dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Přidat na Seznam.cz
Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Tento trapný moment zažila asi každá žena. Zrovna jste se s někým seznámila nebo máte krátkodobější známost, ale váš milý jednoduše neví, jak se obléci. Nejste přece jeho matka, abyste mu říkala, co má nosit. Ale co když se na to nedá prostě koukat?

Nejdůležitější je komunikace. Vždy a všude. Nějaké ty záludnosti stylem: „Jejda, omylem jsem ti propálila triko žehličkou“, tak na ně zapomeňte. Není vám 10 let. Pokud máte dlouholetý vztah a nelíbí se vám styl oblékání vašeho partnera, prostě mu to řekněte. Jemně a s taktem! Třeba vaši pomoc uvítá a rád si nechá poradit. V opačném případě se možná naštve, ale určitě vám odpustí – v pevném vztahu si to můžete dovolit.

Pokud jste zrovna na první schůzce nebo svého partnera znáte jen nějaký ten týden, ale módní cítění od něj nemůžete čekat. Co v takových případech? I zde by byla komunikace nejlepším řešením, ale chápeme, že to v krásných začátcích nechcete narušovat svým: „Co to máš zas na sobě?“. Tady jsou body, které by mohly fungovat. Některé z nich určitě vyzkoušejte!

1. Běžte s ním nakupovat, pod záminkou, že něco nutně potřebujete, pak ho zatáhněte do pánského oddělení a dodejte mu sebevědomí, že v tomto outfitu by vypadal skvěle. Uvidíte, jestli se chytí.

2. Blíží se vaše výročí, svátek, narozeniny nebo Vánoce? Obdarujte ho hezkým trikem, košilí nebo svetrem, prostě tím, co se vám líbí a mohlo by se líbit i jemu.

3. Pokud si na žádnou z předešlých taktik netroufáte, tak zkuste svému partnerovi ukázat nějaký obrázek z internetu s hezky oblečeným mužem, se slovy, jak jemu by to slušelo mnohem víc.

Snad se vám poštěstí a vaše drahá polovička toužebně zabředne do módních vod. Jen ho k ničemu nenuťte a pokud nic nebude chtít měnit, tak máte prostě smůlu.

Zdroj foto: iStock.com, Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
PARTNER PŘÍTEL SE NEUMÍ OBLÉKAT JAK KOMBINOVAT PÁNSKÉ OBLEČENÍ MUŽI A MÓDA PÁNSKÁ MÓDA JAK SE MÓDA

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek