dnes je 21.11.2019 a svátek má Albert

Co darovat přítelkyni, kamarádce, mamince nebo babičce?

Přidat na Seznam.cz
Potěšte všechny ženy, které máte na vánočním seznamu, správným dárkem, který se jim bude hodit a líbit.

Přinášíme vám několik tipů na dárky pro ženy, které vám pomohou s výběrem. Času už není nazbyt, hurá na nákupy!

Pro přítelkyni

Šperky, parfémy a dárkové balíčky kvalitní kosmetiky zachraňují muže již spousty let. Pokud se vám vaše milovaná nesvěřila s tím, co by letos ráda pod stromečkem našla a těžko hledáte nápady, nebojte se sáhnout po klasice. 

Pro maminku

Skvělým tipem pro vaši maminku je šperkovnice. Jak roky plynou, ženě obvykle šerků přibývá. Proto si všechny její poklady zaslouží adekvátní prostor a uspořádání. Poohlédněte se po šperkovnici, kterou maminka nejen využije, ale ještě bude doplňovat interiér. 

Pro babičku

Babičku jistě potěší některá z praktických vychytávek jako elektrický pilník na nohy nebo vyhřívaná deka. Chybu neuděláte ani s novým fénem nebo sadou na manikúru. Ukažte babičce, že její běžní pomocníci mohou fungovat zase o něco lépe a pomozte jí zprvu s jejich ovládáním.  

Pro kamarádku

Víte, že vaše kamarádka ráda cvičí jógu nebo pilates? Možná by ráda od Ježíška dostala novou podložku na cvičení. Každé kamarádce se ale bez ohledu na její preferovaný druh sportu bude hodit gymnastický míč. Dá se jím totiž nahradit běžná židle na sezení nebo ho používat k pravidelnému protahování. Darujte tím kamarádce trochu času na sebe a na péči o své tělo.

Pro sestru

Sestře vykouzlí úsměv na tváři třeba kosmetická sada. Ať je jí deset nebo třicet. Vybírejte pochopitelně s ohledem na její oblíbenou značku a vůni. Nemusíte se držet jen klasické sady sprchový gel a tělové mléko. Ségru by mohl potěšit i balíček vlasové kosmetiky.

 Kdybyste si stále nevěděla rady, prohlédněte si daší tipy na dárky.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD DÁRKY VÁNOCE 2017 ALZA VÁNOČNÍ DÁRKY DÁRKY PRO ŽENY

Související články

Parfémy a kosmetika nikdy žádnou ženu neomrzí

Kosmetické přípravky a parfémové sady jsou vděčnými dárky, které udělají radost každé ženě. Víte o tom, že na jejich nákupu můžete ušetřit? Stačí si počkat na svátek nakupování, jímž je Black Friday.

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Chcete mít dokonalý chrup? Držte se pár základních pravidel

Perfektní zuby a neodolatelný úsměv nejsou zcela běžnou záležitostí. Mnoho z nás trápí zubní kámen, skvrny na zubech i citlivost dásní. Jak s těmito problémy zatočit?

Celý článek

Nový recyklovaný materiál by mohl snížit závislost na čisté bavlně

Narušit dávno zavedené standardy a zachránit přírodní zdroje pomocí nového materiálu vyrobeného z recyklovaných bavlněných oděvů je hlavním cílem švédské společnosti.

 

Celý článek

Těchto osm výrobců textilu šetří svět

Klimatická krize už není tématem, které by firmy přehlížely. Veškeré životní aspekty a úsilí o udržitelnost jsou hlavním programem a my si teď představíme osm společností, které snižují svou uhlíkovou stopu.

Celý článek

Showroom originálního módního obchodu Minimalista

Módní obchod Minimalista představil ve svém novém showroomu aktuální kolekci, kterou přišly obdivovat i herečky Andrea Růžičková a Marika Šoposká.

Celý článek

Soutěž o Knihu Prima mazlíček

Jste-li milovníky čtyřnohých mazlíčků a máte pocit, že i psí život může být naplněný a šťastný, bude tato kniha tím pravým ořechovým právě pro vás. Dnes ji navíc můžete společně s naším magazínem vyhrát.

Celý článek

Sofistikované stolování podle módního domu Carolina Herrera

Debutová kolekce jídelního setu inspirovaná cestováním spojuje magazín Cabana zabývající se interiéry a módní dům Carolina Herrera. Výsledek tvoří elegantní i eklektické stolování.

Celý článek