzlo tepla z ulic vyprchalo, je čas zachumlat se do šály, nasadit čepici a obléct si rukavice. Je tu zima!

Celý článek

Vánoční dárky pro dívky a ženy

Vánoce se přiblížily. Za měsíc budeme sedět pod stromečkem a netrpělivě rozbalovat krásné dárky od našich nejbližších. Co jim nadělíte vy? Máme pro vás pár nápadů...

Celý článek

Trendy laky na nehty: Které barvy jsou na zimu IN?

Opět je čas pro změnu manikúry a vy už nevíte, jakou barvu svým nehtíkům dát? Nezoufejte, nejste jediná. Tolik barev, tolik možností… tolik laků. My vám pro tento měsíc volbu ulehčíme.

Celý článek