dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Co čeká české herečky o prázdninách?

Přidat na Seznam.cz
Herečky Mahulena Bočanová, Jitka Asterová a Pavlína Mourková se sešly na klinice krásy na pražském Andělu, aby si dopomohly k sebevědomí nejen do plavek.

„Letos jsem si slíbila, že se o sebe budu víc starat, takže jsem rovnou využila rázovou vlnu a už se moc těším na výsledky,“ podělila se o své nadšení Mahulena Bočanová, která chystá s dcerkou do Řecka už za dva týdny. „Musím říct, že mám obrovské štěstí na geny, díky kterým nemusím moc řešit ani vrásky a podobně, takže zásahy do obličeje naštěstí v nejbližší době v plánu nemám,“ vysvětlila Mahulena.

Ostatně, zejména rázová vlna nadchla všechny tři herečky už při vyprávění majitelky kliniky Aleny Jirů: „Je to takový malý zázrak. Ošetření zpevňuje pokožku a bojuje i proti celulitidě. Navíc se dá použít na nejrůznější části těla.

Neustále pozitivní Jitka Asterová se prý udržuje ve formě hlavně stravou metabolic balance, kterou už praktikuje mnoho let a její dcera Anna o tomto stravování dokonce vydala knihu.

 

A když se cítím, že mi dochází šťáva, udělám si detox podle Beyoncé. Jde o pití speciálního nápoje s citronovou šťávou a kajenským pepřem. Je to hrozně zajímavá chuť, ale dá se na to zvyknout, hlavně ty výsledky jsou naprosto skvělé.“ Podle herečky je souhra těla a duše zásadní. Přesto se rozhodla využít rázovou vlnu na oblast paží, aby se cítila lépe. Zbytek si prý vymaká na stavbě, jelikož přes léto rekonstruuje byt a na dovolenou se tak vydá až v září.

Ani Pavlína Mourková se nechystá na luxusní dovolenou: „Léto mě čeká hlavně pracovní. Pokud budu mít volnou chvilku, pojedu s dětmi na chalupu, to mě vlastně nabíjí úplně nejvíc.“ Drobná herečka prý žádné zaručené tipy na štíhlost nemá. „Jednou za týden se snažím jít na pilates, ale ani to moc nestíhám. Jediná partie, která mi dělá trochu starosti, je břicho, takže to si chci nechat neinvazivně upravit tady na Klinice krásy Anděl,“ svěřila se Pavlína.

Přidat na Seznam.cz
MAHULENA BOČANOVÁ JITKA ASTEROVÁ PAVLÍNA MOURKOVÁ KLINIKA KRÁSY ANDĚL RÁZOVÁ VLNA DETOX

Související články

Nový životní styl na místo spousty předsevzetí

Ze všech stran vyskakují rady, jak zatočit s přebytečnými kily nabranými v adventním čase. Vstup do nového roku plný neudržitelných předsevzetí. Různé diety, detoxy a další drastické způsoby, jak se dostat zpět do formy, jsou pro mnohé spíše odrazující.

Celý článek

Detox pro tělo a duši? Víme jak na to! 

Pokud se dlouhodobě cítíte unavení, bez energie, kila navíc jdou plíživě nahoru, je zřejmě nejvyšší čas vyzkoušet konečně něco nové a efektivní.

Celý článek

Detoxikace organismu: Kdy se do ní pustit a jak dlouhodobě udržet tělo bez škodlivých látek

Poradíme, jak zbavit organismus škodlivých látek, které se v něm usazují například vlivem užívání léků. Také vysvětlíme, kdy detox dává smysl, kdy se ho naopak vyvarovat, a navíc přidáme návod, jak dlouhodobě udržet tělo bez toxinů.

Celý článek

Jak na detox? Hodně pít, vyhýbat se syrovým jídlům při únavě a večer hlavně - pořádně žvýkat!

Pravidelná očista a detoxikace těla je důležitým předpokladem pro zdravý trávicí systém, fungující metabolismus, silný imunitní systém a celkový pocit dobrého zdraví.

Celý článek

Hanka Kynychová vytvořila vlastní kolekci sportovního oblečení

Sportovní oblečení s názvem #sportovnikolekceHK obsahuje designové kousky, které Hanka Kynychová poctivě testovala na sobě a svých klientkách. Zaměřila se na to, aby kolekce sloužila pro všechny sporty, všechny typy postav a pro všechny věkové kategorie.

Celý článek

Romana Pavelková - je závislá na estetických procedurách?

Nikomu z okolí zrzavé modelky Romany Pavelkové (33) neuniklo, že pravidelně navštěvuje Kliniku krásy Anděl. 

Celý článek

S jarem přišla věčná touha po dokonalých křivkách!

Která žena či dívka by si nepřála mít dokonalou postavu do plavek. Naskočte tedy s námi společně s celebritami do vlaku k vysněným tvarům. 

 

Celý článek

Jak o sebe pečuje Sabina Laurinová?

Herečku, moderátorku a dabérku Sabinu Laurinovou známe jako věčně usměvavou, mladistvou a neskutečně šarmantní dámu. Jaká jsou ale tajemství jejího úspěchu?

Celý článek