dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Přidat na Seznam.cz
Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Tento trapný moment zažila asi každá žena. Zrovna jste se s někým seznámila nebo máte krátkodobější známost, ale váš milý jednoduše neví, jak se obléci. Nejste přece jeho matka, abyste mu říkala, co má nosit. Ale co když se na to nedá prostě koukat?

Nejdůležitější je komunikace. Vždy a všude. Nějaké ty záludnosti stylem: „Jejda, omylem jsem ti propálila triko žehličkou“, tak na ně zapomeňte. Není vám 10 let. Pokud máte dlouholetý vztah a nelíbí se vám styl oblékání vašeho partnera, prostě mu to řekněte. Jemně a s taktem! Třeba vaši pomoc uvítá a rád si nechá poradit. V opačném případě se možná naštve, ale určitě vám odpustí – v pevném vztahu si to můžete dovolit.

Pokud jste zrovna na první schůzce nebo svého partnera znáte jen nějaký ten týden, ale módní cítění od něj nemůžete čekat. Co v takových případech? I zde by byla komunikace nejlepším řešením, ale chápeme, že to v krásných začátcích nechcete narušovat svým: „Co to máš zas na sobě?“. Tady jsou body, které by mohly fungovat. Některé z nich určitě vyzkoušejte!

1. Běžte s ním nakupovat, pod záminkou, že něco nutně potřebujete, pak ho zatáhněte do pánského oddělení a dodejte mu sebevědomí, že v tomto outfitu by vypadal skvěle. Uvidíte, jestli se chytí.

2. Blíží se vaše výročí, svátek, narozeniny nebo Vánoce? Obdarujte ho hezkým trikem, košilí nebo svetrem, prostě tím, co se vám líbí a mohlo by se líbit i jemu.

3. Pokud si na žádnou z předešlých taktik netroufáte, tak zkuste svému partnerovi ukázat nějaký obrázek z internetu s hezky oblečeným mužem, se slovy, jak jemu by to slušelo mnohem víc.

Snad se vám poštěstí a vaše drahá polovička toužebně zabředne do módních vod. Jen ho k ničemu nenuťte a pokud nic nebude chtít měnit, tak máte prostě smůlu.

Zdroj foto: iStock.com, Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
PARTNER PŘÍTEL SE NEUMÍ OBLÉKAT JAK KOMBINOVAT PÁNSKÉ OBLEČENÍ MUŽI A MÓDA PÁNSKÁ MÓDA JAK SE MÓDA

Související články

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek

10 nejčastějších módních chyb

Móda je hra. Hra, která má ovšem také svá pravidla. Jak si ji užívat i bez přešlapů? Máme pro vás několik tipů, kterých je dobré se vyvarovat.

Celý článek

AXA Primátorky ve stylu Le Premier, takový byl 107. ročník známého závodu

Když se řeknou AXA Primátorky, každý si představí Vltavu, pražskou náplavku, veslaře, ale také noblesní oblečení a významnou společenskou událost. Tak tomu bylo i letos v září.

Celý článek