dnes je 12.07.2020 a svátek má Bořek

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Přidat na Seznam.cz
Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Tento trapný moment zažila asi každá žena. Zrovna jste se s někým seznámila nebo máte krátkodobější známost, ale váš milý jednoduše neví, jak se obléci. Nejste přece jeho matka, abyste mu říkala, co má nosit. Ale co když se na to nedá prostě koukat?

Nejdůležitější je komunikace. Vždy a všude. Nějaké ty záludnosti stylem: „Jejda, omylem jsem ti propálila triko žehličkou“, tak na ně zapomeňte. Není vám 10 let. Pokud máte dlouholetý vztah a nelíbí se vám styl oblékání vašeho partnera, prostě mu to řekněte. Jemně a s taktem! Třeba vaši pomoc uvítá a rád si nechá poradit. V opačném případě se možná naštve, ale určitě vám odpustí – v pevném vztahu si to můžete dovolit.

Pokud jste zrovna na první schůzce nebo svého partnera znáte jen nějaký ten týden, ale módní cítění od něj nemůžete čekat. Co v takových případech? I zde by byla komunikace nejlepším řešením, ale chápeme, že to v krásných začátcích nechcete narušovat svým: „Co to máš zas na sobě?“. Tady jsou body, které by mohly fungovat. Některé z nich určitě vyzkoušejte!

1. Běžte s ním nakupovat, pod záminkou, že něco nutně potřebujete, pak ho zatáhněte do pánského oddělení a dodejte mu sebevědomí, že v tomto outfitu by vypadal skvěle. Uvidíte, jestli se chytí.

2. Blíží se vaše výročí, svátek, narozeniny nebo Vánoce? Obdarujte ho hezkým trikem, košilí nebo svetrem, prostě tím, co se vám líbí a mohlo by se líbit i jemu.

3. Pokud si na žádnou z předešlých taktik netroufáte, tak zkuste svému partnerovi ukázat nějaký obrázek z internetu s hezky oblečeným mužem, se slovy, jak jemu by to slušelo mnohem víc.

Snad se vám poštěstí a vaše drahá polovička toužebně zabředne do módních vod. Jen ho k ničemu nenuťte a pokud nic nebude chtít měnit, tak máte prostě smůlu.

Zdroj foto: iStock.com, Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
PARTNER PŘÍTEL SE NEUMÍ OBLÉKAT JAK KOMBINOVAT PÁNSKÉ OBLEČENÍ MUŽI A MÓDA PÁNSKÁ MÓDA JAK SE MÓDA

Související články

Oldschool oblékání pro muže aneb jak se pánové oblékají do historie

Co mají společného britský historický seriál Peaky Blinders a hvězda One Direction Harry Styles? Jsou ovlivněni milovníky oldschool oblékání, a právě díky nim a jejich vlivu se tento trend promítá do pánské módy. Oldschool už vlastně není oldschool. Připravili jsme pro vás módní tipy, se kterými se neztratíte.

Celý článek

Kate Moss, Candice Swanepoel, Jourdan Dunn a další topmodelky v podzimní kampani značky Mônot

Značka Mônot vsadila na hvězdné obsazení hned několika topmodelek. Chytrý tah podtrhuje podzimní kampaň plnou nádherných šatů, sexy těl, krásných koní i přírody. A nejsou to jen Kate a Candice, které rozhodně musíte vidět!

 

Celý článek

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Lněné sukně na míru s ručně tkaným pásem si nejenom v létě zamilujete

Barvy a sukně k létu jednoznačně patří. V kombinaci s přírodním materiálem a ručně tkaným pásem získáte nadčasový kousek, který vám vydrží po mnoho let.

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Festivaly, sport i čas s dětmi patří k aktuálním must have v módě

Červenec přináší období, kdy trávíme poměrnou část dne venku. Čekají nás koupaliště, hřiště, festivaly, výlety a pro milovníky sportu i spoustu naběhaných či nachozených kilometrů. Jaké módní trendy nás všemi aktivitami budou v červenci provázet?

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek

Módní návrhářka Zuzana Osako otevírá svůj pop-up shop v Praze na Letné

Aktuální kolekce značky Tradice, která má velký ohlas, je nově k dostání i v showroomu designérky nábytku Heleny Dařbujánové. Šaty inspirované českým folklorem tak seženete pohodlně i na Letné.

Celý článek