dnes je 09.04.2020 a svátek má Dušan

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Přidat na Seznam.cz
Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Tento trapný moment zažila asi každá žena. Zrovna jste se s někým seznámila nebo máte krátkodobější známost, ale váš milý jednoduše neví, jak se obléci. Nejste přece jeho matka, abyste mu říkala, co má nosit. Ale co když se na to nedá prostě koukat?

Nejdůležitější je komunikace. Vždy a všude. Nějaké ty záludnosti stylem: „Jejda, omylem jsem ti propálila triko žehličkou“, tak na ně zapomeňte. Není vám 10 let. Pokud máte dlouholetý vztah a nelíbí se vám styl oblékání vašeho partnera, prostě mu to řekněte. Jemně a s taktem! Třeba vaši pomoc uvítá a rád si nechá poradit. V opačném případě se možná naštve, ale určitě vám odpustí – v pevném vztahu si to můžete dovolit.

Pokud jste zrovna na první schůzce nebo svého partnera znáte jen nějaký ten týden, ale módní cítění od něj nemůžete čekat. Co v takových případech? I zde by byla komunikace nejlepším řešením, ale chápeme, že to v krásných začátcích nechcete narušovat svým: „Co to máš zas na sobě?“. Tady jsou body, které by mohly fungovat. Některé z nich určitě vyzkoušejte!

1. Běžte s ním nakupovat, pod záminkou, že něco nutně potřebujete, pak ho zatáhněte do pánského oddělení a dodejte mu sebevědomí, že v tomto outfitu by vypadal skvěle. Uvidíte, jestli se chytí.

2. Blíží se vaše výročí, svátek, narozeniny nebo Vánoce? Obdarujte ho hezkým trikem, košilí nebo svetrem, prostě tím, co se vám líbí a mohlo by se líbit i jemu.

3. Pokud si na žádnou z předešlých taktik netroufáte, tak zkuste svému partnerovi ukázat nějaký obrázek z internetu s hezky oblečeným mužem, se slovy, jak jemu by to slušelo mnohem víc.

Snad se vám poštěstí a vaše drahá polovička toužebně zabředne do módních vod. Jen ho k ničemu nenuťte a pokud nic nebude chtít měnit, tak máte prostě smůlu.

Zdroj foto: iStock.com, Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
PARTNER PŘÍTEL SE NEUMÍ OBLÉKAT JAK KOMBINOVAT PÁNSKÉ OBLEČENÍ MUŽI A MÓDA PÁNSKÁ MÓDA JAK SE MÓDA

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Pyžamo jako součást vašeho outfitu

Pyžamo je vhodné nejen na večerní relax a přípravu ke spánku, ale také může skvěle posloužit jako pohodlná součást vašeho každodenního outfitu. Že nevěříte?

Celý článek

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jaro přichází a s ním krásné barvy a nové trendy

Co bude v hlavní roli nejvíce trendy a na co se můžete těšit tento rok? Výběr je opravdu velký. Začneme zlehka limetkovými barvami přes bílé kostýmky, retro až po zajímavé volánky.

Celý článek